- 235 тис. км
- Черкаси
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто. Відповім на питання по телефону. Торг біля авто.
Продам авто. Відповім на питання по телефону. Торг біля авто.
Більше інформації за тел
ТЕРМІНОВО!! Продаю свій автомобіль В ідеальному технічному та візуальному стані Салон Як новий Коробка працює на відмінно Пробіг оригінальний Комплект зимової гуми , та комплект літньої на титанових дисках Ще є літні килими Нові Літня гума купувалася в минулому році нова підігрів сидінь та підігрів дзеркал Авто готове до будь яких перевірок Дуже динамічне і економне авто Лед Фари Дистронік Дуже економічне та динамічне авто !!! Повністю пройдено ТО з заміною всіх фільтрів та масла ! Готовий до будь яких перевірок!!
🚗 Надійне авто в рідній фарбі | 2.0 FSI | Хороший стан Автомобіль 2008 року, куплений у салоні в 2009 році. Один із найкращих варіантів у своєму бюджеті. ✔ Рідна фарба (не битий, не фарбований) ✔ Двигун 2.0 FSI, 150 к.с. ✔ 6-ступінчаста механіка ✔ Повна комплектація ✔ Двохзонний клімат-контроль ✔ Мульти-кермо ✔ ДискиR17 ✔ Нова гума Авто доглянуте, вкладень не потребує. Перший власник. Готовий до будь яких перевірок. 💰 Ціна: 6 999 $ (є торг біля авто) 📞 Телефон: Євген
авто в одних руках з 2018року обслуговування вчасно , заміна оливи кожні 7/8 тис. олива в моторі та кпп свіжа. нові катушки. авто сів та поїхав. 2комалекти дисків r17 з гумою зима літо
Авто в гарному стані за час експлуатації все обслуговувалась вчасно. Технічно авто в гарному стані Косметично є невелика притертість Авто динамічне. Дарує класні емоції. Має невеликі розміри тому ідеально підходить для міста. Продається з двома комплектами гуми зимова та літня. Також є багато додаткових бонусів майбутньому власнику. Реальному покупцю торг. Всі деталі за телефоном
авто НЕ ФАРБОВАНЕ ГАЗ ВПИСАНИЙ ДВА КЛЮЧА МОТОР МРІ
Доброго дня до вашої уваги SEAT Leon 2011 року другого покоління. За автомобілем дивились та коштів не жалкували, б/у запчастин не ставили. З останнього робили: заміна грм, обслуговування клімат контроль, Ричаги та ще щось по ходовій, актуарот трубіни, тнвд, новий акб. Всі брлячки виправили. Є чеки по роботі. По факту сів і їздиш. Продаю бо хочу більше авто. Авто бариги мимо ідіть !
Автомобіль для свого 2012 року в дуже хорошому стані. Звичайно, є незначні сліди експлуатації, адже авто не нове, але загалом машина доглянута та варта уваги. Салон майже як новий, оскільки пасажирів авто практично не возило. По технічній частині машина повністю обслужена та не потребує термінових вкладень. Що було зроблено: * замінені тормозні диски та колодки; * нова літня резина; * комплект зимової резини + додатково 2 зимових колеса на перед; * обслуговувалась ходова частина; * замінені ричаги та передні пружини; * новий захист двигуна; * нові туманки; * масла та всі фільтра замінювались вчасно; * ГРМ замінений декілька тисяч км тому; * замінений натяжний ремінь; * новий насос ГУР та рідина; * новий акумулятор; * новий ЕГР; * минулого року обслуговувалась турбіна — встановлений новий картридж; * сажовий фільтр на місці, проходив обслуговування та мився; * недавно перевірялись форсунки — корекції в нормі. За час експлуатації зберігав усі чеки та виписки з СТО по роботах і запчастинах — все можу показати. Машина дійсно хороша та доглянута. Ціна не остаточна, присутній адекватний торг біля авто ?
