- 340 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Продам своє авто,авто у власності більше 5ти років,газ вписаний,1.6mpi.Продажа з переоформленням
Продам своє авто,авто у власності більше 5ти років,газ вписаний,1.6mpi.Продажа з переоформленням
Свіжо пригнане розмитнення без першого обліку авто з Європи з оригінальним пробігом сервісоване замінено мастило в двигуні та коробці нова зимова гума та комплект літньої без підфарбувань всі інші питання по авто в тел.режимі
Авто в хорошому стані, не потребує ремонту, повністю замінено зчеплення ,Гаражне зберігання. Є зимові шини на дисках. Перекупщикам не турбувати!
продам свій автомобіль в хорошому стані 1.6 FSI по ходовій нічого не стукає коробка і двигун працюють добре по кузову все на фото. Решта деталей по телефону
По авто взагалі ніяких питань нема , сів завів і поїхав все працює справно
Авто в дуже гарному стані.
Продаю власний автомобіль у доглянутому стані. Економний та безпроблемний 1.9 TDI — простий надійний звичайний ТНВД, Була нещодавно заміна мастила, фільтрів , стоїть новий акумулятор,,свічки запалювання нові.двигун працює добре заводиться з пів оберта бодро їде є один нюанс підимлює синім димом під навантаженням потрібно замінити сальники клапанів та як впускають масло Охайний, чистий, не прокурений, сидіння цілі].хороша музика стоїть,камера заднього виду автомобіль на свої роки в хорошому стані
Автомобіль в гарному стані. Куплений новим в Україні. Один власник. Всі питання будь-ласка по телефону.
Авто у хорошому стані. Був кап. ремонт 20 тис. тому. Рідини мінялись вчасно. Надійне і невибагливе. По документам повний порядок. Я власник. На питання відповім.
Доброго дня або вечора.Продається Авто. Розмитнено.Технічний стан добрий. Були 2 підкраси. Корозії не має не гнила . 2 ключі.. Все працює добре. Можливий торг. 1,2 ТSI. 4 целіндри. Авто економне. 5 літрів на 💯 кіл.
Машина регулярно обслуговувалася, є нюанси по кузову.
шкода октавія тур,2001,1,8 турбо,ювілейний випуск, повний фарш,кондиціонер,шкіра,газ новий,резина зима нова, фари нові ,дуже хороше світло,форкоп новий можливий обмін Т4 , віваро трафік,з доплатою у дві сторони,тільки розпашонка.вайбер**********
Автомобіль в гарному стані. Було виконано велику кількість робіт такі як, переварка проблемних місць та оброблення їх, автомобіль повністю перефарбований, зраблена ходова частина, робилася повна капіталка мотору. Кому цікаво телефонуйте на смс не відповідаю всі гарного та спокійного дня.
Відмінний стан. Новий АКБ. Нова передня гума. Кондиціонер працює. Новий радіатор пічки.Салон в відмінному стані,нічого не перешивалось. Потолок як новий(не провисший).Рідні всі стекла,включно в лобовим(має тріщину). Відмінне світло.Нові передні гальмівні диски з колодками.Замінено свічки разом з проводами. Замінені передні підшипники. Шарові опори. Всі втулки(які було необхідно). Трос ручника. Задні нові амортизатори взборі. Передні посилені пружини.Без підтікань та запотівань.На свої роки,автомобіль в збереженому стані. Без корозії та ржавчини.Каталізатор присутній. Два ключі. Сигналізація з дотяжкою скла.Торг при огляді, мінімальний. Розгляну різні варіанти обміну. Продаж не терміновий.
Skoda Octavia 2010 1,8 TSI Ambiente+ Машина була куплена в салоні. Перший і єдиний власник.
