- 205 тис. км
- Шпола
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
й облік осінь 2019.новий акумулятор бош.замінені задні пружини.задні колодки.дзвонити і писати на телеграм **********
й облік осінь 2019.новий акумулятор бош.замінені задні пружини.задні колодки.дзвонити і писати на телеграм **********
Пригнано 18.06. растаможено, В Чехии было два владельца. Ремни и ролики менялись на 195 т.км. в 2018году, замена масла на 223 т.км. в 2021. 01.комплектация полная, есть всё кроме автомата. Всё работает. Расход топлива по межгород 4.5 - 4.8 литра. Город ещё не замерял. Резина в отличном состоянии. Есть зима на дисках, тоже в отличном состоянии. Торг уместен, очень не большой! Много хочется написать про авто хорошего, впечатлило! Авто уже на украинских номерах! Дополнительные вопросы по телефону
Авто у відмінному стані. Ціна реальна. При бажанні діагностика у спеціалізованному сервісі. Всі інші деталі за телефоном. Перекупам не турбувати. Можливий торг в розумних межах.
шини всесезонка наявна магнітола
Комплектація FR ( багато цікавих доповнень, яких немає в таких авто). + власник в Словаччині додав датчик надуву, вільні руки для розмов по телефону через блутуз, вольтметр заряду акумулятора в салоні. Гаражне зберігання. Два комплекти коліс на дисках. Новий акум ( потужний), ще на гарантії. Кузов в ідеалі. Лкп є незначні сліди від експлуатації. Будете приємно вражені динамікою. Дуже маневрене та зібране авто. Підтверджений пробіг. Масла не їсть ( від заміни до заміни на 8- 9, тис, можна долити 0,5л, але рівень ще є). Це при умові, що я інколи активно використовую потужність авто. Сажевий на місці ( не забитий). "Чеків" немає. Всі кнопки і функції працюють ідеально. В експлуатації вже три роки ( рік по дорученні і два роки на реєстрації). Було замінено за час експлуатації: Комплект зчеплення з демпфером ( ставився новий. на цю потужність від дорогий, як на буса). Зміна 25.12.2024. Правий та лівий ШРУСи. Комплект ГРМ з помпою. Ролик натяжний. Троси ручника. Задня права ступиця в зборі. Задні гальмівні диски з колодками. Одне авто в сім'ї. Тож не жалів коштів, все на впевненому ходу. Стан авто "сів і поїхав". Авто знаходиться в районі"Галицького перехрестя " Чотири роки наззад брав по дорученню. Переоформив на дружину. Хай вас не лякають такі часті продажі цього авто в системі ( якщо видно ). Все ок. Зараз на номерах ВС3154РО ( стоїть на дружину ). Терміново знадобилися кошти, тому продаю. Не перекуп!!!
До авто додаються чотири пошти нових зимових колес на залізних дисках.Обмін на тягач з мею доплатою.
Seat Altea 2006 | 1.6 бензин | механіка Продам Seat Altea 2006 року, бензиновий двигун 1.6, механічна КПП. Авто повністю обслуговане, вкладень не потребує. Ходова частина повністю відремонтована весною (по колу) Машина їде мʼяко, нічого не стукає та не гримить. Автомобіль був у догляді, їздила дівчина, - за станом слідкували, всі роботи робились вчасно, без “економії”. Технічно — без зауважень . Салон охайний, не прокурений Двигун працює рівно, коробка чітка. По кузову є мінімальні, не критичні сліди експлуатації, що відповідає віку авто і не впливають на їзду чи безпеку. Два комплекти дисків R16 (Зима та Літо) Авто Завжди зберігається у гаражі. Документи в порядку Реальному покупцю — адекватний торг Дзвоніть / пишіть — із задоволенням покажу авто
Просте надійне та економічне авто (коштує газова установка ГБО-4 працює без перебоїв як на газі так і на бензині) щодня знаходу жодного разу не підводила, є нюанси по кузову, але не критичні, надійна серія мотора Mpi 1.6л. .. продаю тому що потрібні гроші для лікування.За деталями прошу телефонувати
SEAT Altea — чудовий вибір для тих, хто шукає практичний сімейний мінівен. Основною перевагою цього автомобіля є його економічність: двигун 1.6 споживає у місті в середньому близько 5.5-6 л/100 км, а на трасі - 4.5-5.3 л/100 км. Seat Altea створений на надійній платформі Volkswagen (та ж база, що й у Golf V/VI), тому поєднує комфорт, перевірену якість і хорошу керованість. Дзвоніть,пишіть **********
Дуже економний, але і динамічний автомобіль! Автомобіль приганявся для себе з Європи у 2022-му році. Один власник в Україні. Пробіг при купівлі був 148 тис.км. В Україні авто використовувалось рідко у зв'язку з тим, що після початку війни я вимушено пішов працювати у таксі, тому використовую арендований парковий автомобіль. В основному авто використовувалось лише для поїздок вихідного дня - на дачу, до батьків і т.п. Власне кажучи, це і є причиною продажу - авто використовується рідко, тому що є робочий автомобіль. В наявності всі документи, з якими йшло авто з Європи. В тому числі сервісна книжка. Також в наявності всі документи проведених робіт в Україні - дігностика, заміна мастил, свічок, високовольтних проводів. Стан салону - практично в стані нового авто. Разом з авто віддаю 2 комплекта нової резини - зимова та літня. Також 2 комплекта оригінальних ковриків - зима та літо. Торг присутній.
