- 255 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Звоніть.Все працює машина на ходу кожний день.
Продам Seat Ibiza ТО робилось вчасно машина обслужена готова до експлуатації в чудовому технічному стані
Модифікація FR. 1.4 бензин на турбіні. Перший власник в Україні, два ключі, два комплекти гуми на дисках, салон охайний, керує дівчина. Аргументований торг присутній.
Продаю власне авто :купе в чудовому стані. Авто офіційне,куплене в Київському автосалоні,я являюсь другим власником. Перший власник придбав авто у 2011 і користувався ним до 2014 року. Автомобіль працює як годинник,вчасно робилося ТО та у ремонт вкладалося багато коштів на якісні запчастини. Авто має спорт режим для швидкої їзди по трасі,кондиціонер,піч,підогрів передніх сидінь та скла заднього виду,всі подушки безпеки оригінальні(не використовувались),оснащений новими ледами та оригінальною з салона магнітолою з камерами задього виду та заднім парктроніком ,все сенсорне,додатково виведений провід для usb, та зарядки телефона. Радіус колес 15,резина літня і зимова нова віддається,ще додатково масло та антифриз. Авто пройшло останнє ТО по перевірці 18 липня,були замінені: свічки,масло та всі фільтри,ціп ГРМ,тормозні колодки передні та задні,акамулятор новий,чотири нових котушки та лампи в фарах. Авто не потребує вкладань взагалі. В салоні не палили,є дві невеликі подряпини, чохли на сидіннях трохи затерті від часу і руль теж,тому по бажанню можна замінити. Коврики нові. По місту розхід топлива з пічкою чи кондиціонером або у пробці7,5; за містом по трассі 5,6-6. Двигун працює добре, коробка варіатор-не має нарікань,ходова зроблена. Авто економічне та швидке,чудово підходить для їзди у місті. Авто зберігалося переважно у гаражі власного будинку.Багажник досить великий,як для купе. Це авто чудово підійде як перше чи для тих кому потрібне економічне та гарне авто або поціновувачам фольцваген груп ,бо дуже схоже на фольцваген гольф. Авто готове до перевірки,якщо вподобали його для себе -телефонуйте,будете задоволені. Перекупам та автосалонам прохання не турбувати!!!
Seat Ibiza 2014 рік Перший власник в Україні 4-х циліндровий двигун (не плутати з офіційним 3-х циліндровим) Масло мінялось кожні 7-8 тис.км. Грм міняли 20 тис.км назад Гальмівні диски 10 тис. км назад Стріляні подушки один підкрас Писати дзвонити в любий час Торг на місці
Масло, фільтри і тд мінялись вчасно. Хороша бадьора машинка. Двигун працює рівно. Коробка після повної капіталки і заміни всього чого треба ($1500 за то все): 1. Заміна зчеплення і сальників вхідних валів 2. Заміна прокладок мехатроніка перевірка соленоідів 3. Комплект зчеплення 4. Маховик демферний 5. Мастило механічної частини 6. Мастило гідравлічної частини 7. Комплект прокладок мехатроніка 8. Комплект сальників вхідних валів
Продам власне авто Seat Ibiza 6j, • Вся в рідній фарбі,є незначні сліди експлуатації,нещодавно змінене мастило в двигуні ,також замінене мастило в коробці.Також замінений комплект цепу на 210 тисяч• Дуже економічна,по місту з кондиціонером розхід палива 7,5 літра,траса 5 • Два комплекта резини,та коврики зима літо.Замінені тормозні колодки та диски по кругу.Ніяких помилок по авто все справне.
