- 275 тис. км
- Хуст
- 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто без жодного підкраса. Технічно на відмінно. На дуже гарній комплектації, Грінлайн мульти кермо, клімат контроль, стар стоп.
Авто без жодного підкраса. Технічно на відмінно. На дуже гарній комплектації, Грінлайн мульти кермо, клімат контроль, стар стоп.
В дуже гарному стані.
До вашої уваги Skoda Fabia SUPER STAN 2009 пригнана з Швейцарии Без пробігу Україною! ідеальний стан перетелефонуйте все розкажу *телефонуйте по номеру який вказаний на перший фото* Постановка на облік одразу на першого власника, допомога під час реєстрації. Автомобіль дуже в хорошому стані, доглянутий у гарній комплектації, в автомобілі не курили пропалив пошкоджень по салону ніяких немає, весь пластик цілий. Кузов без сколів та підфарбувавши, все в оригінальній фарбі. Також заміни ГРМ помпа антифриз ремені ролики, поміняне мастило. Кондиціонер заправлений. По двигуну, коробці та ходовій частині зауважень яких немає, автомобіль їде добре без гуркоту та нарікань.. .. Присутня сервісна книжка заповнена від першого дня до останнього сервісу на 159тис. Все працює, помилок щодо діагностики ніяких немає! Хто придбає, завжди буде радіти експлуатації даного Авто !!! по комплектації клімат-контроль круїз-контроль розширений великий бортовий комп'ютер протитуманні фари чотири електроскопа зйомники релігійного на даху шкіряне спортивне кермо титанові диски нова резина номер телефона на перший фото
Авто в чудовому технічному стані! Проводив технічний огляд все супер! Обслуговувалось на офіційному сервісі (див фото). З недоліків: задній бампер трохи не на місці, трохи пом?яте переднє ліве крило (див фото)
Машина у дуже хорошому та збереженому стані, продається бо більше часу стоїть чим їздить. Рестайлінгова, лінзовані фари, кондиціонер, білий салон, 2 ключі, центральний замок, велика магнітола, хороша зимова резина. Повністю обслужена, ніяких вкладень не потребує, зроблений великий сервіс по двигуну- замінене масло, фільтра двигуна, сальники, замінений грм, помпа, антифриз. Жодних помилок на приборці, дуже економна, середній розхід - 4,5л/100при змішаному типі. Подивитися мож у Хусті, часто буваю у Тячеві. Лише переписка. Можливий обмін, більш цікаво на електро із запасом ходу від 200км. За потреби можу більше фото, відео скинути у месенджери. Можу перегнати за кордон за потреби.
Продам Skoda Fabia 2009 року, по машині все добре на повному ходу сів і поїхав, по ходовій все добре не стукає без зайвих звуків в салоні, по кузову також нарікань немає, по ціні можливий торг на місці інші деталі за телефоном
Хороше економне авто, за деталями телефонуйте
Доброго дня, вашій увазі родинна машина з якою нема ніяких проблем, купляли 2 роки тому в Чехіі , самі розтаможували, пробіг рідний, є нюанс на правому крилі, невеличка вмятина, жінка в дворі трохи в мусорник вчерла, перекупів прошу не турбувати з пропозиціями заберу за 7000 і тд, Ціна вказана! Не тратьте ні свій ні наш час на тупі смс 1.4 дизель
на свої роки в нормальному стані, телефонуйте
Автомобіль придбано в Польщі, (розмитнений в кінці 2019 року). В дтп не був. Економний, зручний. Продам, бо хочу купити електрику.
Машина в хорошому стані, Вкладень непотрибує!, Є невеличкі подряпини
Автомобіль повністю обслужений і знаходиться в м.Попрад
Доброго дня машинка варта уваги продаж бо е інше авто цікавит обмін моя доплата 2000-3000 тисячі авто куплялася для сім'ї іздила жінка 3 дня назат робилося повне цеп масло фільтра і робився двигун до авто іде 2 ключі 2 комплекти колеса ко купить не буде жаліти бо машина робилася для себе перевірка на любому сто дякую....
Продаю свою красуню,хороше доглянуте авто ,сів і поїхав.Інші питання по тел Була заміна колец, заміна клапанів, шліфовка плоскості головки. все що написано все поставилося по пам’яті напишу: болти головки прокладка головки помпа ремінь грм плюс ролики ремінь генератора ризінки ресівера клапана сальники клапанів різінка термостата кольца прокладка вх колектора масло фільтра.Поміняний газовий редуктор і форсунки .Авто варте вашої уваги.
Продам свій надійний обслужений автомобіль. Їздила щодня. Дуже економне авто. 1.6 дизель. вкладень не потребує.
Авто на свої роки в дуже хорошому стані , по кузову вся рівненська , ходова частина в ідеальному стані , мотор працює чітко і рівно , стоїть нова зимова гума!
Авто в хорошому станi, повнiстю обслужений. Сiв i поiха