Пригнана з Німеччини. Повністю розмитнена та готова до першої постанови, працює відмінно як на газі так і на бензині! Підвіска не стукає, кондиціонер справний, парктроніки працюють, присутній сертифікат Авто повністю в рідному окрасі! З оригінальним пробігом! Можливий обмін!!
повністю обслужено авто.обмін на паркетник з моєю доплатою
Авто родом з Німеччини, 02.04.2024 пригнаний в Україну. Можливий продаж авто в м. Києві. Готовий до перевірок на вашому сто. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном в оголошенні. Допомоги площадок не потребую!
Всі інші питання по телефону
Машина від власника але умова що переоформлення в 2027 році у власниці єсть продаж в цьому році не хоче платити налог або плати налог і переоформляй із цього і така ціна. Продам хорошу дизельну лошадку. все працює справно без питань мотор масла не бере, їде бодро із малою витратою солярки. Знаходжусь в Балаклії Максимальна комплектація двох зонний клімат, заправлений дує гарно, шторки, складання зеркал, парктроніки, повний електро пакет.
Автомобіль у хорошому, доглянутому стані. Ходова доглянута, питань до неї немає. Гальмівні диски і колодки нові в круг, супорти перебрані, резина теж нова, куплена в березні цього року, в комплекті віддаю ще зимову. По кузову: фарбовано тільки капот і передній бампер, але там позлазив лак (видно на фото), решта елементів у рідній фарбі. Є невеликі сколи по крилах. Також є незначні царапини по кузову, які приберуться поліруванням. Двигун працює гарно, запускається в будь якy погоду без всяких проблем. Екологія вирізана. Гарна комплектація: задні парктроніки, датчик дощу та світла, омивач передніх фар, 4 електросклопідйомника, 2-ох зонний клімат контроль, підігрів передніх сидінь, максимальна мультимедіа з навігацією, Bluetooth, AUX, USB, музика грає гарно, шкіряне мультикермо, дзеркало заднього виду з автозатемненням, електрорегулювання та складання бокових дзеркал, допомога при старті в гору, ESP, ABS, система старт/стоп, круїз контроль, бортовий комп'ютер. У листопаді 25 року була замінена рульова рейка, з гарантією на рік. Акумулятор замінений у серпні 25, теж ще на гарантії. На пробігу 280 тис.км була заміна комплекту ГРМ, на пробігу 260 тис.км замінено комплект зчеплення із двомасовим маховиком, 2 тис.км тому проведено ТО. Автомобіль обслуговувався вчасно, якісними запчастинами.
Продам SEAT Altea 2006 року почала їздити 2008 р. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Двигун 1.6 бензин, встановлено ГБО (газ/бензин), працює рівно, масло не бере. Механічна коробка передач. Пробіг – 223 тис. км. Авто пригнане з-за кордону (Німеччини)у 2023 році перший власник в Україні Салон охайний та доглянутий. Кондиціонер працює. SEAT Altea — практичний компактний із просторим салоном та містким багажником. Гаражне зберігання торг біля авто
Продам власний автомобіль,у користуванні 3 роки,до продажу ніхто не готував. Двигун 2.0 TDI потужністю 103 кВт (140 к.с.),такий самий як в Volkswagen Audi. В доброму технічному та візуальному стані.Екологія,сажовий,все на місці,нічо не вирізалося,шилося і т.д..По технічній частині все працює,комплектація майже максимальна на дану модель. Плюси: -динамічний,економний,вмісткий,надійний автомобіль.Немає жодної ржавчини,навідміну від Volkswagen,Skoda. З недоліків: - був у легкому дтп в задню частину минулого року,під покраску кришка багажника та бампер - потемніли фари,треба полірнути поклеїти плівку - по бажанню зробити хімчистку сидінь Торг мінімальний при огляді для реального покупця.Прохання не телефонувати майданчики та перекупи,ваші послуги не цікавлять.Обмін теж не цікавить,є інше авто.
Seat Altea 1.6 Газ/Бензин У дуже гідному стані! Газ вписаний в Техпаспорт По кузову в Отличному стані! Без гнилі та іржі ! Арки та пороги ціленькі! Без натяку на іржу! Днище в ідеалі! Стелька все рідні! Без ДТП Мотор працює Ідеально ! Кондиціонер працює і охолоджує! По Ходовій збита! Не гримить! Хороша гума Michelin Дуже комфортний, компактний та економічний автомобіль із витратою 7-8 літрів! Посадка в Авто як у паркетнику! Гарна оглядовість! Круїз-контроль, кондиціонер, склопідйомники, музика, Мультируль, 2 ключі, Парктроніки по колу! На всі додаткові запитання готовий відповісти по телефону !! Торг реальному покупцю біля автомобіля!
