- 300 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Машина у хорошому стані, Мотор коробка працюють відмінно, ходова без нюансів, переоформлення
Машина у хорошому стані, Мотор коробка працюють відмінно, ходова без нюансів, переоформлення
Авто в доброму технічному стані є нюанси по кузову видно на фото і треба подивитися до дверних клямок зле відкриваються ТОРГ ПРИСУТНІЙ
Шкода фабія 1 ,в адекватному стані ,автомобіль кожен день на ходу , газ 4 покоління . Є нюанси по кузову скину доп фото в лс . Мотор не димить працює гарно , до ходовій треба подивитися с переду з ліва не значний нюанс. Торг є , переоформлення через дію . Свіжа страховка
детальніше по телефону
Продам авто після ДТП, продається як є. Удар в передню ліву частину, двигун та коробка працює. Подушки безпеки спрацювали. Документи в порядку. Авто під відновлення або на запчастини. Реальному покупцю — адекватний торг біля авто. Деталі по телефону / в повідомлення.
Фільтра/масла замінені. Акумулятор новий (28.05.2025) Кондиціонер працює. Потрібно тільки замінити датчик каталізатора (горить чек)
всі питання по телефону
Продам надійний автомобіль на кожен день. Двигун 2.0 бензин — простий і витривалий, їде бодро, не димить, масло не бере, Кузов живий, але є моменти по порогах, по електриці все працює, потрібно вписати газ в техпаспорт
усі запчастини є мотор 1.9обмін цікавить
Продам авто шкода фабія 1 покоління 2002 року 1.4 бензин авто власне пробіг рідний , обслужена , деталі по телефону
Ходова обслужена в круг, щойно пройдено ТО з заміни масла та фільтра , нова ГРМ , двигун працює без проблем. ДТП без участі посторонніх осіб та авто. Всі інші деталі за телефоном.
Авто в гарному технічному стані. В технічному плані нічого робити не потрібно. Потребує поварки порогів і невеликого косметичного ремонту.
Продаю в такому стані як на фото. Є нюанси по кузову. На ходу. Все працює.Авто на зимовій гумі. Також є літня резина на оригінальних дисках.
Авто на повному ходу, любий вид переоформлення.
Продам добрий стан варити малювати не потрібно двигун добрий салон гарний власник з докази порядок на хорошому ходу подробиці по тел
Авто в технічно справному стані. По ходовій - все добре. По КПП і мотору питань немає. Візуальний стан авто - на фото. В додаток 4 зимові шин debica, 2024 р
Власник з 2018 року Хороша машинка, економічна та компактна. Як на мене, ідеальний варіант для першого автомобіля щоб навчатися водінню, особливо в місті, або ж непоганий варіант для доставок, оскільки зручно складаються задні сидіння За останніми вкладеннями: новий акумулятор, замінені передні амортизатори, важелі, сайлентблоки, ліва рульова тяга, правий кулак. Без ДТП. Але кузов все одно залишається головним мінусом цієї машини, оскільки все-таки їй уже майже 19 років Торг доречний, але з продажем не поспішаю, машина поступово доопрацьовується, тому ціна сильно нижче падати не буде
З лютого місяця 2026р автомобілем не їздив бо придбав собі інше авто. Машина простояла всю зиму заводиться все норм але на даному етапі тепер потребує заміни прокладки ГБЦ зараз в авто антифриз весь злиток продаю в такому стані бо немає часу її зробити До цього нюансу зроблено в машині багато чого Замінено всю вихлопну систему ( глушник, штани,резонатор) Новий тромблер,ремкомплект газового редуктора ,головний тормозний циліндр, помпа нова, розширувальний бачок плюс термостат і патрубки, новий клапан , фільтра , свічі, акумулятор замінив 50 на нову 60, передня зроблено підвіску на початку цього року є фото з прайсем. Діюча страховка до жовтня місяця
