- 10 тис. км
- Маневичі
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продам мотоцикл в хорошому стані 10.239км пробігу Зауважень немає Є незначні царапини по пласмасі
ПРОБІГ 13500 Продається мотоцикл Shineray xy200gy-6c,обслужений,нова задня зірка,нові підшипники заднього кола,поміняне масло,нова задня резина,добре працює.є документи від власника. Рік випуску-2019 Двигун: 200 куб.см, 4-тактний, повітряне охолодження Потужність: 16-17 к.с. 7500 об/хв Крутний момент: 15 Нм 6500 об/хв Коробка передач: 5-ступенева Максимальна швидкість: 110-115 км/год Вага: 125-130 кг Паливний бак: 11 л Витрата пального: ~3 л/100 км Підвіска: Передня телескопічна вилка Задній моноамортизатор Гальма: Передній диск 240 мм Задній барабанний або дисковий Привід: ланцюг Якщо треба скинемо відео роботи,електрики
мотоцикл в гарному стані, масло міняється кожні 1000 км.
На ходу , є дефекти по пластику , нова задня резина і ланц з зірками , хороший торг , є документи !
Продам власний мотоцикл, пробіг до 10 тисяч, була заміна задніх підшипників, на початку сезону була заміна передньої та задньої зірки, нова цеп, новий акб, через кілометрів 300-400 потрібно замінити мастило, із дефектів не працює прибор панелі окрім нейтральної передачі, та немає язичка на лапці заднього тормозу але не критично можна їздити и так сама лапка є, вилка працює добре, не тече, масло замінювалось якісне кожні 900-1000км, по електриці все працює, заводиться як з електро стартера так і с кік стартера, компресія добра, мотоцикл ремонтів не потребує, їздить добре, кожна передача вмикається, сів поїхав, також разом з мотоциклом віддам масляний фільтр, якщо ще щось цікавить звертайтесь, можливий торг, також цікавить обмін можете пропонувати
Мотоцикл в гарному стані мастило замінювалося вчасно ходова і ризіна в гарному стані сів і поїхав детальніша інформація за телефоном
Продам свій мотоцикл, купувався новий у серпні 2019 року, стан хороший, весь час в одних руках, всі питання по телефону.
shineray xy200gy-6c мотоцикл в гарному стані -сів поїхав. пробіг-10000км є коцки по пластику- все на фото глушник вирізаний- прямоток 2019 рік маятник посилений бо гнеться китайська фігня їде на всі свої 200 по питанням дзоніть торг присутній.
Мотоцикл справний, усе працює. Масло замінене, наступна заміна на 7000 км. Масло мінялося кожні 900-1000 км. Згодом потрібно буде замінити ланцюг, оскільки він розтягнувся. Мотоцикл їде 110-115 км/год, має дуже низьку витрату пального як у місті, так і на трасі. Дуже легкий в керуванні. Загалом технічний стан хороший.
