- 240 тис. км
- Рівне
- Дизель, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу, розхідники мінялися вчасно, розхід 4,5 траса- 6.5 місто, є маленькі нюанси по кузову Деталі за телефоном
Авто на ходу, розхідники мінялися вчасно, розхід 4,5 траса- 6.5 місто, є маленькі нюанси по кузову Деталі за телефоном
Авто повністю обслужене. Масло мінялося кожні 7-8 тис км. Замінено ГРМ, амортизатори, катушки, свічки, гальмівні колодки. Телефонуйте. Допомоги у продажу не потребую.
Гарний стан.Авто доглянуте, обслуговувалось вчасно. В дтп не було.Клімат-контроль, холодить добре.Два ключа.Нова резина.Вкладень зовсім не потребує.
Продаю свій автомобіль!!! Технічно все працює Проблем з авто не виникало зовсім Авто за тоновано по кругу дуже комфортно та в ночі видно добре! Салон в ідеальному стані! Коробка 6 ст! Все мінялось вчасно та на перед! Є питання по кузову (царапіни сколи є декілька рижиків) Дзвоніть більш конкретно розповім по телефону
До аварии была в отличном состоянии, не гнилая не битая. С доками полный порядок. Все вопросы по тел.
Я власник. Газ оформлений, двигун після кап. Ремонту 5000. Ходова замінена на 70% авто їздить кожен день.
Продам батьків атомобіль,був пригнаний з Німеччини один власник.Двигун 1.2 простий атмосферний,без турбіни дуже надійний,та економний. Пробіг рідний,все обслужено непотребує жодних капіталовкладень!
Продам Skoda, перший власник в Україні, в одних руках з 12 року, пороги цілі, іржа по кузову відсутня. Авто після незначного ДТП, пошкоджені передня дверка та крило( видно на фото). На новій зимовій гумі. Технічно справна, працює як на бензині, так і на газу. Дійсний страховий поліс, продаж з переоформленням.
Продам Skoda Octavia A5 (дизель 1.6). Покупалась для дружини в Польщі.В Україні єдиний власник.Замінено,щоб виключити проблеми в майбутньому - ГРМ (комплект), всі ремені, всі сайлентблоки, тормозні колодки, ричаги, амортизатори, новий акумулятор.Дуже економна (4-5л.), масло не бере зовсім, двигун тихо і рівно працює. Ошибок комп'ютера немає.Сімейна без проблемна машина з величезним багажником і найкращим двигуном у своєму класі. Інші деталі по телефону.
Skoda Fabia Пригнана з німеччини ! авто вже на Українській реестрації та повністью Обслуговано!!! Автомобіль повністью в рідній Фарбі! всі вікна включно з лобовим Рідні! Двигун: 1.4 Mpi самий простий та надійний!! Розхід(Місто 6-7л трасса 5-4.5л) Дуже економічний!!! Замінено Косплект ГРМ помпа та мастило! Нічого робити не потрібно! Має гарну комплектацію: Кондиціонер(заправлений та працює) Гідропідсилювач руля, Ел.склопідйомники, Esp, Abs, Підігрів заднього скла, Коробка счеплення та ходова частига без нарікань! Гарна гума , Має Два ключа та сервістну історію! Кому потрібен надійний та економний автомобіль телефонуйте!!!
Стоять нові головні фари,новий акумулятор,нова зимова гума є також всесізона б/у дакотать,система охолодження промита,пічка працює,пробіг 235тис.км,технічний стан задовільний сів і поїхав, можна переоформити через дію,є Viber
Зручне авто, продаж через додаток «дія». Вартість 4800€, або 5500$. Зацікавлених- пишість смс, я передзвоню.
Шкода Фабия з мотором 1.4 з газом 4 покоління вписаним у ТП. На впевненому ходу. Електропідсилювач керма. Кондиціонер заправлений робочий. АБС ЕСП. Склопідйомники. Центральний замок. Хороше лед світло. Технічно мотор у хорошому стані. По коробці без питань. Ходова приємна. По кузову пороги треба варити. І загалом багато дрібних подряпин сколів вм'ятин, рижиків. Продаж з переоформленням
авто в доброму стані,хороша комплектація,кондиціонер працюе,варити красити не треба,мотор ходова коробка і салон добрі,нова акб,хороша гума на титанах,музика мп3+лсд монітор+камера заднього огляду,страховка,два ключа,лед-світло,захист двигуна,обслужена,вкладень не потребуе,все працюе,документи в порядку,всі пит по тел
Автомобіль знаходиться в Львові. Кондиціонер є і працює. ГБО-4 є та працює. Є проблема з лакофарбовим покриттям, видно на фото. Загалом нормальна авто, яке ще послуже, так як за ним дивились. Торг на дорогу не більше.
Škoda Octavia 2007 рік, 1.6 (газ/бензин), автомат. Авто моє, у власності. Їзджу сам, продаю не поспіхом. Використовую щодня по місту. Коробка після ремонту, працює нормально. Двигун рівний. По кузову є моменти по ЛКП. З нюансів: – потрібно замінити замок багажника; – замок задніх дверей з боку водія. Стоїть на зимовій гумі. Машина не нова, має свої дрібні моменти, але їздить щодня й виконує свої задачі. Ціна: 4400$
Продаю Skoda Octavia 2020 року у кузові ліфтбек. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, з пробігом 155 тис. км. Своєчасне обслуговування, вкладень не потребує. Я перший власник в Україні. Машина надійна, економна та комфортна для щоденного користування. За іншою інформацією дзвоніть або пишіть повідомлення
Шкода феліція 1995 р 1.3 карбюратор (солекс ) По мотору питань немає взагалі по коробці також Гнила з низу пороги та трохи дно. Не на ходу тому що полетіли подушки двигуна і ліва полуось вилетіла Авто на дисках ( також є комплект зимньої гуми) Світло електроніка справне є магнітола але без радіо Нова страховка Салон в гарному стані Є питання по рулоьовій рейці По авту товсі нюанси є на фото РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ ГАРНИЙ ТОРГ
Авто в дуже гарному стані, двигун працює відмінно, КПП перемикається чітко, ходова не гримить, салон чистий і доглянутий, антикорозійна обробка, гаражне зберігання, за більш детальнішою інформацією телефонуйте, торг.
