- 171 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному стані,я є власником с 2019 року ,2комплекта резини,по машині все робилось своєчасно,детальніше по телефону
авто в гарному стані,я є власником с 2019 року ,2комплекта резини,по машині все робилось своєчасно,детальніше по телефону
Власне авто, стан відмінний. 1,8 двигун, 3-тє покоління, обслуговується вчасно. Фари обладнано LED лампами. Вікна тоновані.
Комплектація: кондиціонер, круїз-контроль, електросклопідйомники, ABS, ESP, подушки безпеки, мультимедіа та інші корисні опції для комфортної їзди. Автомобіль повністю на ходу, вкладень не потребує. Документи в порядку, готовий до будь-яких перевірок.
Автомобіль 2014 модельного року (виготовлений у грудні 2013), придбаний в автосалоні 07.2014. Єдиний власник. Щорічне ТО в офіціалів, є сервісна книжка. Окрім ТО, на 60 тисячах замінював масло в КПП та на останньому ТО (08.2025) замінив ремінь генератора з натяжним роликом. Масло не втрачає, від ТО до ТО залишається той самий рівень. Встановлено LED лампи в усі передні ліхтарі (відповідають світловій границі) та на задній хід. Гальмівні диски та колодки Brembo. Щодо недоліків: є дві плями іржі на кутах передніх крил та задніх правих дверей, також потертість переднього бампера (фото додано). Раптом цікавить додаткова інформація чи фото, пишіть.
Продам свій автомобіль ! Я другий власник !! 2 роки тому робив повну капіталку мотору На їздив 13000 км після капіталки масла не бере абсолютно робилися під краси авто Авто моє продаж з повним переоформленням
Продам власне авто. Чудова машина для сім'ї та активного відпочинку.
Продаю власне авто,другий власник.Комфортне авто,в гарному стані,сів і поїхав.Зміна масел,фільтрів робилася вчасно.RS САЛОН машини.Якщо є питання пишіть або звоніть.Реальному покупцеві торг біля капота.ПЕРЕКУПІВ ПРОШУ НЕ ТУРБУВАТИ.
Є невеликі сколи і царапити. масложора нема! цепочка поміняна на 239тис. голова зроблена. головний вентелятор поміняний. помпа замінена. ліва фара облазить бронеплівка. по ходовкі без нарікань ( передня частина повністю поміняна. задня замінені стойки! до саленблоків питань нема) задні супорта замінив в тому році + колодки. передні колодки поміняті. вижимні на щеплення поміняні + трубка. водійське сидіня є протертість. датчики 2шт на турбіні замінені! до турбіни питань нема! зараз стоїть літня резина ( 2 сезон їздить) 2 ключа. оформена на мені. володію нею більше 1.5 року. брав її з пробігом 235т. за питаннями телефонуйте або пишіть.
Один власник. Офіційне авто. Куплене 29.09.2022. Офіційне обслуговування на Шкоді. Сервісна книжка. Авто в рідній фарбі. Вкладень не потребує жодних. Тільки після ТО 145 тис. Перевірка на будь-якому СТО.
Продаю власну Skoda Octavia 2011 року, двигун 1.2 TSI. Авто повністю обслужене й не потребує вкладень — сів і поїхав. По технічній частині виконано: • У 2024 році замінено ланцюг ГРМ з роликами та помпою • Зроблена ходова частина • Цього року встановлені нові передні гальмівні диски та замінені гальмівні колодки по колу • Заправлено та обслужено клімат-контроль • Взуте в хорошу зимову резину Michelin • В подарунок додаю ще 2 практично нові зимові колеса Goodyear • Авто доглянуте та в повністю робочому стані • Двигун працює рівно, ходова тиха, вкладень не потребує • Було невелике ДТП — замінені бампер та крило, є різниця в кольорі Авто економічне, надійне, ідеально підійде як для міста, так і для щоденних поїздок.
Продається дуже класне авто, ніяких капіталовкладень непотребує, машина обслужена. Розхід палива 6.5 траса 7.8 місто. В машині є все що потрібно для комфортної їзди. Клімат контроль, парктронік, гучний звязок, круїз, панорама, фаркоп,підігрів передніх сидінь,задні сидіння трансформери, нова гума, і багато іншого. Авто купляли з пробігом 208.тс, небите і некрашене.100%.
Пропоную вашій увазі чудовий універсал. Пригнаний з Нідерландів. Авто в чудовому технічному стані. Двигун працює чудово. Ходова збита нічого не стукає. Оригінальний пробіг 168 тис. Готовий до будь яких перевірок. Хороша літня гума. Два ключи. Клімат заправлений і працює. Торг біля авто.
машина на ходу торг тільки у капота торг не великий
Пригнана в кінці 2024 р.З Голандії Автомобіль капітало вкладень не потрибує сів поїхав.
Продам власне авто, на свої роки в чудовому стані. Всі ТО проводилися завчасно і по регламенту. Присутні не значні сліди експлуатації що характерно для її років. Мотор і МКП в доброму стані. Встановлено відмінна оптика. За більш детальною інформацію звертайтесь за телефоном, якщо не на зв?язку пишіть вотсап. Авто площадки прошу не турбувати, продаж не терміновий.
На повному бойовому На обмін 7000
Шкода Фабія 2009 р Двигун 1,2 - бензин Стан двигуна: відмінне, масло не бере. Пробіг - 205 000 км., Чесний. Передні Електроскло підйомники. кондінціонеров Є пару подряпин по лівій задніх дверей. Задній бампер також в подряпинах. Авто в хорошому стані. Замінені пороги Всі подробиці по телефону
Свіжо пригнаний автомобіль! Зі Швейцарії! Гарний збережений автомобіль! Весь у рідному окрасі! Ніяких вкладень не потребує! Музейний експонат! Шикарна комплектація! Маємо доставку до Вашого дому!
