- 170 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто у відмінному стані. Щойно з Німеччини. Вкладень не потребує. Торг та більш детальніше за телефоном.
Продам Рено Сценік 2007 рестайл 1.6 бензин. Кузов, коробка, двигун та ходова в ідеалі. Всі заглушки , резинки і таке інше на місці. Автомобіль пригнано з Німеччини в січні 2024 року. За кордоном один власник. Двигун простий чавунний блок, масло не бере взагалі. Автомобіль має багато опцій (клімат, датчик світла, датчик дощу, електропакет, систему стабілізації, АБС і таке інше). Авто обслужене (ГРМ, помпа, антифриз, гальмівні колодки та диски задні , праву напіввісь та подушку двигуна. МКПП 6 передач. Досить динамічне та комфортне авто. Середній розхід 6.5 на сотню. Хто придбає, буде задоволений покупкою.
Рідний пробіг , автомобіль готовий до перевірок на сто , вчасно обслуговував- грошей не просить . На впевненому ходу , обслужені ГБО , автомат без по сторонніх шумів та ривків , максимальна комплектація навіть є шторки для задніх пасажирів . Шкіра в чудовому стані , клімат заправлений, холодить чудово , а зараз не гірше гріє пічка . Компактний та зручний для коротких і довгих поїздок . На обмін 6000$
Пропоную Renault Scenic 2. Машина в хорошому доглянутому стані, повністю на ходу Двигун: 1.6 бензин КПП: Механіка Пробіг: 223 тис. Комплектація: Електросклопідйомники, кондиціонер, бортовий комп'ютер, титанові диски. Салон чистий, не прокурений. Дуже зручна посадка для далеких поїздок. Завдяки високому кліренсу та м'якій підвісці чудово підходить для наших доріг. Кузов без гнилі та рижиків. Будь-який вид переоформлення. За деталями та додатковими фото дзвоніть або пишіть у приватні повідомлення.
Зараз захищаю країну, авто стоїть без потреби у зв'язку з цим продаю автомобіль. Авто в справному стані (сів та поїхав). Я перший власник в Україні. Пригнане з Нідерландів. є малелькі нюанси по фарбі(царапки). Авто було в невеликому ДТП (поцілували в ліву частину переднього бамперу, є фото), після ДТП відновлено. Авто малогабаритне та містке брав для родини, задній ряд крісел складається в рівну підлогу. На зимній резині, є запаска.
Продам велике сімейне і комфортне авто.Володію ним 5 років за цей час було багато чого зроблено а саме Ремонт турбіни,заміна вижимного,заміна радіатора кондиціонера і трубки кондиціонера. Заміна Ремня ГРМ.Встановлено світодіодні противотуманки,металевий захист двигуна,на лобове скло поклеєна атермальна плівка.Кондиціонер заправлений в цьому році і працює.На всі виконані роботи є підтверджуючі документи з СТО.Перекупи прохання не турбувати
Рено кенго пасажир 5 місць 1.5 dCi 2007 р.в 275т км пробіг Доволі таки вмісткий і економний авто Витрати палива 5л/100км В авто Поміняно ремінь Грм ТНВД і форсунки після стенду (все ок) Турбіна після реставрації Ходовка зроблена Нова літня гума r15 +зимава на дисках Свіжий Акб минулого року куплено новий оригінал Рено! Багато чого зроблено по авто за минулих пів року більше 50т грн було вкладено в авто Два ключі Два комплета коліс диски з резиною Фаркоп Релінги на криші все в комплекті Присутні сліди експлуатації! В цілому новий власник буде задоволений Авто продається, бо придбали новий.
Супер стан. Працював на Европу. Блю працюе. Помилок не має. Резина перед 80 % зад 40% . Механіка
Продам комплект 2007р,рейсовий стан авто.рітарда,заміна щепленя,нові форсунки оригінал, ТО резина нова по кругу, компресор ок Albu працює, РЕФ LAMBERET 2007р. працює отлічно, ТО ,резина нова на круг,заміна помпи, новий акамулятор, нові амартізатори оригінал, нові енергоакам. Нова подушка. Колодки ок. Вкомплект багато було зроблено вкладень.Ціна за комплект.
автобізнесмени повз разом з майданчиками! гранд Сценик 2!2007 р. машина на впевненому ходу, заміна зчеплення,перебрана вся ходова, не погана резина, ! ціна остаточна!
Рено сценік 2007року випуску. Фарба, всі вікна разом з лобовим в оригіналі. Салон в збереженому стані. Шестиступінчата коробка передач, датчики світла, сенсор дощу, чотири робочі склопідіймача, підігрів дзеркал. Проведено велике ТО. Я один ВЛАСНИК. З мінусів: до газу та кондиціонера потрібно дивитися.На всі інші запитання щодо автомобіля відповім при огляді.
Renault Megane 2007 року. На свої роки авто в дуже гарному та збереженому стані. Авто без дтп та без шпаклівки. По авто було зроблено. Замінено радіатор + антифриз, вентилятор пічки, новий на гарантії кондиціонер + радіатор кондиціонера, працює відмінно, амортизатори, задні пружини, всі сайлентблоки, передні диски, ступичні підшипники, на 218 000 замінено щеплення в зборі, свічки та всі 3 подушки двигуна. Машина повністю обслужена, їздить кожен день. Продаж тільки з повним переоформленням. Готовий до перевірки.
авто в доброму стані. купував для дочки. обслуговувалась на правильному сто.вкладень непотребує. хто візьме буде задоволений. кпп автомат.
Власне авто на разі вкладань непотребує продаю бо маю ще одне авто в сім'ї. Стан доглянутий сів поїхав. Є невеликі подряпини на кузові гнилі іржі нема. Люба перевірка на СТО. Нефарбоване рідна фарба скрізь. Масло та фільтра поміняні 350 км тому. ГРМ Помпа та ролики 20 000 тис тому є всі записи по обслуговуванні практично з салону і по цей чяс.
Доброго дня продається авто Машина обслуговувалася вчасно готова їздити . Машиною користувалася дружина 3роки по маленькому місту за місто виїздила дуже рідко Є дефекти по криші ,на фото Є дефект по бамперу ,там пластик не є проблемою ) Дзеркало теж трішки потрібно замінити)Але то таке Є дефект з Ручним гальмами ,їх зняли так як постійно з ними проблема. Телефонуйте все розповім
Продам Рено Сценік 2 2007 року. Рестайл 1.5 дизель (103 сил.) механіка. На авто їзжу багато тому вчасно все обслужене. Масла філтра заміна кожні 10 тис. Після заміни ГРМ проїхав 20 тис. Гарний електро пакет датчики світла, дощу електро дзеркала. Розумний торг є невеликі питання по фарбі. Подивитися авто можна м. Путивль Сумська обл. або м. Лубни Полтавська обл. Всі питання по телефону
