- 188 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Продаю фабию в хорошем состоянии Есть небольшие царапинки на бампере Все находу все работает сел и поехал Поменяна ходовая часть,новые салинблокы и тд Все вопросы по телефону
Продаю фабию в хорошем состоянии Есть небольшие царапинки на бампере Все находу все работает сел и поехал Поменяна ходовая часть,новые салинблокы и тд Все вопросы по телефону
суперб2 у відмінному стані! тільки що було замінено масло фільтра, та провелась ревізія підвіски, та діагностика двигуна. все на 5+. Без ніяких: гримання,стукання,диміння ,кіптіння і ТД і та.! 'авто купувалось в литві для себе щоб приїхати в Україну, і в січні 2026р розмитнелось Рідний провірений пробіг додаткові фото та запитання за телефоном.
Оригінальна РСка(білий ковролін і карти я замінив).Я перший власник в Україні.В цю машину вкладений ще один тур,максимальна комплектація.Присутня вся екологія з катом.Є моменти по ЛКП.Вся історія авто є на драйві або в інсті.
Машина повністю зроблена ніяких нарікань. Диски 18 дюймів повністю нові тормоза. Задні амортизатори монрой, форсунки турбіна обслужені. Поміняний вентилятор , заправлений кондиціонер, тюнінг вихлопної системи, нові передні ричагі підшипники ходова в ідеальному стані. Масла фільтра поміняні ! Робилась для себе. Машина сів і поїхав.Не ПЕРЕКУП
Авто на ходу , по кузову є проблеми
Авто в одних руках в Україні Обслуговувалось все вчасно З останніх замін: зчеплення dsg 10тис.км тому олива в коробці та мехатроніку 10 тис.км Egr новий 6 тис.км тому Вакуумний насос новий 5тис.км тому Комплект ремня ГРМ та приводного з усіма роликами і натяжними 2 тис.км тому Олива в моторі +фільтри 2тис.км назад Підвіска та гальмівна система перевірялась та обслуговувалась вчасно Більше інформації за тел Можливий торг при купівлі
Радіатор новий грм-25к тому мінялося помпа, барабани нові тросики ручника нові гальмівні диски нові колодки нові! Олія не їсть антифриз на місці на газі маточини перед мінялися,Всі прокладки в двигуні змінювалися новий лямдазонд, Дросельна нова,Нове зчеплення,
Машина в гарному стані. 2.0 FSI. Купувалась в автосалоні в Україні, я третій власник. Все працюе без питань. Ходова зроблена що з переду так із заду, грошей не шкодував Газ знятий балон та відключений. При потребі можна встановити самому назад. Автомобіль власний, в сімї з кінця 2019 року, 100% рідний пробіг, я третій власник. Автомобіль в чудовому технічному стані, присутня вся екологія, , пакет «погані дороги» По машині було багато чого замінено. Авто динамічне та економне і вмістке на литих дисках R 16 літо і зима - залізяки R15 два ключа, клімат контроль, круїз контроль, доводчики скла, підлокітник, android магнітола, Waze, сигналізація.
Продам авто. На ходу. Бензин/газ.
Авто в гарному технічному стані. Обслужена. Гарна комплектація. Є сліди експлуатації. Два косметичні підкраси. Дане авто варте уваги. Зацікавлених звертатися по номеру телефону. Реальному покупцю гарний торг))
Продам власний автомобіль 2009р 1, 6 газ бензин, газ вписаний в тех паспорт, масло поміняне, акамулятор новий, тормозні колодки нові, диски відпіскоструєні покрашені, кожна кнопочка працює, все світить, нічого не стукає не грюкає, ходова зроблена, по кузову пару не значних підкрасів, продажа тільки з переоформленням, дзвоніть детально все розкажу **********
Власник !!! Щойно був замінений комплект ГРМ ! Новий АКБ (осінь 2025 р.). Нова зимова гума! Скло ВСЕ рідне!!! Замінено масло та витратні матеріали! Обслужено ГБО! Багата і дуже рідкісна комплектація (Круїз, кондиціонер, StartStop, датчик тиску шин, датчик світла, парктронік, туманки, повороти в дзеркалах, шкіряне мульти кермо, і т.д.)! Чудова аудіосистема. Встановлено дороге та якісне ГБО, витрата в місті 7.5л., траса до 6л. на 100км. Газ вписаний в т.п.!!! Масло/витратні матеріали вчасно і тільки синтетика!!! Більше фото/відео в вайбер або телеграм. Не перекуп, машина на мені! З дзвінками з серії "готовий забрати за 5500..." прохання НЕ турбувати!!!
