- 305 тис. км
- Березань
- Дизель, 1.87 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому стані, після ремонту двигуна і заміни КПП.Кузов без подряпин і гнилі.Зручний салон,ходова не стукає .Почало підбуксовувати зчеплення.Зимова і літня гума.
Автомобіль в хорошому стані, після ремонту двигуна і заміни КПП.Кузов без подряпин і гнилі.Зручний салон,ходова не стукає .Почало підбуксовувати зчеплення.Зимова і літня гума.
Продам Renault Megane 2,2004рік універсал.1.6 бензин,330тисяч пробігу(рідний пробіг). Обслужена 7 тисяч км назат,новий ГРМ,свіжий антифриз ,фільтра ,підігрів передніх сидінь , кондиціонер,електро підсилювач керма,мульти руль. По мотору і коробці зауважень не має. Перша регистрація в Україні 21.10.2020 року. Без рижиків і корозії по кузову і по дніщі. Ціна 4250 можливий торг на місті. Дзвонити по номеру +**********(писати Телеграм,вайбер по номеру **********)
Продам авто, 1.6 бензин, без підкрасів. Безключовий доступ. Замінені масла, фільтра, ГРМ та ролики. Детальна інформація за телефоном. Т. **********.
Авто в хорошому робочому стані. Грм, масло фільтра замінені 100 км назад. Ходова зроблена. Стойки, резина, пружини, шарові, і ще багато чого нового. Є всі чеки обслуговування. Машина від першого власника в Україні, їздила жінка) Більш детально по Тлф.
Користуюся не довго. Продаю по причині, що маю інше авто. Час від часу виїжджаю, щоб прогнати всі системи, але в основному авто стоїть в гаражі. За період користування: - Замінив свічки запалювання - Датчик холостого ходу - Фільтри салону і повітряний - Акумулятор - Мастило і фільтр замінив нещодавно, ще навіть 1000 км не пройшло - Осблужив вихлопну систему (замінив резонатор і відреставрував всю систему) - Почистив бензобак і насос. - Почистив систему охолодження і бачок антифризу, замінив всю рідину. - Зробив освітлення в салоні. - Зробив протитуманки. - Замінив всі перегорівші запобіжники. По паливній системі - привів все до ладу, вийшов по витратах на 8,5 літрів по місту. По зовнішньому стану: Все що видно на фото - все дісталося від попереднього власника. По даху - поліз лак Лючок бензобаку - були зламані кріплення. Встановив новий. На водійській дверці є вмятина. Не турбувало, тому не робив. Взагалом, є сколи подряпини. Авто не нове. Проте "живеньке" не гниле. По ходовій: - Замінив передні підшипники ступиці, обидва. - Сайлентблоки ричагів, ліві+праві. Кондиціонер - працює. Передні скло підйомники - працюють. Сигналізація - працює. Музика грає потужно. По недоліках: - Не спрацьовує центральний замок водійської дверки і задньої зі сторони пасажира. Цей недолік усувається, проте не мав часу зробити. - На панелі світиться Serv - по комп'ютеру б'є помилку подушок. Не критично. - Куліса перемикання передач розхитана, але передачі вмикаються чітко, не вибивають. - Літньої гуми немає в комплекті, так як придбав інше авто в період, коли ще не треба було перевзуватися. Сидіння від Шкоди А5, на задніх - по боках подушки-вставки, вони легко заминаються тому виглядає на перший погляд негарно.) Розповів все що міг і все що продіагностував за час користування. Вартість авто відповідає середній ринковій, тому адекватний торг можливий Ну і те що маю інше авто, не означає що це віддам за безцінь. Якщо щось цікавить ще - телефонуйте.
в робочому стані. багато чого вже відремонтовано.
Лагуна2 2.0і.акпп.2003р.авто в нормальному стані .автомат працюе добре.масла мотор небере .негнила
Автомобіль придбаний в 2018 році. В 2019 році було встановлено двигун 1.9 dci з легкового автомобіля Рено Сценік 2014 року (з розбірки в м. Кременчуг) з невеликим пробігом. Реальний пробіг по двигуну менше 200 тис. км. Автомобіль використовувався при необхідності для короткочасних поїздок як резервний. Поточні ремонти і обслуговування проводились своєчасно. Фактично в автомобілі 5 місць, є другий ряд сидінь. Знаходиться на вул. Луговій, (Оболонь, біля ТЦ Караван). Автомобіль в робочому стані. Двигун працює рівно й тихо. Новий акумулятор з гарантією 2 роки. Торг.
Продаю свою машину, кожного дня на ходу. По мотору і коробці зауважень нема. ТО робив вчасно, кожні 8-10тис. Масло в коробці замінено 5 тис км тому. Турбіна рідна, реставрував 30 тис км тому. Щеплення без зауважень, мінявся головний циліндр. По машині зроблено багато роботи. Перебрана повністю вся ходова. Нові стойки вкруг, передні дві пружини, задні та передні сайлентблоки, задні тормозні диски і колодки, перебрані супорта вкруг, передні стойки стабілізатора, колодки, шарові, наконечники, тяги. Замінений термостат. По машині зроблено багато чого, все не перечислю. По ЛКП є зауваження, нічого критичного. Машина після повного ТО, замінено масло, фільтра, ГРМ, помпу.
Хороший сімейний автомобіль. Багато чого зроблено. вайбер. Деталі по тел. Обмін на тягач з моєю доплатою.
Продам авто, в непоганому на свій вік стані, встановлений газ, машина обслужена, охайний салон не прокурений. По кузову корозії немає. По мотору працює рівно, не димить та масла не бере. Кожного дня на ходу, вчасно обслуговується. Всі питання по телефону або вайбер . Торг біля капота.
Авто в робочому стані. Сів і поїхав. Цікавить обмін на повнопривідний авто, позашляховик або авто по більший, мікроавтобус. Авто 7 місць. Коробка 6 ступка.
Авто на повному бойовому ходу,вкладеннь по ходовій та мотору не потребує,2 власник за детальнішою інформацією прошу звертатись за номером на вайбер або на телеграм.
Продаю надійне сімейне , в містке не вибагливе авто з малими витратами палива да доступною обслуговуванням в теперішній час Рейлінги для перевезення не габаритна Клімат заправлений Без ключовий доступ Фаркоп Світло ксенон лінзи ( гріє асвальт) Газ evro4 зарегестрований в ТП Автозатемлення Без ключовий доступ Дачик світла та дощу Титанові диски Повна комплектація Вкладень не потребує , навітьТО зроблено 400 грн виходить на 100км з кліматом, на великій просторій машині Є 2 під краси ( це капля в морі з битками з Америки ) 20 років … а ле в доглянутосу стані , зимой зберігали в гаражі роками На зимовій гумі ТО пройдене Ніяких вкладень не потребує Любе переоформлення Дія- дкп -доручка !
Продам Renaut Scenic. Візуально авто в доброму стані. Росхідники замінено. По автомобілю зауважень не має. Датчик дощу, датчик світла, панорама, лінзована оптика, підігрів зеркал. По всім питанням телефонуйте.
мотор робить хорошо , заводиться добре , їде добре , по ходовій нічо не стукає , детальніше за телефоном
Технічно справне авто Є питання по зовнішньому вигляду Відсутній радіатор кондиціонера Змова гума Другий власник Була замінена панель приладів, реальний пробіг 330+-
опис відсутній
