- 3 тис. км
- Львів
- Не вказано
- Не вказано
Продам мот SHINERAY XY200 INTRUDER 19 року ( з оновленою фарою ) пробіг 30 к .. використовував часто доглядав .. масло міняв кожні 1500 км з мотором все добре клапани настроював фільтри повітряні міняв ..наклейки ямаха нові ..з додаткового це сумка на бак не в хорошому вигляді але ще служить .. сітка на сидіння і кофр givi такох лед стрічка ззаду так як стоп і вогні не працюють ця стрічка виконує роль .. перший власник ще на червоних номерах .. два ключа і два брилка автоматичного запуску двигуна .. по мінусам це ззаду немає лампочки підсвідки і стопу працює стрічка лед .. масляна пробка внизу картера стерлася різьба використовую герметик ..і раз через раз зливаю масло через фільтр .. потекла права вилка ..амортизатори жорсткі сидіння дубове ..стоп задній працює через ручку тормозу на рулі .. настроїти ще карб . Також розглядаю на обмін на електроскутер або мотоцикл з доплатою мінімальною також кофр givi і бічні текстильні сумки .. без них ціна дешевша буде
Масло замінене, страховка до осені, з документами порядок, тільки перепис, є можливість через дію
Мото в хорошому ходовому стані
Продам нітрокса стан 9/10 є дене коцки легенькі а так всьо працює на ура по тюнінг, пз30 з прискорювальним насосом з пріколів на мотику сальниковий ланцюг зеркала, лапки пасажира-водію в колір мота в фарі замінено габаріт на сіній стоять страдіки маленьки задній болотнік є просто знятий (зняв бо він мене не подобається) на доках повне переоформлення я 2 власник, В комплек до мотика можу дати задню резину 160/70/17 бо та шо на ньому лисовати має влізти в прітірку За деталями в приватні або за номером
