- 182 тис. км
- Сміла
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Привезений з за кордону.Росхідники замінено.Вкладень не потребує,за винятком косметичного частково підкрасу.Мотор -1;6 MPI.Газ - бензин.Авто в хорошому стані.
Привезений з за кордону.Росхідники замінено.Вкладень не потребує,за винятком косметичного частково підкрасу.Мотор -1;6 MPI.Газ - бензин.Авто в хорошому стані.
Автомобіль в гарному, доглянутому стані. Без гнилі і шпаклівки. На ходу кожного дня. Робити нічого не потрібно. Розхід палива дуже радує. Детальніше за телефоном або смс.
Автомобіль в гарному стані,обслужений,Двигун 1.6 mpi з Гбо4 мастила не бере працює гарно,коробка та ходова без питань,замінений Грм,колодки в коло,Два комплекта гуми,зима нова,літо нове!Два ключа,запаска ключі до карта в наявності.Переофомлення
Автомобіль в справному технічному стані Мотор коробка без зауважень Замінені всі розхідники Кондиціонер заправлений Більше інформації за номером телефону
Газ 4 покоління ,дві пічки ,на ходу технічно справна використовується кожен день
SEAT ALTEA XL FREETRACK!!!! ДУЖЕ ХОРОШИЙ СТАН!!!! ХОРОША КОМПЛЕКТАЦІЯ!!! ОБСЛУЖЕНИЙ- ЗАМІНЕНО ЛАНЦЮГ, МАСЛА ТА ФІЛЬТРА, КОЛОДКИ І БАГАТО ІНШОГО!!!
Автомобиль в гарному технічному стані, встановлено ГБО Італійського виробника brc. Пригнаний з Німеччини, в Україні один власник!!
Автомобіль Seat Toledo 2.3 газ бензин в хорошому стані всі питання по телефону.
Продам авто в хорошем состоянии на полном ходу, мотор и коробка гольф 3 1.6, без каких либо нареканий. Также ходовая часть гольф практически вся новая. Газовое оборудование, авто работает только на газу, так как отсутствует бак. Кузов не гнилой не ржавый, резина зима, с документами полный порядок. Всем удачных продаж и покупок.
Продам авто у хорошому технічному стані. Пробіг 194 тис , 3 тисячі тому мінялися масла і всі фільтра окрім газових їх треба замінити і також треба замінити дачник абс лівого переднього колеса,все решта працює у нормі якщо цікавить машинка дзвоніть за номером до чоловіка ********** Василь
Мотор після заміни. Пічка зроблена. Технічно хороша їздна машина. Питання тільки по кузову !
Вітаю. До вашої уваги моя ластівка ібіца 4 покоління купе. Працює кожна дрібничка. кожна кнопочка!! Кондиціонер холодить, як треба, пічка взимку гріє! Новый комплект літньої гуми лауфен 26 рік, на гарнючих дисках. Мультимедіа є, підігрів сидінь є, стан авто в цілому супер, готова до перевірок на любому сто! Є підкрас по задній лівій арці, невеличка халепа, виправлено професійно майстром. В цілому є звичайні сліди експлуатації. Машинку можна глянути в Чернігові в районі голівуду. Вдалих покупок!!)
Продам авто на ходу.
Продам Seat Altea XL 2007 р. бензин-газ Власник, торг Деталі за телефоном
Авто в хорошому стані, всі детальні по телефону
Seat Ibiza 1,2 газ бензин Кондиціонер Витрата мінімальна газу Ковані диски р15 літо, зима на штампах Хороша візуально та технічно машина на кожен день, встановлена музика, камера заднього виду, хороша комплектація Покупцеві хімчистки в подарунок Готова до будь-яких сто
Авто в гарному стані на 175тис було зробленно заміна масла замінені задні амартизатори авто їде добре рижиків гнилі немає кому цікаво пишіть або дзвоніть . Можливий обмін
