- 1 тис. км
- Черкаси
- Не вказано
- Не вказано
Вісі БПВ, гума 90% ходова зроблена .Установка Thermo king SL400E пройдено повне ТО.
Вісі БПВ, гума 90% ходова зроблена .Установка Thermo king SL400E пройдено повне ТО.
Напівпричіп в рейсовому стані.Холодильна установка працює добре,після ТО.Резина в доброму стані.Більш детальніше по телефону
Schmitz cargobull ag sko 24 Заводський рефрежиратор без холодидьної установки ( не була встановлена ззаводу) . Можливий продаж з системою допельшток . Є гідроборт . Боки , підлога в відмінному стані . Один єдиний власник в Україні . Використовувався мало , їздив на рейсі .
Вісі SAF,три осі,підйома віс,агрегат Carrier Maxima 1300 з електромотором,11975+1393(електрика) мотогодин,термописець (потребує ремонту).Резина 50 %,підлога рівна не провалена,повітряні рукава,запаска.Стан гарний,рейсовий.Торг
Напівпричіп 3-вісний Sczmitz SKO 24, рефрижератор, 2008р.в., два агрегати, Thermoking 250SL 2008 р.в., пневмоподушки, вісі SAF, 33 є/п, гідроліфт, дизель/380В, окремий бак на пальне, нові гальмівні диски та колодки, перебрані супорти, нові пневморесори
Продам реф ексклюзив повний рамник що в шмітса рідкість вони полурамніки, він заводський заказувався під замовлення на заводі, нові тормозні диски, нові колодки, нові подушки та амортизатори, причіп непотребіє зовсім ніяких капіталовкладень, стінки ідеальні,пол алюміневий ідеальний, установка обслужена повністю, більше інформації дам по телефону
Тільки приган з Німеччини. Полуприцеп марки SCHMITZ, рік випуску 2008, осі SAF, власна вага 7731кг., агрегат повністю справний, в ідеальному технічному і візуальному стані. Можлива продажа по безналу з НДС.
Продам рефрижератор 🔧 Проведено повне ТО: • Заміна акумуляторів • Заправка та перевірка фреону • Ремонт та діагностика холодильного обладнання • Повністю оновлена ходова частина
Причіп в ідеальному стані На ходу робочий Підйомна вісь Диски та гальмівні колодки нові Вали відреставровані Шини 50% Холодильна установка 2015року працює ідеально обслуговується вчасно Номер телефону: +**********
установка працює чудово гальма ходова тільки після кап ремонту. будка тримає температуру -22 без проблем
Причіп у хорошому технічному стані!! Борти вписані в техпаспорт. З нашивками 38 куб.
