- 237 тис. км
- Хуст
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Фабія комбік в хорошому стані Двигун 1.4мпі простий надійний економний. Є кондюк і електросклопідйомники. Сів поїхав все працює. Деталі по телефону обмін не цікавить
Фабія комбік в хорошому стані Двигун 1.4мпі простий надійний економний. Є кондюк і електросклопідйомники. Сів поїхав все працює. Деталі по телефону обмін не цікавить
Продаю Шкода Фабія (універсал ) в нормальному стані.Простий та надійний двигун 1.4 в поєднанні з класичним автоматом (гідротрансформатор ) Збережений стан салону,по кузову є невеликі дефекти. Ідеальний варіант для початківця або дівчини. Дешеве обслуговування .
Продам єкономний автомобіль питань по двигуну, ходовій не має. Робив голову. Місяц тому працює, як часики.Є моменты маленькі ао кузову роки. Машина 2004 року 1.2 . Розхід чудовий. Я власник любе переоформлення. Пишіть, дзвоніть. Покращена в круг, трохи пупиришки
Продам шкоду пригнану з Голландії, один власник на Україні,машина обслужена до дрібниць, коли пригнаний, то замінили всю ходову,стойки пружини,колодки вмі подушки ,салінблоки,старі запчастини маю для підтвердження зробленого,Грм ,помпа,все теж змінилось,фари в бронепліаці,стоїть хороше світло [лінзи з ксенонові,Поставили газ новий,на якому машина проїхала 16тис км
Хто шукає авт. для себе.авто обслужене.масла фільтра ремені замінені.колодки нові всі 4.(дискові галь...)кондиціонер заправлений холодильник бардачка електро підігрів сидінь і зеркал.парктронік задній.сервісна книжка два ключі.інші питання по телефону.Обмін цікавить на позашляховики з невеликою доплатою.Якщо не можливо додзвонитись зверніть на вайбер чи вадсаб.. один недолік чути рейку.
Без Торга!Продам Skoda Fabia 2004р в нормальному стані,мотор 1.2 газ-бенз 4пок вписан в тп • По кузову є незначні сколи та подряпини,пороги гнилі,все вчасно обслуговувався. Працює кожна кнопка. Мотор чистий не • митий, сухий нічого ніде не тече, Масла фільтри замінені, ходовка зроблена нічого не стукає, В комплектації :.Кондиционер, AUX, USB, CD.Салон в нормальному станi. Всі додаткові питання, телефонуйте ! Всім гарних продаж.С докуметами порядок переоформленя. Реальному покупцю торг.
Майже капсула часу! Не дивлячись на рік випуску, дуже збережений стан! В Німеччини їздила дуже бережлива жіночка. По авто жодного підкрасу! Жодний болтик не крутився! Звісно, що присутні сліди експлуатації (роки беруть своє) – дрібні царапки, сколи. Це говорить про те, що авто до продажу спеціально не готувалось. Нічого не підкрашувалось, не замазувалось, не полірувалось. Щоб було видно, що воно справжнє! Мотор сухенький, зчеплення відмінно. Ходовка збита, нічого не гримить, не гупає. Замінено передню ліву стойку, наконічники, трос ручника. На 210000 новий комплект ГРМ (дорогий!) разом з помпою. Мастило не бере ні краплі – 1000 %!!! Антифриз свіжий. Гальма відмінно. Салончик чистенький, дуже збережений. Карти на дверях як нові. Два комплекти ковриків – текстильні і гумові (в багажнику також). Ковролін в салоні і багажнику як новий. Зручна комплектація. Є все, що потрібно для комфортної їзди (включно з підігрівом передніх сидінь). По кузову жодного рижика! Пороги (саме хворе місце) – як з заводу! Двері не провислі (на фото видно). Всі вікна рідні. Запаска нова! Два комплекти хорошої резини на дисках! Машинка дуже економна як по обслуговуванню і запчастинах, так і по розходу палива. Спеціально сфотографував для прикладу на швидкості 80 (+-) – розхід в середньому 4 л. На 90-100 десь 4.2 – 4.5. По місту близько 6.8-7.5 л. Пічка – Африка! Кондиціонер – Арктика! Акумулятор – звірюга! Хто купить авто – не пошкодує!!! Спеціально надаю ВІН код для перевірки. Якщо обмін, то тільки Шкода (Октавія універсал) або Фольцваген (Гольф універсал, Кадді), тільки бензин!
Машина в гарному стані все обслуговується вчасно все працює сів поїхав
Економне авто на кожен день. Без проблем їде на далекі відстані. Технічно без зауважень, помилок немає. Є нюанси по кузову (видно на фото). Гума всесезонна. Один власник в Україні. З документами повний порядок, готова до переоформлення. (Можу бути не на звʼязку, тому писати в телеграм) Без торгу
Продам своє власне авто. машина в хорошому стані по ходовій частині все зроблено салон не зачуханий по кузову ніодного рижика по коробці мотору зауважень немає. За машиною доглядали обслуговували вчасно в моторі масло поміняне машина на повному бойовому ходу машина на хороших легко сплавних дисках кого зацікавить машинка звоніть пишіть
Продам автомобіль Skoda fabia в гарному технічному та візуальному стані. Пригнана з Нідерландів у 2023р
Продам власний автомобіль,при дбаний в 2011р. з пообігом 102тис.км.Регламентні роботи проводились ,вчасно.При пробігу 200 тис.км.замінено ремні ГРМ, масло,всі фільтра,нові літні шини 4шт.блокування коробки передач системою Myl-T-Lock.
Авто пригнано з німеччини Автомобіль обладнано : склопідйомниками шкіряне кермо кондиціонер підігріви передніх сидінь задні парктроніки.
Зима Японская резина Бритстоун 2022р. Літо Мішелін 2022р. Автомобіль доглянутий
Продам власне авто Страховка є По техніці машина добра Електрика працює Нюанси видно на фото Деталі за телефоном
Автомобіль працює чудово, нарікань немає зовсім. Добрий торг присутній.
Автомобіль в ідеальному стані, готовий до нового власника, без вкладень сів поїхав. Третій автомобіль в сім?ї, тому оригінальний пробіг 104000. Гаражне зберігання. Бажано дзвонити
Продаю власне авто, я другий власник. Авто в справному стані, сів і поїхав. По кузову видні сліди експлуатації, підкрасів не було. Всі ТО проводились вчасно. В наявності два ключа. Віддам комплект зимової гуми з дисками. Візуальний стан дивіться на фото. Технічно без капіталовкладень (готовий до огляду на СТО). Торг тільки біля авто. Всі інші питання по телефону. Майданчики та перекупів, прошу не турбувати!
