- 200 тис. км
- Ужгород
- Дизель, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Більше інформації за тел
Більше інформації за тел
Авто в гарному стані за час експлуатації все обслуговувалась вчасно. Технічно авто в гарному стані Косметично є невелика притертість Авто динамічне. Дарує класні емоції. Має невеликі розміри тому ідеально підходить для міста. Продається з двома комплектами гуми зимова та літня. Також є багато додаткових бонусів майбутньому власнику. Реальному покупцю торг. Всі деталі за телефоном
Продаю seat Ibiza 4,2011 рік,1.2 тді, МКПП,218 т.км пробіг рідний без ДТП, обслуговування вчасно,росхідники, ГРМ, ходова перебрана,турбіна нова,свечи нові. Запускається добре зимою та літом. Головні переваги це росхід,3.5 літрів траса,місто 5 літрів. Кондиціонер холодить. Дуже приємний та легкий в експлуатації,салон чистий,все ціле та працює. Авто не нове , вигляд має гарний,все одно є сколи та сліди експлуатації. АКБ хороший,гума зимова майже нова. Два ключі ,сервіска, ГРМ недавно міняний, вкладень не потребує,заправляй та їзди. Автомобілем повністю задоволені, жодного разу не підводив, зручний, економічний, доречі дуже комфортний, м'який. Торг можливий, але мінімальний. Всім вдалих покупок!
Продаю економний, надійний та динамічний автомобіль. Авто без ДТП! Весь кузов у рідній фарбі (за винятком кришки багажника - усували корозію). Всі фари та вікна рідні. Присутні мінімальні сліди експлуатації (сколи, подряпини). Двигун працює добре, не димить. Видалений сажовий фільтр. Ходова та електрика в повному порядку, кондиціонер справний. Два ключі. Реальний розхід дизелю - 6-7 л місто, 4 л траса. Гарна комплектація: 4 електросклопідйомники, кондиціонер, старт/стоп, круїз-контроль, допомога при старті вгору, датчики тиску в шинах. Салон чистий та доглянутий. Пробіг коригувався в 2016 році при розмитненні, фактичний пробіг ~291 тис. км Торг тільки після огляду машини.
Авто в дуже гарному технічному стані, сів- поїхав. Машина дуже економна, місто 5-6л. Гарна комплектація. Є декілька не значних подряпин ( не критичні ) та є тріщина на лобовому склі ( на огляд не впливає, тріщина нижч двірників ). На обслуговування машини грошей не шкодував, ТО кожні 7тис. Салон не в ідеалі, так як машина робоча та постійно їздить( салон повністю цілий, хім чистка при залогу за мій рахунок ).Два ключа. Більш детально розповім по телефону. 05 02 26 заміна ремня грм + помпа, долікував усі недоліки по технічній частині, машина технічно в ідеалі. З продажем не поспішаю. Автоплощадки не цікавлять. Ціна остання, без торгу!
Автомобіль в чудовому технічному стані, пригнано в 2017р, один власник в Україні. Авто обслужене, вкладень в технічну частину не потребує З нюансів, потрібно помалювати задній бампер 2 комплекти кючів Зимова резина на металевих дисках. За детальною інформацією телефонуйте
Гарне та надійне авто , без проблем та нюансів . Приємний розїхід пального . Мотор добрий , ходовка обслежена , акумулятор майже новий . Кузов не гнилий . Їздили обережно. З нюансів кондиціонер треба замінити трубку. Заводились без проблем в - 26
Продам власне авто — SEAT Ibiza Sport Coupe 2012 року. Економний та надійний дизельний автомобіль, який дарує дуже приємні емоції від керування. Машина компактна, маневрена та водночас добре тримає трасу. По комплектації: * круїз-контроль * мультируль * Android магнітола * Apple CarPlay / Android Auto * AUX / USB / Bluetooth * кондиціонер * підігрів дзеркал * передній підлокітник * Eva коврики спереду та ззаду * повнорозмірна запаска Технічно: * двигун 1.2 TDI CFWA — економний та тяговитий * витрата пального: * місто ~5 л * траса ~4 л * коробка працює добре * ходова без критичних зауважень * автомобіль на впевненому ходу Додатково: * пригнаний з Нідерландів * 2 ключі * автомобіль щодня в користуванні Машина дуже приємна для міста та траси, економна в обслуговуванні та дарує значно більше емоцій, ніж більшість авто цього класу. Брав на 186тис - зараз 250тис км, з яких дуже багато дальняків від 500км. DPF в хорошому стані. Кондиціонер заправив. Масло старався міняти кожні 7-8тис км. Масло, всі фільтра в круг+комплект зимової гуми йдуть в ціну.
Продається автомобіль seat ibiza. Один власник в Україні. По авто замінено клапан EGR, комплект ГРМ, помпа, задні тормозні колодки, задні амортизатори, фільтри, масла мінялися вчасно. Екологія на місці, помилок немає. Має тріщину заднього бампера, на фото видно. Салон не затертий. Кондиціонер, круїз-контроль. Більш детальніше по телефону.
Авто пригнане з Германії, перший власник в Україні, машина після ДТП, зовнішні пошкодження. Двигун в нормі, запускається, працює, всі системи в нормі. Можливий торг
Свіжопригнаний з Нідерландів, пройдений сертифікат відповідності, в наявності страховий поліс, технічно в хорошому стані, автомат працює без нарікань ( перемикає плавно), авто в рідній фарбі. Звичайний атмосферний двигун MPI. Коробка 7ми ступенева DQ200
ватсапп
Продається Seat Ibiza 1, 2 TDI 2011р.в. Пробіг 232 т.км. Економне авто з хорошою комплектацією.
Продам власний SEAT Ibiza FR 2012 року. Двигун 1.2 TSI бензин, 5-ступенева механічна коробка передач. Пробіг — 226 тис. км. Автомобіль у хорошому технічному стані, регулярно обслуговувався та не потребує додаткових вкладень. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. Економний та водночас досить динамічний автомобіль для міста і траси. Авто кожного дня на ходу. Продаж у зв’язку з потребою в іншому автомобілі. Торг біля авто.
Економний та надійний представник групи Ваг Сеат Ібіца. Хороший та збережений візуальний та технічний стан. Деталі за номером телефону
Seat Ibiza 1.4 16v 55kw 2004 p Все працює без нарікань, свіжа страховка та акб, запревлений та робочий кондиціонер Тільки після обслуговування: перебрано ходову, замінено мастило та фільтра, комплект ГРМ з помпою, новий комплект зчеплення, свічки, антифриз За додатковою інф за номером тел Продаж з переоформленням
автомайданам та автобі3несменам НЕ турбувати!! продаю своє авто. 1й власник в Україні, купував у 2018 на замовлення на 35 тис. пробігу машина щодня на ходу. все що мінялося можу відповісти на всі запитання .всі чеки зі сто всіх робіт у бардачку. В кратці: диски колодкі trw та задні барабани нові, кондиціонер заправся влітку, масло с фільтрами тільки замінено (до цього раз на 8 тис.). Грм та ролики ina на100тис. Лакофпрбове с заводу скло по колу рідні. без тріщин!підфарбовування капот на кінчику і бампер перед. пробіг 155тис. реальний, можна перевірити по сажовому або через будь-який комп'ютер!!! реальні витрати по місту близько 5 ... 5.5 літрів.а по трасі 2.7 рекорд. продаж не спішний, у зв'язку з поповненням у сім'ї треба більше авто. технічне стан на відмінно. сидіння з 2018 року в чохлах. Кліматконтроль дуже зручний та задній парктронік. Зимова гума нова +комплект літньої гум, 2ключа
