- 119 тис. км
- Одеса
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, в рідній фарбі, гаражне зберігання. Все працює без нарікань,кожна кнопочка працює і на своіх місцях. Нова гума, диски крашені порошковою краскою. Новий аккумулятор. Не гнилий.
Авто в гарному стані, в рідній фарбі, гаражне зберігання. Все працює без нарікань,кожна кнопочка працює і на своіх місцях. Нова гума, диски крашені порошковою краскою. Новий аккумулятор. Не гнилий.
всі питання по телефону
Авто у хорошому стані. Був кап. ремонт 20 тис. тому. Рідини мінялись вчасно. Надійне і невибагливе. По документам повний порядок. Я власник. На питання відповім.
Автомобіль в гарному стані. Було виконано велику кількість робіт такі як, переварка проблемних місць та оброблення їх, автомобіль повністю перефарбований, зраблена ходова частина, робилася повна капіталка мотору. Кому цікаво телефонуйте на смс не відповідаю всі гарного та спокійного дня.
На ходу, треба замінити пороги. Страховка є. Тільки переоформлення. Якщо не відповідаю на телефон, пишіть будь ласка на телеграм. Гарна літня резина на дисках. Торг присутній!!!
авто на ходу має нюанси по покрасці обмін торг
Дисків такі як на 1 фото резина літо передні нові 1 сезон а задні 2 машина на ходу відповідаю вайбер телеграм на дзвінки рідко
Всі питання по телефону
Економічна, недорога в експлуатації та обслуговуванні машина. Був один власник з 2003 року, iздив батько- пенсiонер в село з веснi до осенi. Недоліки: на корпусі декілька невеликих сколів і подряпин, треба відремонтувати замок задніх лівих дверей, не працює склоочисник заднього скла (подача рідини є). На приборнiй панелi горить датчик подушок безпеки. Всi цi недолiки можна виправити, торг можливий. Тільки переоформлення в Сервісному центрі МВС. У разі питань - звертайтеся.
Skoda Felicia 1997 р., 1.6 MPI Стара добра “Філя”. Авто на ходу, двигун 1.6 MPI. На свої роки виглядає й почувається достойно. Як і будь-який автомобіль майже 30-річного віку, любить увагу та час від часу просить щось підремонтувати. Комплектація та додаткові плюси: сигналізація; центральний замок; передні електросклопідйомники; підігрів заднього скла; протитуманні фари; титанові диски; фаркоп; складаються задні сидіння; шумо- та віброізоляція; блокування задніх дверей. Встановлене ГБО, наразі не використовується (потребує уваги/налаштування), за бажанням можна відновити роботу. Пороги мають сліди корозії, критичних сюрпризів немає. Не бита. Продаж без казок про “стан нового авто” — усе чесно, приїжджайте дивитися. Чекаю вашого дзвінка, якщо не відповідаю, тоді повідомлення у Vibеr Аргументований розумний торг біля капота.
Авто не на ходу, потребує ремонту
опис відсутній
Другий власник, автомобіль в дуже гарному стані на свої роки на дисках. Абсолютно без ржавчини є захист від корозії. Ніяких вкладень не потребує сів і поїхав. За весь час користування ніяких особливих проблем не виникало. За деталями дзвоніть торг звичайно ж можливий.
Авто повністю на ходу Торг біля капоту!
Авто в гарному стані,газ вписане у тех паспорт,2комплекти гуми,фаркоп.Стан видно на фото. Фарбована два роки тому.
Продам авто в сімї з 2011 року я власник любий вид переоформлення авто кожен день на ходу возить на роботу з роботи є моменти по кузову на фото видно стоять 14 колеса на хорошій літній гумі магнітола pioneer з впаяним bluetooth салон на свої роки в збереженому стані більше детально розкажу по телефону
Деталі за номер телефону **********
продається автомобіль Skoda Felicia 2001року,пробіг 197тис.На свої роки дуже добра машина.ціна 2,500але присутній хороший торг біля капоту.всі деталі за номером телефону.продається в зв'язку з придбанням нового автомобіля.