Продаю seat Ibiza 4,2011 рік,1.2 тді, МКПП,218 т.км пробіг рідний без ДТП, обслуговування вчасно,росхідники, ГРМ, ходова перебрана,турбіна нова,свечи нові. Запускається добре зимою та літом. Головні переваги це росхід,3.5 літрів траса,місто 5 літрів. Кондиціонер холодить. Дуже приємний та легкий в експлуатації,салон чистий,все ціле та працює. Авто не нове , вигляд має гарний,все одно є сколи та сліди експлуатації. АКБ хороший,гума зимова майже нова. Два ключі ,сервіска, ГРМ недавно міняний, вкладень не потребує,заправляй та їзди. Автомобілем повністю задоволені, жодного разу не підводив, зручний, економічний, доречі дуже комфортний, м'який. Торг можливий, але мінімальний. Всім вдалих покупок!
Продаю власне авто, другий хазяїн яке купив в 2020 році ,машинка їздила чисто по місту. Купляв з пробігом 287000 км. Першим власником на 280000 був проведений кап.ремонт мотора. Масло не бере, стоїть газ 4 покоління, осінню 2025 був зроблений кап.ремонт ходової (зад і перед). Кузов в задовільному стані , мае тільки два рижики на задніх арках (не критично дір немає ). Салон у відмінному стані. В серпні поміняні газові форсунки. Машинка куплена в автосалоні в м.Київ. Продаю у зв'язку з купівлею іншого авто, немає місця паркування. Тел.
Продаю економний, надійний та динамічний автомобіль. Авто без ДТП! Весь кузов у рідній фарбі (за винятком кришки багажника - усували корозію). Всі фари та вікна рідні. Присутні мінімальні сліди експлуатації (сколи, подряпини). Двигун працює добре, не димить. Видалений сажовий фільтр. Ходова та електрика в повному порядку, кондиціонер справний. Два ключі. Реальний розхід дизелю - 6-7 л місто, 4 л траса. Гарна комплектація: 4 електросклопідйомники, кондиціонер, старт/стоп, круїз-контроль, допомога при старті вгору, датчики тиску в шинах. Салон чистий та доглянутий. Пробіг коригувався в 2016 році при розмитненні, фактичний пробіг ~291 тис. км Торг тільки після огляду машини.
Авто в дуже гарному технічному стані, сів- поїхав. Машина дуже економна, місто 5-6л. Гарна комплектація. Є декілька не значних подряпин ( не критичні ) та є тріщина на лобовому склі ( на огляд не впливає, тріщина нижч двірників ). На обслуговування машини грошей не шкодував, ТО кожні 7тис. Салон не в ідеалі, так як машина робоча та постійно їздить( салон повністю цілий, хім чистка при залогу за мій рахунок ).Два ключа. Більш детально розповім по телефону. 05 02 26 заміна ремня грм + помпа, долікував усі недоліки по технічній частині, машина технічно в ідеалі. З продажем не поспішаю. Автоплощадки не цікавлять. Ціна остання, без торгу!
Усі деталі по телефону
Гарний варіант за свої гроші. Практичний автомобіль з просторим салоном та великим багажником.
Відмінне авто,двигун та коробка в відмінному стані,ТО кожні 7 тис.,ходова не гримить не стукає мягенький,їде авто досить жваво,модифікація ‘Copa’ ,авто тоноване повністю ,нові шини 2026 року,і диски R16 пофарбовані місяць назад збалансовані Авто доглянуте і вартує вашої уваги Дзвоніть пишіть кому цікаве
Продається seat altea xl у гарному стані, у рідній фарба, по Україні один власник, 50тис пробігу по Україні. Два комплекти резини. Більш детальна інформація по телефону або в повідомлення.
Автомобіль в чудовому технічному стані, пригнано в 2017р, один власник в Україні. Авто обслужене, вкладень в технічну частину не потребує З нюансів, потрібно помалювати задній бампер 2 комплекти кючів Зимова резина на металевих дисках. За детальною інформацією телефонуйте
Гарне та надійне авто , без проблем та нюансів . Приємний розїхід пального . Мотор добрий , ходовка обслежена , акумулятор майже новий . Кузов не гнилий . Їздили обережно. З нюансів кондиціонер треба замінити трубку. Заводились без проблем в - 26
