- 422 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Пропоную вашій увазі власне авто 1.9тді 110 к/с. 81квт. лед світло кондиціонер акустика
Пропоную вашій увазі власне авто 1.9тді 110 к/с. 81квт. лед світло кондиціонер акустика
Шкода октавія тур 1996 рік 1.9 TDI прості форсунки Авто на повному ходу Все працює Сів поїхав Будь яке переоформлення
Продам надійне авто Skoda Fabia 1.9SDI Купував як бюджетне авто для особистого користування, проїхав приблизно 10000км, автомобіль жодного разу не підводив Приємний розхід палива, приблизно 7літрів дизеля по місту Авто має незначний дефект порога зліва, тріщину на лобовому, гарний стан салону, андроїд мультимедію, ксенонове світло Стан робочого авто для своїх років, на впевненому ходу Торг біля авто, АВТОБІЗНЕСМЕНАМ ТА АВТОМАЙДАНЧИКАМ НЕ ТУРБУВАТИ!!!
Продам сімейний автомобіль, просторий салон, велике багажне відділення, задній ряд сидінь легко знімається для перевозки вантажу. нові гальмівні диски та колодки. хороші диски, зимова гума в хорошому стані. торг тільки біля машини
Продам авто: шкода октавія - 2008 рік, 1,9 дизель. В хорошому стані. Всі стікла рідні.Я - перший власник в Україні. Всі подробиці за телефоном Олександр. можливий торг.
+ є 4 зимові колеса з дисками
авто обслужено замінено ремені проведено ТО
В доброму стані.Повністю обслужена із заміною ГРМ.Без вкладень.Нова зимова гума +комплект літньої.Самий надійний двигун та мкпп працює рівно, ходова збита, високий кліренс. тоять проставки.По кузову рівна без гнилі , на фото все видно.Торг при огляді.З документами повний порядок доручення чі переоформлення.
Авто в норм стані. Сів і поїхав. Насосфорсунка.Рідини замінені, зчеплення та турбіна теж. Все інше по телефону
Продам Skoda Superb у хорошому технічному та візуальному стані. Автомобіль доглянутий, вчасно проходив технічне обслуговування. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, ходова частина в хорошому стані. Салон чистий . Авто комфортне, просторе та економне, чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Документи в порядку, можливе будь-яке переоформлення.
детальніше по телефону
Автомобіль в гарному стані ,технічно справний, замінений ГРМ , топлевний фільтер, мастило, є зимній комплект шин на дисках, ксенонові фари.
усі запчастини є мотор 1.9обмін цікавить
Продам авто в гарному стані , на повному ходу . По лакофарбовому є деякі нюанси так як авто не із салону . Можливо під виплату якщо цікавить то запитуйте умови .
Взагальному авто в доброму стані, ходова перебрала, обслужений автомобіль масла фільтра колодки рідини, є незначні зауваження по кузову місцями рижики. Детальніше за номером телефону!
Авто нещодавно пригнане з Фінляндії розмитнено та сертифіковано. Автомобіль в гарному стані, більше інформації розповім по тел. розумний торг обговорюєтся!
Терміново продам сімейне авто. Заводиться з півоберта в будь-яку погоду.Їде бодро, без провалів та нарікань. Все робилось вчасно, було замінено свічки в січні місяці 2026 року.В квітні місяці 2026 замінено ремінь ГРМ помпа всі фільтра та мастила ролики та ремні,замінено колодки та проведено ТО форсунок і ходової частини,відремонтовано генератор. Двигун не димить— коробка працює ідеально— ходова без стуків— вкладень не потребує. Салон охайний, не затертий. Сидіння постійно в чохлах.Документи в порядку, переоформлення без проблем.Стоїть нова літня гума, є чотири скати зими.На даний час вкладень не потребує.
Skoda Octavia Laurin&Klement 1.9 TDI 2000 в хорошому стані на свої 20 років. 2 комплекти резини з дисками, 16 раідус Michelin - зимова, зараз на автомобілі та 17 радіус титанові диски з шинами Michelin - літні з досить хорошим протектором. Була пригнана з Польщі у 2018 році, в тому ж році вперше стала на облік в Україні, приганяв для себе, єдиний власник. По двигуну і ходовій частині все справне, вчасно обслуговував на СТО. Є недоліки по кузову, а саме: сколи на лакокрасочному покритті та капоті, затертість лаку на кришці багажника, та незначні царапини на дверях, замінено передні 2 крила та перетягнуто стелю салону. Загалом салон в хорошому стані, є пошкодження шкіри сидінні водія - на фото видно, всі інші сидіння в хорошому стані. Ця комплектація значно комфортніша по ходовій частині ніж інші Skoda тих років. Ціна вказав вже зі знижкою враховуючи сидіння водія, сколи та потертості. Віддаю другий комплект якісної резини з титановими дистками, яку брав новою в магазині. Машина добре наберирає швидкість та досить впевнено виходить з обгону.
Є проблема з мотором.Всі деталі за номером телефону.
