- 196 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Дуже хороше авто , базпечно і рівно тримає кермо, як в літку так і взимку. Всі розхідники заміються вчасно. Ходова частина повністю зроблена. Мотор масла не бере. Є нюанси по кузову тому присутній розумний торг. Авто гарно підходить для початківців , гарне в керуванні . Всі деталі можу розповісти по телефону. Адекватним покупцям хороший торг
За деталями звертайтесь ********** Вова
Продам власну Seat Ibiza Найнадійніший та найпростіший двигун у лінійці VAG — 1.4 MPI (код BXW), масло не бере. Авто дуже жваве та економне, ідеальне для міста. Обслуговувалася вчасно Салон: Охайний, не прокурений Комплектація: клімат (заправлений), круїз ,електросклопідйомники, підсилювач керма, ABS. Документи в порядку, тільки переоформлення. Всі нюанси на фото Торг присутній
Авто в доброму стані, всі інші питання по телефону
Продам власне авто , в нормальному стані , всі нюанси на фото ( вмятина на дверях з лівого боку , пороги ). Заміна всіх витратних та ТО проводилася вчасно . Авто не потребує додаткових вкладень . Витрати палива - 7-8 л є.на 100 км .
Продам доглянутий та дуже приємний міський автомобіль. Машина повністю обслужена по техніці, вкладень не потребує. Сів і поїхав. * 2013 рік * 1.4 бензин * Механічна КПП * Пробіг 195 тис. км * Кондиціонер * Електросклопідйомники * Фаркоп * Хороша гума * Дуже економне та недороге в обслуговуванні авто. Останнім часом зроблено багато робіт по обслуговуванню — двигун, ходова, гальма, рідини та розхідники обслужені. Авто їде добре, нічого не стукає та не гримить. По кузову машина виглядає акуратно та свіжо. Салон чистий і доглянутий. Документи в порядку, будь-яке переоформлення.
За детальную інформацію звоніть за номером телефону **********,
Seat Ibiza 2013 • 1.4 газ/бензин • економний доглянутий автомобіль Продам Seat Ibiza 2013 року з надійним двигуном 1.4 та встановленим ГБО (вписаний). Автомобіль економний та недорогий в обслуговуванні. Технічний стан: Авто регулярно обслуговувалось, багато що зроблено: • Близько 30 тис. км назад зроблений ремонт ГБЦ (обслуговування голови двигуна) • Повністю обслужена газова установка (кілька тисяч км назад): • замінені газові форсунки • новий редуктор • нові патрубки • зроблене повне ТО ГБО • Замінений розширювальний бачок системи охолодження • Нові гальмівні колодки Комплектація: • Підігрів передніх сидінь • Клімат-контроль • Електропідсилювач керма • 4 електросклопідйомники • Штатна аудіосистема • Центральний замок Додатково: Двигун працює добре як на бензині, так і на газу. Готові до будь-яких перевірок на СТО. За додатковою інформацією (чи фото відео) звертайтесь по номеру
Авто в одних руках з 2022 року, живе авто на кожен день. ГБО вписане але не стоїть. Продаж з переоформленням. телефон -
Авто в гарному стані за час експлуатації все обслуговувалась вчасно. Технічно авто в гарному стані Косметично є невелика притертість Авто динамічне. Дарує класні емоції. Має невеликі розміри тому ідеально підходить для міста. Продається з двома комплектами гуми зимова та літня. Також є багато додаткових бонусів майбутньому власнику. Реальному покупцю торг. Всі деталі за телефоном
В продажі власний автомобіль, автомобіль повністю обслужений, по автомобілю багато зроблено, авто в 2024 році пригнано з Чехії, перший власник по Україні, автомобіль по кругу повністю за тонований, технічно авто в ідеальному стані, всі деталі по телефону.
Відмінне авто,двигун та коробка в відмінному стані,ТО кожні 7 тис.,ходова не гримить не стукає мягенький,їде авто досить жваво,модифікація ‘Copa’ ,авто тоноване повністю ,нові шини 2026 року,і диски R16 пофарбовані місяць назад збалансовані Авто доглянуте і вартує вашої уваги Дзвоніть пишіть кому цікаве
Автомобіль в чудовому технічному стані, пригнано в 2017р, один власник в Україні. Авто обслужене, вкладень в технічну частину не потребує З нюансів, потрібно помалювати задній бампер 2 комплекти кючів Зимова резина на металевих дисках. За детальною інформацією телефонуйте
АВТОМОБІЛЬ НЕ БИТИЙ НЕ ФАРБОВАНИЙ. ОФІЦІАЛ. 1 ВЛАСНИК.
Чесне авто, варте Вашої уваги. Пробіг рідний, кузов без жодного рижика. Ходова, двигун в ідеалі, люба перевірка вітається. Салон не прокурений, чистий. Гарна літня резина, зима нова. Кондиціонер працює. Промита система охолодження та пічка(гріє добре), зроблено розвал-сходження. По авто робити нічого не потрібно. Новий власник буде задоволений. Таких збережених авто дуже мало. Причина продажу, друге авто в сім'ї, заправка з новими цінами на пальне б'є по кишені.
Авто пригнане з Німеччини. Листопад 2008 року. Перший власник в Україні. На 169 тис. Замінено комплет грм. Максимальна комплектація. Клімат заправлений працює. Нові іридієві свічки запалювання. Більш детально відповім по телефону або при огляді. Торг біля капота.
