- 250 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому стані . Деталі за тел. Нуль шістдесят шість пʼятсот тридцять шість дванадцять шістдесят шість Володимир
Автомобіль в хорошому стані . Деталі за тел. Нуль шістдесят шість пʼятсот тридцять шість дванадцять шістдесят шість Володимир
Доглянуте авто , ТО кожні 8-10 тис км, Орігінальні запчастини, був замінений в Україні компресор кондеціонера , та по ходовій стійки стабілізатора та сайленблоки, без підкрасів без перекрасів , гаражне зберігання
Авто зі Швейцарії Розмитнене готове до постановки на облік Сертифікат в наявності Повна сервісна історія По техніці все чітко Коробка повністю обслужена В РІДНІЙ ФАРБІ За деталями телефонуйте!
Продам SEAT Ibiza SC купе — яскравий та економний міський автомобіль. Авто в хорошому стані, є недоліки по лкп все на останіх фото. Бензиновий двигун 1.4 маркування CGGB, євро 5. Компактний та дуже зручний автомобіль для міста — маневрений, економний і недорогий в обслуговуванні. Якщо їхати розмірено то траса 5.5 розхід, місто 7літрів. За весь час володіння проїхав майже 13тс. Після купівлі було зроблено велике ТО щоб авто не хвилювало зовсім. ГРМ+ помпа, олива в двигуні, олива в кпп, фільтра, ходова, гальма, свічки, 2 катушки, і ще різні дрібниці. + Встановлено металевий за двигуна. + Встановлено магнітолу з карплей, підєднено камера заднього ходу, відеореєстратор, все підключено працює. - Тонування по колу крім лобового, перед двері 35%, зад 50%. Тонування передніх фар бронеплівка. - Встановлене гарне лед свіло (просто яд). -Нові Коврики ева. - Перетянуте кермо. -Є літня гума на фото ще на зимі +Зимові колеса віддам в нагрузку. Був проведений, один косметичний підкрас. Замінено лобове скло. Торг присутній, аргументований біля капоту. У місті Києв авто можна оглянути с.м. Нивки. Деталі по телефону / в повідомлення.
Зручна , невелика, та ще й економна Не пожалеуєте
доброго дня писати дуже багато, дуже багато робилось по машині стойки мінялись спереду,ззаду. передні ричаги.недавно був ремонт ГБЦ відновлюваний,є всі чеки. машина тільки з переоформленням на нового хазяїна,можна через дію онлайн.торг умісний біля капоту, перекупам не турбувати.по дрібним роботам все записувалось по пробігу,жидкостя масло антифриз мінялось все вовремя.зараз на даний момент питань по машині немає-кроме фари,фара працює. (дівчина невдачно заїхала в поворот) віддам машину з літньою гумою, зараз стоїть зима.протектор зима проїздив два сезони купляв її нову,я думаю ще два проїде так точно.по питанням пишіть дзвоніть все розкажу покажу.
Продам власне авто в сімʼї з 2019 року Seat Ibiza 2011(модельний 2012) 1.2 TDI Авто в хорошому стані, є деякі нюанси по кузову. Комплект зимової резини Hankook на штампованих дисках Машина в ідеальному технічному стані По мотору зроблений повний капітальний ремонт(турбіна,форсунки,теплообмінник) 30000 км назад Зроблена повністю топливна система,а саме ( форсунки,тнвд, промита вся система всі трубки в тому числі і топливний бак) Ходова частина перебрана від а до я Стойки сакс (зад і перед) Салінблоки тяги лімфьордер) Замінено всі подушки двигуна Стоїть нове зщеплення (повний комплект з заміною заднього сальника колінвала) Встановлені BI-led лінзи від фірми AMS також зроблений внутрішній антихром фари. Також ще дуже багато чого було зроблено по машині (По всіх вище вказаних роботах і взагалі зо робилось по автомобілю можу надати фото та відео ) Якщо зацікавило пишіть або телефонуйте,машина вартує уваги.
Продам Seat Ibiza,2011 року випуску.Автомобіль у доброму технічному стані_замінено щеплення.Економне та зручне авто .Кузон без дефектів,не бита.Детальніше по телефону
Поміняне масло минулого тижня і всі фільтра Зроблена хороша акустика
Продається Seat Ibiza пригнана з Голландії. Авто без пробігу по Україні. Кузов не крашений в рідній фарбі, масло, фільтра замінено. Двигун не димить, масло не бере. Жодних помилок чи зауважень немає. В салоні чисто, ніколи не палили. Машина на кожен день: як по місту так і на вікенд виїзди. Зручна у керуванні, багажник місткий за рахунок універсалу. Економний, надійний автомобіль для комфорту в авто встановлено мультимедія (Alpine ine-w920r) . В наявності сервісна книжка, два ключа. Більш детальна інформація по телефону.Торг.
Продаю власний автомобіль. Автомобіль дуже економний і динамічний, як на мотор 1.2 дизель. Місто 5 літрів, траса 3,8 на 100км. Авто в доброму стані, все в рідній фарбі. Салон гарно збережений. Детальніша інформація по телефону
1,2 TDI, авто в хорошому стані, повністю обслужене, нічого робити не потрібно, за додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону
Зроблений ремонт ходової, вирізана екологія, відремонтовані форсунки, потребує косметичного ремонтк кузова. Відаю хорошу зимову резину Nokia.
Продам авто в дуже гарному стані,в збереженому стані на фото видно.Один власник.Була загнана в 2021 році для себе.В салоні не курили бережно ставились до авто.Авто дуже економне 3.4 літра.Нічого робити непотрібно сів .Два ключа.Система старт/стоп.Авто варте уваги.
Доброго дня! Продаю економічне дизельне авто, росхід 3.5-5 літрів, вкладень не потребує. Чисте,охайне, зроблено хімчистку та полірування, твердий воск,бронеплівка на фарах. Акумулятор добрий. Поліс є. Гума зимова та літня. Має підфарбування,все рідне, нічого не варилося,без іржі,силові елементи цілі. Все працює, помилок немає. Повний бак ДП. Два ключі,сервісна книжка. Перевірено на карвертікал. Слава ЗСУ!!!
Продам авто сіат ібіза 2011 року , 305 тис пробігу , машина на ходу
Пропонується автомобіль на кожен день. Перша реєстрація в Україні - грудень 2018 року. Я другий власник з січня 2019 року. Технічно повністю справний. Вигляд доглянутого авто, салон чистий, не затертий. Дуже економічний. Мастило, всі фільтри, комплект ГРМ з помпою замінені у грудні 2025 року. Нове зчеплення. Взагалі нічого робити по авто не потрібно. Сажевий фільтр видалено та перепрошито.
