- 362 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.9 л.
- Автомат
Авто пісня невеликого дтп. Авто на ходу, все працює, машину не тягне, не веде. Продаю в зв'язку з заміною роботи, і дане авто вже не потрібно. За ціну домовимся.
Авто пісня невеликого дтп. Авто на ходу, все працює, машину не тягне, не веде. Продаю в зв'язку з заміною роботи, і дане авто вже не потрібно. За ціну домовимся.
Продам звірка ГРМ замінений Ходова зроблена Масло фільтра замінені Форсунки після ремонту Стеля переклеєна Пороги замінені днище оброблене Авто робилося під себе…. але так сталося…… Нова зимова резина. На ЗСУ знижка:) Якщо не на зв’язку пишіть в месенджери. Всім миру.
Машина на ходу, всі деталі по телефону
Технічно повністю справна, газ вписаний, ходова зроблена,нюанси по кузову видно на фото
Простий надійний мотор. Їде дуже м'яко Машина зроблена для сім'ї та дому , дальніх поїздок , 7 місць , салон трансформер !!!
Автомобіль на повному ходу. Двигун працює рівно, не димить, не сапунить. Новий АКБ Є нюанси по кузову. З документами порядок.
Продам сеат альхамбра 1,9 дизель мотор заводиться з пів оберту потребує вкладень
Дане авто потребує косметичних робіт. Мастило і фільтра мінялося вчасно. Мотор працює ідеально. Взагалі по моторі, коробці, сцеплені і ходовій нарікань немає.
Продам робочу конячку, стан нормальний на свій вік.Двигун AVG 81kWt 110к.с., інтеркулер, турбіна без люфтів, мотор заводиться з пів тику, працює рівно, не сапунить, ремінь грм нормальний, колеса зимові в норм стані, задн. парктронік, фаркоп, магнітола, пороги так собі,(лівий,нормальний біль менш, правий ззаду треба підварити) на підйомник без проблем. Є додаткові ліхтарі ледовські.. Машина не нова, тому треба розуміти, що потребує якихось мінімальних вкладень. Знаходиться в Ів-Франківську.. район БАМ.гбк22.
