- 148 тис. км
- Коломия
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини! Розмитнений! Є сертифікат! Авто в хорошому стані! Кузов весь в оригіналі! Двигун працює добре! Масла не бере! Коробка працює без нарікань! Салон в чудовому стані! Збережений! Ходова без стуків! Авто на хорошій комплектації У НАЯВНОСТІ ЩЕ ДВА ТАКИХ АВТО Є ЧОРНОГО КОЛЬОРУ І СРІБНОГО Є 1.6 БЕНЗИН МПІ 2009р. Конциціонер; Електро-скло підйомники Електро-дзеркала Підлокітник Протитуманні фари Авто не потребує вкладень! Торг
