- 423 тис. км
- Коцюбинське
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу!
Авто на ходу!
З лютого місяця 2026р автомобілем не їздив бо придбав собі інше авто. Машина простояла всю зиму заводиться все норм але на даному етапі тепер потребує заміни прокладки ГБЦ зараз в авто антифриз весь злиток продаю в такому стані бо немає часу її зробити До цього нюансу зроблено в машині багато чого Замінено всю вихлопну систему ( глушник, штани,резонатор) Новий тромблер,ремкомплект газового редуктора ,головний тормозний циліндр, помпа нова, розширувальний бачок плюс термостат і патрубки, новий клапан , фільтра , свічі, акумулятор замінив 50 на нову 60, передня зроблено підвіску на початку цього року є фото з прайсем. Діюча страховка до жовтня місяця
не находу.потрібен ремонт ДВС.Ходова коробка в нормі.
авто на ходу має нюанси по покрасці обмін торг
Надійний автомобіль 1998 року. За понад 5 років користування жодних серйозних проблем не було. Машина проста, надійна, недорога в обслуговуванні та дуже легка в ремонті. Зараз є нюанс по двигуну: через обрив ременя помпи та генератора стався перегрів, у двигун потрапила вода. Автомобіль своїм ходом їде, але потребує ремонту двигуна. Орієнтовна вартість повного капітального ремонту з роботою — до 20 000 грн (залежить від стану після розбору). По ходовій та коробці передач нарікань немає. Є комплект літньої гуми в хорошому стані. Зараз автомобіль на зимовій гумі, але вона вже останній сезон. Є тріщина на лобовому склі — бажано замінити. На всі питання відповім чесно. Машина не проблемна, просто через несвоєчасну заміну/обрив ременя отримала перегрів двигуна (ремінь вже замінив). Продаю терміново, є торг. Якщо не продам найближчим часом — продовжу страховку на рік і зроблю ремонт сам.
Шкода феліція 1995 р 1.3 карбюратор (солекс ) По мотору питань немає взагалі по коробці також Гнила з низу пороги та трохи дно. Не на ходу тому що полетіли подушки двигуна і ліва полуось вилетіла Авто на дисках ( також є комплект зимньої гуми) Світло електроніка справне є магнітола але без радіо Нова страховка Салон в гарному стані Є питання по рулоьовій рейці По авту товсі нюанси є на фото РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ ГАРНИЙ ТОРГ
Авто повністю обслужено на повному ходу ,технічно авто в доброму стані є питання по задній ляді.торг, продаж з переоформленням обов'язково.
Продається власний надійний, але вже старенький автомобіль. Їздила дівчина. Стоїть оригінальний карбюратор,Питтсбург(Pierburg) простий в обслуговуванні (краще за солекс) поміняна помпа, глушник, газове обладнання, литі диски, гарна зимова резина 2024 року. Салон не зачуханий, задні сидіння ідеальні, на водійському видно сліди експлуатації, 4 спіцеве кермо. Гарна пічка (перебрана) в авто дуже тепло. На жаль авто зачепило блоки та пом'явся бампер авто та фара, капот цілий, тільки тримач потрібно випрямити, потрібно перебрати генератор, відламалось вушко, де він стоїть потрібно приварити. Можна зробити, якщо збираєтесь їздити і це дешевше в два рази ніж купити таку ж. В машині лобове скло ціле, всі інші також цілі. Всі питання по телефону. Ціна мінімум, без торгу, продаю не спішно. Тільки переоформлення.
Авто не на ходу, потребує ремонту
На ходу! сел и поехал
Продам Skoda Felicia 1997 рік, технічно на ходу.Мотор 1.3 інжектор, бензин, економна.Поміняне: щеплення, трос спідометра, трос ручника, перебрана електрика, поміняний бензонасос.Потребує косметичного ремонту.Івано-Франківська реєстрація.Машина знаходиться в смт. Гвіздець. Любий вид переоформлення.Торг біля капота.Деталі по телефону.
Авто не находу.Потребує ремонту двигуна. Всі деталі по телефону.
Бензин - газ (в техпаспорт не вписаний). На ходу, щодня на роботу. Купував як першу машину у квітні 2023 року.
в робочому стані,є нюанси по кузову, переоформлення
авто на ходу замінено щеплення ,гальмівні колодки,
Я власник по документах. Авто після дтп( удар в задню частину). До того було сімейним автомобілем. Продаж не терміновий. Торг.
вся інформація по телефону,зв'язок по вайберу
