- 268 тис. км
- Бориспіль
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в чудовому стані, без проблем та нарікань. Вчасно проведені всі ТО. Є комплект зимомої гуми. По всім іншим питанням звертайтесь за телефоном. Буду радий відповісти.
Авто в чудовому стані, без проблем та нарікань. Вчасно проведені всі ТО. Є комплект зимомої гуми. По всім іншим питанням звертайтесь за телефоном. Буду радий відповісти.
торг біля авто.
Автомобіль пригнаний з-за кордону для себе. Після пригону використовувався мінімально , по місцю, без далеких поїздок. Доглянутий стан, усе працює без зауважень. Машина жива, не «вбита», готова до перевірок Реальному покупцю торг !
всі питання по телефону **********
Авто в доброму стані без вкладень. Плюс комплект резини!!!
Продам Магнум 480 евро 3 .Двигун 300 тис назад откапіталений,кпп механіка,в порядку,ходова в порядку,рама ціла,все працює,гума перед-70%,зад-40%.Авто на мені на обліку. Можливий обмін на авто .Ціна 5900$ за готівку Додаткова інформація за телефоном
***Продам автомобіль Renault Scenic ,2004 року випуску, в гарному стані. ***Мотор 2.0 бенз, гарна комплектація, мотор і коробка найнадійніші, які перевірені часом. *** Все скло заводське. ***Не битий , не фарбований. ***Пробіг оригінальний . ***Гарна комплектація: ***1-х зонний клімат контроль ***Круїз контроль ***Шкіряний салон ***Мультируль ( керування магнітолою на рулі) ***Сидіння трансформери , які можна легко витягнути за 5 хвилин. ***Датчик світла. ***Повний електропакет. ***Бортовий комп’ютер. ***Заводський подлокітник , який можна регулювати. ***Заводське тонування скла та шторки.
Авто в ідеальному станв. рідна фарба. не бите, не крашене, реальний пробіг. повністю обслуговане (замінено ремінь ГРМ, масло двигун і коробка)
Машина в гарному стані пригнана і розмитнена проїхала з Австрії своїм ходом 2000км масло не бере працює справно коробка автомат встановлений новий акумулятор, зроблено ТО генератору безключевий доступ, круїз, клімат контроль, датчик дождя, світла, ел ручник всі недоліки на фото видно торг біля авто
доброго дня,продам мегана ,машина вся зроблена масла фільтра замінені ,ремінь ГРМ з роликами замінені ходова зроблена кондиціонер заправлений,на хорошій зимовій резині розумний торг.
Продам авто в гарному стані. Один власник в Україні з 14.05.2011 року. Обслуговування та ремонт проводились вчасною. Масло в нормі від заміни до заміни. Заміна тормозних дисків на 178600 км., ГРМ, помпа, ролік замінено 15 тис. тому, масло, фільтра, антифриз, термостат, теплообмінник 5 тис. тому, реставрація турбокомпресора – 8 тис. тому, та багато інших регламентних робіт і не тільки.. Ведеться власна «Сервісна історія.» Є комплект зимових коліс на залізних дисках. Додаткова інформація по телефону
Бус в доброму стані, не гнилий та не ржавий перебрана головка,замінено грм
Авто в хорошому стані. АКПП працює добре, без нарікань. Мотор масла не бере, від заміни до заміни. Ходова все добре. Замінено акумулятор на новий. Є комплект зимової резини. Власник.
продам отличный семейный минивэн газ бензин автомат 7 мест
тех стан добрий змінене масло двигуна та коробки ,нові стойки речаги, рульова рейка, Салін блоки ,натяжний механізм-ремінь, свічки запалювання,подушки мотору .(Потрібно замінити лямду )робилось для себе, продаж у зв'язку з фінансовим положенням деталі за номером
Дзвонити за номером на головному фото...
родам Megane 2. По коробці, двигуну все в порядку, працює відмінно. Володію автомобілем 2 роки, не перекуп. Стоять чохли, сидіння в хорошому стані, їздив тільки в чохлах. Титани на хорошій літній резині.
