- 295 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Не плутати із звичайними леонами! Мотор 1.8 турбо!!! (AUQ) 180hp. Ідеальний баланс потужності та економності (розход по трасі до 10 літрів газу!) Автомобіль без жодних вкладень! Обслужена до останнього болтика. Мотор працює рівно, турбіна дує, додатково встановлено турботаймер. Коробка 6-тиступка. Салон в охайному стані, чорна стеля. Дуже хороша музика. Ходовка обслужена, не гримить, не стукає і не грюкає. Світло гарне. Стан кузова як на фото так і в живу, фарбувати або варити не потрібно. Кузов оцинкований. Авто дарує дуже позитивні емоції та привертає погляди оточуючих. Телефонуйте, готовий спілкуватись. На обмін 5200$
Ав
Є моменти по кузову, бажано підварити пороги. Днище ціле без іржі. По електриці все працює, круіз, двухзонний клімат, підігріви сидінь, задні парктроніки. Обслужений газ 4 покоління вписаний в техпаспорт, працює як на газу так і на бензині без питань, в ходу кожен день. Торг біля капоту. Прошу писати або дзвонити на телеграм, вайбер або ватсап.
Продаю Сеат толедо 1.6 MPI бензин/газ. BSFсамий надійний та витривалий. Володію з 2020року. 3-тій власник. Сімейний, вмісткий і дуже економний автомобіль. Машина ідеальна в категорії ціна\якість. Обзор хороший, комфорт бездоганний, підвіска збита. На великих відстанях (більше 1000 км) не втомлюєшся, музика доволі пристойна. Авто регулярно обслуговувався.Оригінальний пробіг. Останнє ТО було зроблене 11.10.2023р. на 302 т.км. заміна масла коробка, двигуна, фільтра, ГРМ ролики, помпа. Замінено катушка, свічі, провода. Два ключа. Нюанси по кузову які є на фото, при перегляді авто реальному покупцю адекватний торг, звоніть домовимось!Повне переоформлення.
По машині дуже багато зроблено. Виконано ремонт ГБЦ, відреставрована рульова рейка, замінено радіатор, АКПП після капремонту, 2 тис. Назад замінені фільтри та масло, гальмівна рідина, датчики температури охолоджувальної рідини, положення розподільного вала. Пишіть Viber або telegram на номер Лайф. Або телефонуйте на водафон
Добрий день, машина в технічно в гарному стані, вкладень не потребує. Встановлено ГБО, все працює, масло не їсть. Кондиціонер був заправлений літом. Є нюанси з кузовом (подряпини, погнутий порог), лак на криші та на капоті зліз. Заводиться без нарікань. Автомат працює справно
в чудовому стані, все працюе добре, всі питання по телефону
Автомобіль куплений 2022 році в Польщі. Мною особисто розмитнений і пригнаний в Україну. Акумулятор замінено 2022 році. Комплект зимової гуми 2023 року, літньої - 2024 року. Зроблена ходова та замінені передні пружини та стойки по колу. Своєчасне обслуговування та заміна всіх фільтрів та мастил . Два ключа.Салон в чохлах, шкіряне кермо, два комплекти килимків.Авто гарно працює і на бензині і на газу. Розхід газу в місті - 8л. Страховка дійсна до кінця жовтня 2026 р. Із мінусів : потребує заміни або ремонту передніх крил.
Гарний стан, доглянута, замінені ВСІ розхідники! Комплектація elegans, клімат 2 зони. 2.0 FSI атмосферний 150 к.с., газ+бензин!!! Стрімка наче сокіл Надійна АКПП Aisin гідротрансформатор. Замінено 1 тис км тому: ГРМ з помпою, цеп розпредвалів, всі масла, фільтра, в моторі та в коробці, колодки з диски по колу, ходова зроблена, замінено всі стійки, гума нова 2 комплекти. Робити нічого не треба. Майданчам прохання не турбувати. Авто робили щоб їздити, в одній сім'ї 7 років, наразі немає коли на ньому їздити, тож дзвони і забирай своє нове авто.
