- 260 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
Авто в гарному технічному стані, кондиціонер працює. За додатковою інформацією телефонуйте
Авто в гарному технічному стані, кондиціонер працює. За додатковою інформацією телефонуйте
Продам свою Шкоду, технічно на 5+ Замінений ГРМ та мастила, з авто віддам комплект зимової резини на дисках, також САБвуфер теж залишаю на 1000 ват з підсилювачем(коштував колись 300$) Склопіймачі працюють, кондиціонер працює, авто домашнє. Всі питання по телефону
Skoda Fabia 2010 • 1.2 TDI • Механіка Продам надійну та дуже економну Skoda Fabia 2010 року. Автомобіль у щоденній експлуатації, технічно в хорошому стані, багато дорогих робіт уже виконано. - По автомобілю зроблено: - замінено ГРМ - відремонтована турбіна - замінено щеплення та маховик - замінені пороги - двигун, коробка та ходова працюють добре Дуже економний та надійний дизельний двигун 1.2 TDI — чудовий варіант для міста та траси. Кузов у нормальному стані на свій вік. Є косметичні підкраси та фарбовані елементи — нічого не приховую, авто не нове. Пробіг: 311 тис. км (рідний) Автомобіль доглядався, багато вкладено в технічну частину, тому новому власнику не доведеться найближчим часом вкладати значні кошти в основні вузли. Документи в порядку. Будь-яке переоформлення. Торг біля авто, в межах розумного.
Авто має ексклюзивну заводську комплектацію з пластиковим обвісом по колу, чудовою оптикою яка забезпечить гарне освітлення, сидіння рекаро з боковими підтримками в яких зручно долати як далекі маршрути так і на кожен день, прошитий шкіряне кермо та ручник а також дах та стійки салону чорного кольору , це відрізняє авто від звичайних Skoda Fabia. Авто має доволі прудкий трьох циліндровий 1.2 турбодизельний мотор який впевнено дозволяє почуватися як у місті так і на трасі. Автомобілем користуємось близько 3 рокові та показав себе на відмінно, на разі шукаємо більше сімейне авто що і є причиною продажу. Як з зовні так і в салоні все у дуже гарному стані. На авто кліренс збільшений, на разі замінені всі мастила та фільтри, гума у відмінному стані. Авто не потребує ні яких вкладень, зручне, комфортне, економне та виділяється з ряду своїх побратимів витриманим тюнінгом.
Автомобіль в справному стані. Салон охайний! В дтп не був. Споживає 7 літрів газу на 100 км. Новий власник буде задоволений!
всі деталі по телефону
Автомобіль дуже гарної комплектаціїї elegance. Такі авто рідкість їх дуже мало. Жодного разу не був у ДТП. Авто хотів залишити батькові тому гарно підготував, але було прийняте ріщення продати. Цього року була вирізана екологія замінене зчеплення. Перед продажем було проведене ТО форсунок та заміна помпи та ГРМ. Автомобіль дуже добре заводиться в холодну пору, економний та надзвичайно динамічний. Мастило мінялось завжди вчасно. Авто не потребує вкладань коштів, сів і поїхав. Гарним покупцям віддам нову літню гуму Hankook та ковролінові літні коврики
гідропідсилювач тоніровка по кузову все добре по ходовій також великий вмісткий багажник. Помінені тормоза в круг., задні стойки. Масла та фільтра теж замінено
Продам економне авто.Я не ПЕРЕКУП.Кондиціонер,круїз-контроль,2-комплекти коліс-зима-літо.2-комплекти ковриків,4-амортизатори нові,компресор кондиціонера новий.Авто жодних вкладень НЕ потребує.Авто зараз у Німеччині,можлива доставка по всій Україні,розумний торг.Детальніше за номером Василь. Viber.
Продаю власний автомобіль деталі за телефоном можливий торг
Продам власний автомобіль. Економна динамічна машина,з найкращим надійним турбо дизель 1.9. розхід приємний. Зимова гума,пічка дує,кондиціонер.Повне переоформлення,авто має незназначні косметичні нюанси на їзду нешкодить. ТОРГ ПРИСУТНІЙ . Но нетратьте свій час і мій на пропозиції за 2000 чи 2200 немає смисла писати. Дарувати небуду
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини. Розмитнений та сертифікований. Гарний стан! Двигун 1.2MPI простий та надійний. Авто обладнано ГБО 4 покоління, що є дуже актуально на даний час. 5-ти ступенева механічна коробка передач. 237тис. РІДНИЙ ПРОБІГ! Сервісна історія! Підтверджено проходженням ТО. По кузову вся в рідному окрасі. Салон в хорошому стані, сидіння НЕ продавленні, НЕ затерті. Ходова без зауважень. Передні електросклопідіймачі. AIRBAG, ABS. Круїз-контроль. Оригінальний фаркоп. Автомобіль вартий Вашої уваги! Жодних вкладень НЕ потребує
Продам свою шкодку! Машинка гляжана, їздить дружина, на роботу та дітей в школу. за рік наїжає 7/8 тис. масло лєм дороге (кастрол). все що мінялось тільки на сервісі і все на оригінал. Машинка обслужена все працює як часи. два комплекта гуми.
Автомобіль повністю справний як по мотору так і по ходовій по кузову є не величкі нюанси крило потрібно красити а так і сів і поїхав зручна як для городу так і по трасі все включається і виключається без нарікань детальніше по телефону
Продається Skoda Fabia 2011 Авто в гарному стані Робилося повністю під себе Пробіг рідний Економний 1.2 TDI Розхід по місту 6л на 100км По трасі 4 л Хороша мультимедія Задня камера Підігріви сидінь та дзеркал Круіз контроль Кондиціонер заправлений та працює Гарне світло Салон охайний та чистий Автомобіль вкладень не потребує Сів завівся і поїхав 2 комплекти ключів Переоформлення Зацікавило телефонуйте **********
Продам шкоду фабія в дуже гарному стані резина супер машина супер пригнана з Германіі робити нічого ненада тонування чехли кожа
Автомобіль в ідеальному стані!!!
