- 76 тис. км
- Луцьк
- Електро
- Автомат
Авто в хорошому стані, фарбуваний бампер, авто не було в ДТП, 120км на одному заряді, справний кондиціонер, сох 70%
Авто в хорошому стані, фарбуваний бампер, авто не було в ДТП, 120км на одному заряді, справний кондиціонер, сох 70%
Автомобіль від Badzinger Auto – надійність і прозорість в кожній деталі! Пропонуємо авто у відмінному стані, з чесною історією та повною перевіркою. • Технічно справний, без підводних каменів • Реальний пробіг • Чистий салон, доглянутий кузов • Повна діагностика перед продажем • Можлива перевірка на будь-якому СТО • Допоможемо з переоформленням, лізингом чи страхуванням Badzinger Auto — ваш надійний партнер у виборі авто. Приїжджайте — переконайтесь самі!
Авто у гарному технічному та косметичному стані! Без дтп! Все працює.Шини літні! Два ключі дві зарядки.
продам зойку Авто вже на українські реєстрації вся в рідні фарбі сох 89% остатнє фото пробіг рідний хорощо комплектація 2 ключі Датчик дощу Датчик тиску шин безключовий доступ тепловий насос підігрів передніх сидінь парктронік задній задня камера повний електро пакет колеса літо r17 і в комплекті зимові зарядка домашня в комплекті Авто знаходиться в м.зборів
Продається Рено ZOE.24 кВт. авто 2015 року.Запас ходу 120-130км.батарея орегінальна без будь яких проблем і втручань.Компресор робочій,клімат працює.обігрів і охолодження також.Машина дуже зручна для поїздок на не великі відстані в межах міста .на машині також є парктронік і датчик світла і дощу.По ходовій можливо потрібно не великі вкладення,заміна саленблоків на передніх ричагах.Мотор,коробка працюють чудово.По кузову є не великі вм'ятини на бамперах також є сліди від використання.Заряджали від 220v.Зарядку потрібно придбати окремо.ціна 3.800грн.можу заказати.Авто не підготавлювали в професійних дитейлінг студіях.як є так і продаю. ціна вказана в об'яві торг мінімальний .
ІДЕАЛЬНИЙ СТАН!!! ХОРОША КОМПЛЕКТАЦІЯ!!! БЕЗ ДТП!!!! РІДНИЙ ПРОБІГ!!! ОБСЛУЖЕНИЙ!!! ВКЛАДЕНЬ НЕ ПОТРЕБУЄ!!!
Автомобіль пригнаний з Норвегії.Батарея 22 Квт. Охайна експлуатація, зарядка автомобіля відбувалася вдома від розетки 220 В. Літня резина на фірмових литих дисках R16(Continental). Зимова резина на металевих дисках R15. Запас ходу 150 км. В комплекті йде зарядний пристрій 5 Квт. Підігрів передніх сидінь,датчик дощу і світла. Без дефектів.
Авто пригнане з Норвегії.Обслугований вчасно. Авто в гарному, доглянутому стані. Салон чистий. Реальний пробіг.Стан батареи 91%.15"дюймові диски.Два ключи.Кондиціонер перевірений, дозаправлений. По кузову охайний. В одних руках. Не бита, не фарбована, в рідній фарбі. Запас ходу 165-170 км (наїжав особисто) Батарея 24.4 кВт Всі питання по телефону.Авто заряджалося вдома! Стояло в гаражі! Торг біля автомобіля.
Renault Zoe 26 kwt. Рік випуску 2015. Пробіг 52 тис. Другий комплект гуми. 4-х режимна зарядка. Салон тканина. Підігрів передніх сидінь. Датчик світла. Датчик дощу. Круїз контроль. Клімат контроль. Навігація. Задні парктроніки. Камера заднього виду. Та багато іншого.
Повністю обслужена! Тепловий насос працює! Встановлено проставки 2 см. Два комплекти резини на дисках.
Renault ZoE Intence! 2015 рік максимальна комплектація ! Парктроніки, камера заднього виду, карти європи і України!! Замінено всі рідини!! Голубий перламутровий металік колір! Салон в ідеальному стані! Кузов у рідній фарбі в ідеальному стані! Технічно повністю обслужений автомобіль! На даний момент капіталовкладень не потребує! При певних навиках керування запас ходу може досягнути на одному заряді до 170км! В комплекті зарядний пристрій для домашнього заряджання! Детальніше по телефону!
Авто в максимальній комплектації Intens, підігрів сидінь, дзеркал, електрорегулювання дзеркал, ТЕПЛОВИЙ НАСОС, камера заднього огляду, датчики тиску в шинах, безключовий доступ, та інші прикольні плюшкі. Батарея 24кВт, сох 95 /, запас ходу 160 км
Продається Renault Zoe 22 кВт – компактний і економний електромобіль у чудовому технічному стані. Стан: без помилок, жодна деталь не фарбувалася. Є незначні потертості на задньому бампері (в процесі усунення). Батарея: запас ходу 100-120 км по місту (залежно від стилю водіння), взимку – приблизно вдвічі менше. Двигун: з повітряним охолодженням. Колеса: два комплекти – титанові та металеві. Зарядка: у комплекті дві зарядки – швидкісна та стандартна (220В). Обслуговування: гальмівні колодки замінені 100 км тому. Додатково: є подряпина на диску та пошкоджений задній стоп (фото в приват). Оригінальний пробіг. Машина доглянута та повністю готова до експлуатації. Пишіть або дзвоніть для деталей та перегляду.
Renault ZOE 2015 | Електро | Білий | Перше покоління Авто з Норвегії, замовляла для себе, у чудовому стані, у мене перша реєстрація. • Кузов у рідній фарбі, без корозії, оброблений для захисту. • Рідний пробіг із усіма документами про сервіси. • Вікна всі рідні, включно з лобовим склом. • Тепловий насос обслужений і працює без проблем, дозаправлений. • Дві зарядки: для домашніх умов (не потребує спеціального заземлення) і для зарядних станцій, хоча заряджалась лише на повільних зарядах, що бережуть батарею. • Кондиціонер (тепловий насос) перевірений, дозаправлений. • 16” фірмові диски, два комплекти. • Кондиціонер та тепловий насос перевірені, все справно. • Салон дуже збережений, в авто не курили. • У комплекті два ключі. Авто повністю обслужене, готове до щоденного використання, без жодних додаткових витрат. За детальнішою інформацією телефонуйте.
Продам машину в хорошому стані! Пробіг 99800км. Сох 94% проїзджає 100~120км в залежності від інтенсивності руху! Замінено: тепловий насос, передні стійки, стійки стаба, рульові накінечники! Встановлені леди! Свіжа тоніровка.Встановлені проставки 20мм для підняття кліренсу. Зарядка від 220в в комплекті. Страховка до березня 2027 року. Машиною задоволений, продаю в зв'язку зі службою в ЗСУ!
Перший власник,авто в хорошому стані,в тому числі батарея,проїжджає 100-120 км ТО пройдено….(мастило в АККП,гальмівні колодки,гальмівна рідина,шарові опори,наконечники рульових тяг,розвал сходження) Є сліди експлуатації(залишені ще з закордону) особисто експлуатувалась бережно…. Гума літня хороша,зимова гума на окремих титанах…. Машина супер….кого цікавить дзвоніть,або пишіть на вайбер…. Площадкам не турбувати !!!