Гарний стан, салон не затертий, не пропалений. Сім місць, круїз контроль, клімат контроль двозонний, парктронік, дзеркала ел. З обігрівом + складання, дзеркало заднього виду із затемненням,заводське тонування, шести ступенева механіка, ел. склопід‘йомники вікон, нова літня гума/4/, новий акумулятор/ на гарантії/. Проведено велике ТО- заміна щеплення, ГРМ+помпа, тосол, масло у коробці передач. Авто технічно справне. Двоє ключів.Газ вписаний у техпаспорт. торг. Обмін на Шаран або Альхамбра 2 покоління з моєю доплатою.
доброго дня писати дуже багато, дуже багато робилось по машині стойки мінялись спереду,ззаду. передні ричаги.недавно був ремонт ГБЦ відновлюваний,є всі чеки. машина тільки з переоформленням на нового хазяїна,можна через дію онлайн.торг умісний біля капоту, перекупам не турбувати.по дрібним роботам все записувалось по пробігу,жидкостя масло антифриз мінялось все вовремя.зараз на даний момент питань по машині немає-кроме фари,фара працює. (дівчина невдачно заїхала в поворот) віддам машину з літньою гумою, зараз стоїть зима.протектор зима проїздив два сезони купляв її нову,я думаю ще два проїде так точно.по питанням пишіть дзвоніть все розкажу покажу.
Авто на ходу. Все працює. Є нюанси по кузову. На фото видно. Ціна вказана без торгу!
Автомобіль знаходиться у відмінному стані.Детальну інформацію по авто надам по телефону або при огляді.
Авто в гарному стані, без критичних нюансів Офіційний автомобіль, пробіг рідний Гарна комплектація - підігріви передніх сидінь, електро-складані дзеркала з підігрівом, круїз контроль, електропакет (автоматичні електросклопідйомники на усіх вікнах), однозонний клімат-контроль (пічка та кондиціонер працюють). Всі лампочки, включаючи салон і багажник - Led Гарне головне світло (і ближнє, і дальнє) - вночі з дальнім видно як вдень Повністю зашумлена і це зроблено дуже гарно - шумка і антискрип скрізь куди не глянь (робив попередній власник і зробив дуже гарно), в салоні дуже тихо і на швидкості 100 км/год можна просто спокійно розмовляти не підвищуючи голос. Через шумку гарно грає музика Дообладнав магнітолу модулем Bluetooth Два комплекти гуми По ходовій, мотору і коробці - все ок Газ працює і вписаний Два ключі Є сигналка з доводчиками вікон і два брелки до неї
Автомобіль був придбаний у офіційного дилера в Україні, з салону виїхала у жовті 2007 року. Стан салон з першого дня в чохлах. По кузову є незначні подряпини. Мотор працює рівно. Стоїть газ(вписаний). Ходова ціла ні де нічого не стукає. Продаж від власника, любий вид переоформлення.
Технічно авто в гарному стані! Тільки поміняні масло і фільтра. Почищені форсунки, обслужене гбо 4 покоління. По ходовій нічого не стукає, все перебрано, поміняні всі амортизатори і було замінене зчеплення. Є нюанси по кузову можете побачити на фото! За детальнішою інформацією телефонуйте!
Продам доглянутий та надійний автомобіль в хорошому технічному стані. Сів, поїхав. Машина повністю на ходу, щодня їздить, без будь-яких проблем. Автомобіль обслуговувався вчасно, нещодавно було зроблено ТО: масло, свічки, та всі фільтри нові. Встановлене ГБО. Вкладень не потребує. Всі пошкодження кузова видно на фото. Днище ціле. По комплектації є передні електросклопідйомники, центральний замок, електропідсилювач керма, підігрів заднього скла, підігрів передніх сидінь, мультимедія, Bluetooth, фаркоп, кондиціонер. Літня гума нова. Також віддам зимову гуму. Від'їздила один сезон (практично нова). Можливий невеликий торг у капоту. Перекупів прохання не турбувати.