Продам автомобіль у нормальному стані за свої гроші, двигун працює без сторонніх звуків, КПП не вибиває, ходова в порядку, гідропідсилювач працює, музика сигналізація, документи в порядку. Ціна 3350 $ сів і поїхав. Дивитися Черкаси район сади
Продам хороший та доглянутий автомобіль. Машина жива вся в рідній фарбі,по техніці все супер без нарікань,по кузову є моменти не критичні на це буде торг. Ходовка гарна не гримить не стукає,мотор коробка все працює на відмінно(масла не бере) Додається комплект зимових шин(від?їздили лише сезон. Дзвоніть пишіть(якщо не відповідаю на вайбер). Всім гарних покупок.
Продам Skoda Octavia A5 кузові ліфтбек. Бензин 1,6 МРІ Комплектакація Elegance • Комфорт• • Клімат контроль двозонний. • Електросклопідйомники передні тазадні з автодоводчиками. • Підігрів та складання бічних дзеркал. • Підігрів передніх сидінь. • Шкіряне оздоблення керма, ручки КПП та стоянкового гальма. • Регулювання рульової колонки по висоті та вильоту. • Бортовий комп'ютер. • Легкосплавні колісні диски R16. • Протитуманні фари. • Омивачі фар. • Молдинги та ручки дверей у колір кузова. • Задній парктронік • Два ключі • Датчики світла та дощу, • Функція затемнення дзеркала заднього виду • Адаптивний ксенон (система AFS -Adaptive Frontlight System • Підсвітка в дзеркалах (функція Boarding Spots) • Система контролю тиску в шинах (TPMS) •Об?єм багажника становить 560 літрів
Продам Шкоду фабію 2005 рік 1.2 бензин 280 тис пробігу авто на свої роки в гарному стані все робилося на час авто приганяли для себе за кордону рік тому один власник кого цікавить більше інформації по телефону
Вітаю! Продаю Skoda Octavia Tour A4 (Liftback) 1.6 AKL! Дуже простий і надійний двигун, який обслужити можна в гаражі з простим набором ключів самотужки) Їде як для 1.6 бензину досить добре, технічно - гарний Витрата у місті, якщо Ви не живете гонками - 7-8 літрів влітку та 9 взимку, а по трасі близько 5-6 літрів, так як двигун максимально простий атмосферник, то газ 4 покоління стає взагалі без проблем, але тут газ ніколи не стояв) Страховка дійсна рік, гума в гарному стані. Машинка дійсно на кожен день, перевезти в багажнику можна що завгодно - комплект переобувки без проблем влізе) Продаю, нажаль, у зв'язку з потребою у більшому авто( Автомобіль не пригнаний - офіційний, один власник, а точніше власниця до мене. Приганяв зі Львову у січні 2024 року, купувався з пробігом 220000км рідним, приїхав у Київську область своїм ходом і не раз ще їздив у дальні поїздки (Нікополь наприклад), де жодного разу не підвела, та й за рахунок кліренсу від ППД дном не човгає майже ніколи і нічого. Що робилось по машині: -Гальмівні колодки по колу (передні 2024 жовтень, задні травень 2025) правий передній гальмівний шланг замінено теж. -Ходова перебрана з заміною резинотехнічних виробів (сайлентблоки, наконечники) 2024 квітень -Заміна куліси КПП 2024 квітень -Заміна пильника гранати правої та ступичної гайки (2025 травень) -Замінено протягом 2024-2025 в коло салазки склопідіймачів крім переднього пасажира -Перетягнута стеля в чорний колір (закос під VRS) так само і перероблений весь пластик під VRS в чорний колір -Перетягнуте кермо шкірою (приємна на дотик шкіра, хоч і штучна) -Замінено паливний фільтр, фільтр салона, фільтр повітряний -З естетичних міркувань замінено важіль КПП на важіль з Golf 4) Разом з машиною піде гума зима на штампах та літо на дисках, комплект для заміни антифризу, тросик педалі газу, 4 свічки. У машині встановлені парктроніки задні з індикатором (зручна штука) Бампер примерз ще взимку, буде новий, якщо критично) Телефонуйте, пишіть, все розкажу, що знаю))))
Автомобіль в хорошому стані, розмитнена, перший власник в Украіні. Дзвоніть на вайбер, часто немає мережі
Більш детально по номеру
Авто у чудовому стані.
