- 214 тис. км
- Луцьк
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
власне авто в доброму стані,вчасно обслуговується
власне авто в доброму стані,вчасно обслуговується
Новый ГРМ. Клімат, датчик дощу, комплектація EXTRIM, Не битий. Не каптить, масло не бере! Не ржава! Нові ричаги, фазорегулятор не торохтить, термостат поміняний, 2 ключі, задні сайлентблоки, новий АКБ, передні та задні амортизатори, недавно поміняний ГРМ! Нічого робити не треба! Любе переоформлення в мрео. Торг символічний,
Продам власний автомобіль Гранд Сценік 2007 року Двигун 1.6 бензин, коробка 6-ступка, дах - панорама, 5 місць.Пригнаний мною особисто для себе з Німеччини у вересні 2023 року. Автомобіль на повному ходу. Все працює ідеально. Підтьоків немає. По кузову - заднє ліве крило з маленьким пошкодженням(видно на фото). Але так було ще з Німеччині. Оцинковка не зачеплена. Зараз пробіг 157 000. За час перебування в Україні авто проїхало 8000 км. Пробіг в Німеччині перевірено та підтвержено на сайті carVertical. Після пригону замінив ремінь, масла, фільтри. Недавно знову обслужено ( фільтри та масло). Всі сервісні книжки присутні. Молдінги на дах додаються (у німця вони були зняті, і я теж не ставив). На додачу 4 зимових колеса на дисках в майже новому стані ще з Німеччини йшли з автомобілем. Кондиционер дозаправлено рік тому. Працює ідеально. Невеликий торг можливий реальному покупцю. Авто продається з причини відсутності потреби у ньому.
Автомобіль повністю обслужений , після ремонту , замінено ходову частину, ремінь ГРМ….Є сліди експлуатації по кузову, незначні подряпини, економна , заводилась в самі люті морози Пробіг 301 тис
Машина в хорошому стані деякий час стояла
Продаю власне авто. Надійний сімейний універсал, в якому буде зручно і комфортно всій родині. 2007 рік, універсал, коробка автомат + тіптронік, двигун мастила не бере, турбина дує дуже бодро. Є незначна подряпина на лівому порозі. Авто тоноване по колу якісною плівкою, магнітола з AUX, кондиціонер заправлений і дуже якісно холодить, ходова вся дуже якісна. Два комплекти якісної гуми зима/літо. На авто встановлена нова передня оптика, т.я. коли купували, то передні фари були мутні. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном або в приватні повідомлення. Реальному покупцю зроблю знижку біля капоту.
У мене авто з 2020р. Я власник. До цього авто було ввезено з Європи (з Північних країн). За 6 років експлуатації наїздив близько 60 000 км. Багато чого було зроблено... Відреставрована турбіна та рульова реййка, замінений радіатор кондиціонера. Сервіс проводиться вчасно. По стану є незначні питання по лако-фарбовому покриттю. У квітні цього року замінено лобове скло через велику тріщену, яка розрослася за період використання авто. Двигун працює рівно, кондиціонер холодить, коробка DP0 переключає. Є питання по салону в цілому косметичні недоліки, але вони на рух не впливають... Наприкінці травня проведене ТО (замінені фільтри, мастило). Авто на ходу. Цікавить обмін на більш свіжіше авто компактвен, мінівен, універсал (з моєю доплатою). Пропонуйте.
Renault Scenic Рестайлінг - 2007 рік Звичайний простий 1.6 ГРМ замінено Мастило свіже Гарний загальний стан Аргументований торг на місці Переоформлення Детальніше за телефоном
Продам власне авто в хорошому, збереженому стані 2.0дизель 115к.с, механіка 6ст. Кондиціонер 9 місць по техпаспорту За автомобілем дивились, всі регламентні роботи проводились вчасно Ходова, двигун,форсунки, трансмісія без питань Турбіна в порядку По кузову робити нічого не потрібно По електриці все працює, всі двері легко закриваються і відкриваються, ролики в хорошому стані Салон пошитий хорошими матеріалами і в хорошому стані Інші деталі по телефону, невеликий торг Продаж в зв?язку з покупкою вантажного буса Тому можливий обмін на ЛТ, спринтер і т.д.
робочий технічний стан автомобіля
Продам Меган гранд сценік 2 авто в хорошому доглянутому стані пригнане з Німеччини півтори роки тому є сервісні книжки до 2019 року машина в рідній фарбі з економним двигуном 1.6 по ходовій все зроблено нестуває не гримить стоїть поки що на зимовій резині на титанах салон чистий доглянутий не прокуриний двигун масла не бере заводиться їде кожен день на ходу антифриз та олива замінена 800 км назад негпрацює рушник обірваний трос також потрібно міняти ремінь ГРМ та фазорегулятор прийшов регламент торг присутній по дзвоніть договоримся також цікавить обмін пропунойте якщо не піднімаю пишіть на вайбер або вотсап
Машина в нормальному стані. Мотор працює відмінно, мастило не бере. По коробці питань також немає. Ходовою треба зайнятися. Встановлено газ 4. Вписаний у ТП. Кузов не гнилий. Усі стекла в коло рідні. Є передні склопідйомники, електрозеркала, управління магнітолою під кермом, ближнє світло led лампи стоять, клімат (не працює моторчик пічки), до цього повністю справний, включаючи кондиціонер. Салон у відмінному стані. Чистий, доглянутий. Додатково встановлено монітор з carplay і камерою заднього виду. Стоїть літня гума, в комплекті ще 2 зимові колеса. У подарунок повний набір для ТО і мастило в коробку.
Машина в рейсовом стані.По машині дуже багато що зроблено.Акумулятори нові,передня резина нова,масло замінена.Рама ціла не гнила.Перекидає на три сторони .Задеталями дзвоніть за номером
🔥 ТЕРМІНОВО! РЕФРИЖЕРАТОР Renault – СІВ І ЗАРОБЛЯЄШ! 🔥 Готовий бізнес на колесах. Без вкладень – сьогодні купив, завтра вже в роботі. ❄️ Холодильник Frigoblock – морозить як треба 📦 Кузов Lamberet – тримає температуру, підходить під будь-які перевезення ⚙️ Гідроборт Dhollandia – економить час і сили 🔒 Всередині направляючі для фіксації вантажу 🧼 Чистий кузов, без запахів ✅ Двигун працює рівно ✅ По техніці – робочий стан ✅ Документи чисті ❗ Не ідеал з салону – зате чесна машина, яка приносить гроші ❗ Ідеально для доставки, продуктів, логістики 💸 Ціна адекватна – за ці гроші такий варіант швидко їде
Тягач в хорошому стані, Стоїть двигун від Volvo, можливий торг, всі питання по телефону,
Машина повністю у справному стані, олія, фільтра тільки замінено. перевірка на будь-якому Сто.
Машина на повному ходу, 4 склопідйомники, доводчики скла, тонірування, 4 колеса нові, кондиціонер заправлений у робочому стані, EVA килимки, 4 стійки, ходова нова, ГРМ, зчеплення, всі колодки, задні гальмівні диски, трос ручника, газ євро 4, вписаний, ГБО редуктор і форсунки нові, машина робилася під себе. Продаю у зв'язку з придбанням нової машини
Продам авто у відмінному стані, сів і поїхав
