- 500 тис. км
- Талалаївка
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
продам Seat Toledo 1.9, детальніше по телефону
продам Seat Toledo 1.9, детальніше по телефону
Машина була пригнана в 22 році. З того часу в одних руках. Дуже багато чого зроблено (турбіна, паливна, щеплення, рейка,....). 2 комплекти коліс - нова зима на 15, 1 сезон літо на оригінальних легкосплавних дисках. Акустика JBL, дорога мультимедіа з підтримкою android/apple. Тобто - авто в гарному доглянутому стані. Більше інформації розповім при зустрічі..
Ходова відмінна, акумулятор новий, масло замінено, резина зимова, нюанс з бампером (шпаклювався під фарбування). Машина не дрова, їздили акуратно. • Не фарбована, не лущиться, не гнила • Більш детальний огляд після 18.00 або на вихідних. переоформлення. Велика Данилівка. ********** лохотронщики из "Японии, Китая и др." стран, которые подрабатывают на платформах Amazon, Eatsy и др. - посетите платформу - xyulizni, и не тратьте своё и мое время!!!
В продажу дизельний автомобіль на автоматі Seat Toledo 1.9. Автомобіль в нормальному стані, кузов без зауважень. Мотор працює нормально без зауважень, Автоматична коробка передач перемикає плавно без пинків. Гарна комплектація: круїз-контроль, клімат-контроль, електропакет, підігріви сидінь, підігрів дзеркал та багато іншого. Економний автомобіль в кузові Хетч-Бек піідійде як для першого авто так і для сім'ї, адже має здоровий та просторий багажник. З документами порядок, перере\страція в СЦ. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Владислав. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Продаю власний автомобіль, с дуже економним двигуном та не дорогим обслуговуванням, на всі питання відповім пишить дзвонить.
Продам власне авто в хорошому стані, машина від власника, обслуговувалася вчасно, грошей на ремонт не шкодувала. Надійний двигун 1,9 TDI. Машина з 2020 року в одних руках. Хороше, надійне, економне авто, салон збережений, непрокурений, не затертий.
Продам чудовий, надійний, економний сімейним мінівен, в хорошій комплектації, з надійним дизельним двигуном 1.9TDI, в авто встановлене нове щеплення, тонування, аккумулятор, ево коврики, диски R-17, зроблено ТО генератору, стартеру, нові колодки, всі розхідники замінені вчасно, то техніці все чудово, присутні моменти по кузові: є мʼятина на задньому крилі, передній капот в царапках, невелика тріщина на передньому склі, в комплектації є кондиціонер, круїз контроль, мульти кермо, aux, докатка, зимова гума як нова, Seat в чудовому стані доїде в любу точки України. Слава Україні!
машина в хорошому стані і вкладень не потребує ходова перебрала по кузову теж нема ніяких питань гарно виглядає досить економна і водночас шустра машина
Всі деталі по телефону!
Технічно супер! Ходова двигун коробка щеплення мягеньке все ок, по косметеці є моменти… їде добре! Клімат холодить ! Комплектація досить непогана Ксенон, противотуманки, парктронік задній, бортовий компютер, автомвітло! Великий та просторий багажник економна! На гарній резині! Продаж від власника двоніть…
стан на свої роки(17) адекватний.куплений у 2019грудні.у 2024 переоформлений на дружину. по ходовій частині,двигуну, кпп нарікань немає - все працює. 2х зонний клімат ел.коректор фар 4 авт.ел.склопідйомника ел.підігрів, складання регулювання дзеркал система кріплення ІзоФікс купа подушок безпеки салон приємний і вмісткий, більше ніж здається, багажник топовий, завантажуватися в далекі поїздки саме то. 2 комплекти гуми на дисках лед лампочки ближнє світло-150$ з останніх ремонтів: турбіна, свічки накалу, передня ступиця. авто економне, при 80-90 5.5л/100 при 110-130 6.4л/100 запас ходу 1000км+ 2 поїздки в Болгарію(3000км туди назад) пройшли на ура. за машиною дивилися, шо треба робилося. питання по кузову є, сколи на капоті, підтерті бампера- не криичні. передня права арка не витримала - підгнила вмятина біля правого стопу(2 роки назад сусід зацепив своїм дзеркалом) сколи на склі засверлені - були ще при купівлі, далі не ідуть коли купував авто міряли прибором, все чотко, лише коло заправочної горловини є сліди ремонту, фото додаю з середини витягували), можу перефоткать з прибором кому треба. за детальнішими фото, інформацією звоніть. причина продажу: є інші авто може що забув дописать, вибачайте, при зустрічі покажу розкажу, приховувати не буду
