- 238 тис. км
- Зіньків
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Авто в ідеальному стані щойно привезене з Німеччини та розмитнене, дуже гарна комплектація чесний пробіг, сертифікат в наявності
Після дтп потребує підфарбування окремих частин та заміни 2х подушок
Продаю власний автомобіль, у власності був 3 роки, авто справне в доброму стані, замінено на 305тис, комплект щеплення, комплект ГРМ, ремінь генератора, перебрана ходова 2 комплекти коліс зима, літо, продаю по причині необхідності більшого авто, телефонуйте
Автомобіль в чудовому стані , як візуально так технічно, з невеликим оригінальним пробігом 140000 км всі вікна рідні. Мотор та коробка без нарікань , по ходовій частині нічого не стукає і не гримить . ГРМ ,Помпа фільтра масла замінено + зимова резина з дисками.Автомобіль від власника хто купить буде задоволений. Перекупи і автоплощадки не турбувати.Сервісна книжка з відмітками присутня комплект зимової резини з дисками
Продам Renault Megane II, 2007 року Автомобіль у гарному червоному кольорі, на рідних заводських дисках. Доглянутий, у відмінному технічному стані та повністю готовий до експлуатації. Технічний стан: * Без додаткових вкладень * Регулярне обслуговування * Заміна масла кожні 10 000 км * Повністю зроблена ходова частина * Нова страховка Комплектація: * Датчик світла * Датчик дощу * Підігрів передніх сидінь (водій та пасажир) ? Авто знаходиться в місті Дніпро ? Торг можливий, у розумних межах
Я власник,газ вписаний у ТП,ТОРГ
Продається надійний та доглянутий автомобіль у відмінному стані. Машина повністю обслужена, вкладень не потребує — сів і поїхав. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, коробка передач перемикається плавно. Ходова частина без зауважень. Торг можливий біля авто.
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини! Повністю в рідній фарбі! Без дтп! Без жодного підкрасу! Вся сервісна історія! Рідний пробіг! Готовий до перевірок на будь якому СТО! Як візуально так технічно в ідеальному стані! Торг мінімальний! Деталі за телефоном!
В продажі автомобіль від першого власника в Україні, доглянутий та збережений, технічно весь обслужений до дрібниць, всі розхідники замінені та вкладень не потребує, на новій гумі Хороша комплектація, а саме: -Передня та задня камера -Мультимедія з екраном -Webasto -Мультикермо -Центральний замок -Кондиціонер -Електропакет -Накладки на пороги та ще багато чого іншого
Автомобіль був пригнаний з Австрії, купували з пробігом 136000 в Україні був 1 властник. Технічно справний, то кожні 10 000, ходова частина, двигун без нарікань, Акпп без нарікань ( має заводську болячку як всі коробки данної серії підтікання, раз на рік доливали оливу ривків пінків ітд немає ) є незначні потертості по кузову. Більш детально по телефону. Допомога в продажі не потрібно, площадки ітд прошу не пропонувати.
дуже класний Меган обслужений замінен ГРМ фазорегулятори гума хороша акумулятор новий Хто купить не пошкодуєте нюансів тріщини на лобовому але скло рідне газ бензин
Автомобіль в хорошому стані. + Комплект нових літніх шин на титанах. Всі запитання за телефоном.
Продам Рено Кенго Пасажир Найвдаліший мотор 1.5 Дизель і механической коробкою передач *. пробіг 210000 т. км. * Корозії немає взагалі.Авто Без ДТП Не перекрашена !Авто в хорошей комплектации с рабочим Кондиционером!Гаражне зберігання Готовий до перевірки автомобіля на будь-якому СТО на предмет тех. стан, пробіг і цілісність, ходова повністю перебрана мотор коробка без питань олії фільтра поміняні Машина просто в хорошому стані! Торг не великий! Я виставив реальну ціну за цей автомобіль!
Перша реєстрація в Україні 21.05.2022 р. Перша власник, перша машина в сім’ї. Машина в гарному стані, коштів не жалів. По ходовій все добре, на сервісі був в листопаді піднімали перевіряли. З електроники потрібно зробити підіймач водійського та за ним пасажирського, задній доп стоп також не світиться. 18.04.2025 Був замінений радіатор кондиціонера, муфта, компресор кондиціонера, підшипник півосі, антифріз, заміна моторчика омивача, чистка двигуна, щеплення, термостат, всі оливи і рідини і в коробці, в гальмах також, заміна всіх лампочок (також ближні і дальні). 25.10.2025 поставив новий аккумулятор, нові котушки запалення, ремонт стартера. Жабо замінено, колодки brembo у вересні ставив. Грм, ролики на 199 тис мінялися. Пічка, кондиціонер все працює. По салону робив антискріп, стало набагато тихіше, новий підрулевий шлейф. Їх хвороба не знаю наскільки вистачить. Є момент з баком, до повного не заливаю десь тече, раніше був випадок в салон потекло, замінили всі резинки і нову кришку оригінальну, але не усунулося, в салоні сухо, а знизу десь капало. Ще не дійшли руки. Зовні є момент зі склом. В жовтні камінець на трасі зловив лобове в кутку праворуч з невеликою тріщиною, звертався клеїли, але після зимових перепадів трішки пішло далі. Можна ще спробувати на суху погоду поклеїти. По кузову гарна, немає ні ржи, ні сколів. Зліз лак на задньому бампері, але мене це не дуже бентежить, вам не знаю наскільки критично. З 12.07.2023 по сьогоднішній день машина проїхала всього 26 тис км. Гума зараз літня, зимової немає, виїжджав тільки по крайній необхідності коли погода дозволяла. По салону критичного немає нічого, слідкую, роблю. Трішки протерлась боковина на водійському сидінні, і задні карти почали відклеюватися. Планував це весною зробити і стелю. Прохання не турбувати дарма. Як би не сімейні обставини, машину б залишив. Тому не пропонуйте великий торг чи обмін. Адекватно оцінюю авто і знаю скільки зроблено і вкладено. Якщо є питання пишіть.
