- 298 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Хороший економний автомобіль, гарно обслуговувався. Нарікань не маю. Продаю тому що хочу нову автівку
Хороший економний автомобіль, гарно обслуговувався. Нарікань не маю. Продаю тому що хочу нову автівку
Автомобіль в ідеальному стані, завжди все вчасно мінялося, 2 власник, гаражне зберігання. Рідний пробіг
Авто в гарному стані, ремонту не потребує.
Машина не гнила, оцинкована, на впевненому ходу. Деталі за телефоном.
Автомобіль в гарному стані. Замінено: передні підшипники обох ступиць, лівий накінцівник, задні гальмівні колодки (є і передні в подарунок), задні гальмівні циліндри, сайленблоки балки, троси ручника, ремінь навісного обладнання, натяжний та овідні ролики, шарова опора, газові форсунки, підипники генератора, "банка" вихлопної труби і пр. Є незначне пошкодження кришки багажника. Авто економічне, доглянуте. Чомусь деякі фото не добавляються. Відправлю по запросу додатково.
Авто в исправном состоянии, кузов в порядке. Работает каждая кнопочка. Мотор масла не берет , не дымит. Тянет на ура. Остаток протектора на резине хороший. Центральный замок. Стоит гбо 4 поколения расход газа 9 литров. Багажник вместительный.Салон сохранился хорошо,пластик состояние нового • Лампы ксенон • Есть Дхо • Передние два стеклоподьемника. Гидроусилитель • Стекла все целые • Продажа с полным переоформлением. Торг у авто
Продам Рено 1.4 бензин, газ За період єксплуотаціі було,. Рейка після реставрації нові колодки. Свічки, проводи, котушка нові. З кондиціонер працюе. Частково перебрано ходову на нові запчастини Заміна масла, Грм також миняний,Надійна гарна машина без підводного каміння. Також маю алюмінієві диски на цю машіну р14. Я читвертий власник.
Машина в доброму станi, брав ii в кредит, пiвтора року тому все виплатив i переоформив. Машина вся обслугована, масло от замiни до замiни, простий вiсмиклапанний двигун, газ вписаний в техпаспорт, iздю практично кожен день, за шiсть рокив користування не подводила, всi кнопки працюють, кондиционер заправлен. Всi запитання по телефону.
Продам свій автомобіль! У доволі хорошому стані, не фарбований кузов подвійне оцинкування, шумоізоляція дверей та багажника, газ 4 покоління працює ідеально, два комплекти резини на дисках у хорошому стані, хороша музика, блутуз, кондиціонер заправлений, акумулятор новий, всі ремені масла фільтри замінені, сів і поїхав, таких машин у такому стані небагато, вся сервісна історія з актами, перекупщиків прохання не турбувати! Всім мирного неба!
відмінний стан.машина сів та поїхав.хто візьме не пошкодує
Економна, дешева в обслуговуванні . По кузові один підкрас.
