- 215 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто на полном ходу, сел поехал. 7 мест. По мотору коробке вопросов нет. Кондиционер работает.
Меганчик в відмінному стані,весь в рідній фарбі! к9к 110 кс кпп6 Технічно без зауважень, кондиціонер працює відмінно! Готовий до будь яких перевірок!!!
Повна комплектація
Продається автомобіль, користувалася дівчина, не був в аваріях, гаражне зберігання. Продається разом з 2 комплектами гуми. Акумулятор був замінений у 2025 році. Дуже добрий стан.
Авто від власника Замінено передні стійки з опорами, всю тормозну систему, в коробкі замінено мастило. Нова літня гума Замінено Фріон у кондиціонер Авто в дуже гарному та доглянутому стані.
В чудовому стані, обслужене, вкладень не требує. Максимальна комплектація, автономний обігрівач Webasto, максі- база, оригінальний пасажир, рейлінги, протимутанні фари, круїз контроль, парктроніки, магнітола сенсорна с навігацією Rlink, USB, Bluetooth, 2 здвіжні двері, кондиціонер, жабри задніх вікон. Зарядне з вибором режимів від 7 до 16А + кабель для зарядних станцій, тип2. Розхід 40-70 грн на 100 км в залежності від тарифа, ідеальне міське авто для роботи та для дому, для тих у кого є можливість заряджати від звичайної розетки. Вироблений 12 місяць 2013 року, запас ходу до 100 км.
автомобіль в рідній фарбі, зимою запас ходу 130 км., влітку 180 км. в залежності від їзди. Обмін на Рено сіті або Дача спрінг, або інший електропаркетник
RENAULT Megan 1.5 к9к в максимальнiй комплектацii, повнiстю обслужений. в дуже гарному станi.
Свіжопригнана,розмитнена,просертифікована,готова до постановки на облік. Без ДТП,пробіг рідний,вся в оригінальному окрасі. Технічно все супер,детальніше розповім по телефону.
Продаю власне авто, перший власник в Україні. Авто пригнане з Німеччини в грудні 2019 року з пробігом 125.000км. Салон дуже чистий і збережений,вся обшивка в оригіналі нічого не перешивалось.Всі вікна рідні ,кузов без підкрасів в ДТП не була.По ходовій нічого робити не потрібно їде м'яко і без стуків. Т.О. завжди по регламенту.Є підігрів передніх сидінь,дуже комфортно взимку. Новий акумулятор на гарантії встановленний 1.10.25р.В комплекті літні шини на титанових дисках.Домкрат,ключ,крюк все є. Податки при першій реестрації 3% в Пенсйний фонд сплачені, майбутньому власнику тільки сплата 1100-1300грн. при отриманні нового техпаспорта і держномерів.
Збережений стан, оригінальна фарба, оригінальний пробіг. Комплектація BOSE! Все справно, їде добре. Замінені розхідники, фільтра, масло, комплект ГРМ з помпою та ремінь генератора з роликом, оригінальний фаркоп з документами, комплект літньої гуми. За потреби виїжджаю на зустріч, якщо не хочте їхати в Нікополь.
Продам свіжопригнаний зі Швейцарії автомобіль. Повністю обслужений, замінені підшипники в двигуні, та редукторі. Авто в хорошій комплектації. Без дефектів, все працює. Авто все в рідній фарбі. Безключовий доступ, камера заднього огляду, парктроніки, навігація, круїз контроль, мультимедія на кермі. Зарядка від розетки та від станції. Торг вітається. Додаткова інформація по телефону.
Продам авто в хорошому стані їздив мало пригнаний був з Європи хороша зимова резина стоїть можу скинути відео або більш детальні фото цікавить обмін на мерседес віано
Гарний технічний стан та супер комплектація. Авто пройшло повне ТО: ремінь ГРМ з роліками, ремінь генератора з роліком, помпа, тосол, масло Eff Fulll-Tach 5W30 ( допуск 0720), обслужена підвіска та клімат контроль. Все працює справно. Має підкраси після подряпин (маю фото покупки з аукціону Європи з пробігом та царапами), кузов у гарному стані, оцинковка всюди присутня!!! Пишіть передзвоню на Ватсап, Телеграм, Вайбер, можу бути не на зв'язку. Розповім все детально!!!
Перший власник в Україні в хорошому стані
Продаю власне авто. Авто у відмінному технічному стані. З пробігом нічого НЕ РОБИВ. Сервісна книжка, акти виконаних робіт, чеки наявні. На пробізі 130-150 замінено всі сайлентблоки, амортизатори, пружини, підшипники ступиці, тормозні диски з колодками. Стоїть новий акумулятор AGM (2026р) та багато чого зроблено/замінено... Екологія вся на місці. Машини не димить, сажі не кидає, мотор масла не бере. Пробіг в основному 70-80% по трасі, є сколи на бампері, капоті і лобовому. В машині все по заводу, ніякого колхозу. - Датчики тиску в шинах; - Аудіо система BOSE; - Без ключовий доступ на 4 дверки; Є косметичні підкраси. Дефекти лакофарбового покриття виставлю на останніх фото. Допомоги в продажу не потребую)))
Автомобіль в гарному технічному стані. ГРМ та помпа замінена, рульова Рейка нова, генератор та ремень нові, вся Ходова зроблена!!! кондиціонера не має!
