- 264 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Машина від власника в гарному стані, доглянута, мультікермо, 4 склопідіймача, все скло без ушкоджень, оригінальне, кузов авто оцинкований, без іржі. Комплект зимової гуми.
Машина від власника в гарному стані, доглянута, мультікермо, 4 склопідіймача, все скло без ушкоджень, оригінальне, кузов авто оцинкований, без іржі. Комплект зимової гуми.
Автоматична АКП, клімат є зимня резина., замінили грм та мастило. Є ньюанси по кузову. Зараз немає часу цим займатися бо у майстрів велика черга. Ціна вказана з урахуванням ремонту, як черга у малярів дойде то буде вже дорожче. Перекупів та площадки прохання не турбувати.
На ходу повністю справна Кондиціонер працює, пічка працює.
Автомобіль придбано в салоні в 2011 році. Був удар у задню частину у 2012 році. На автомобілі є незначні сліди використання. Автомобіль у відмінному стані, все ТО проходив вчасно.
Авто кожного дня на ходу. нічого не стучить не гремить. Ремонтувалося вчасно. Я другий власник. Невеликий торг можливий.
Продам Рено в чудовому стані, оцинкований кузов!!!! Клімат- контроль, електро пакет, бортовий комп’ютер, підігрів дзеркал, центральний замок,без ДТП, вкладення не потребує!!!! Комплект зимової гуми на легкосплавних дисках, літня на металевих!!!!
Власний автомобіль в справному стані ГБО 4 працює і зареєстрований,двигун мастила не споживає зовсім .авто без ДТП але по кузову є полізший лак ,жирок латок нема торг реальний
Renault Symbol 1.4 газ/бензин, 2010 р. Авто в хорошому технічному стані, щодня на ходу. Двигун 1.4 працює рівно, економний як на бензині, так і на газу (ГБО 4 покоління, вписане в техпаспорт). Коробка передач зʼявляється вібрація після швидкості 50 км/год зчеплення нове. Ходова в порядку, нічого не стукає. Кузов рівний, без серйозних ДТП, не гнилий. Салон чистий і доглянутий, кондиціонер працює, електросклопідйомники, центральний замок, сигналізація. Розхід: ~7 л бензину або 8 л. Потрібно замінити грм ( є в наявності) і відрегулювати клапана.
У продажу власне авто. Впродовж володіння було зроблено багато доопрацювань: автомобіль зашумлений, вікна затоновані, встановлено ГБО, лінзи у фарах та протитуманках. В наявності 2 ключа. Хороша зимова гума, вся одинакова на крутих титанах. Авто в рідній фарбі, без підфарбованих деталей, окрім бамперів. Є сліди експлуатації, але без критичних дефектів.детальніше по телефону По ходовій частині зауважень немає – все обслуговувалося та перебуває в хорошому стані. Фільтри, масла, ремінь ГРМ та інші розхідники замінені, є записи про обслуговування. Додаткове відео за посиланням : ********** Більш детальна інформація за номером. Можливий обмін на караван(універсал)/бус/мінівен, з моєю доплатою.
? Renault Symbol — надійний та економний автомобіль на кожен день. Мотор працює рівно, коробка без нарікань, ходова в хорошому стані. Авто дуже економне як на бензині, так і на газу. Встановлене ГБО, що дозволяє суттєво економити на паливі. Салон чистий сів і поїхав. Добре підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. ? Газ/бензин ? Економна витрата пального ? Просторий багажник ? Надійний двигун ? Документи в порядку ? Торг біля авто Деталі по телефону.
Авто повністю на ходу Мотор не димить масла не бере Їде дуже добре Газ/бенз Хороша резина Варити малювати не треба По електриці все працює З документами порядок Деталі за тел Якщо по за зоною телефонуйте на телеграм
Продам своє хороше авто, в дуже хорошому стані, всі вікна рідні включаючи лобове економна споживає 10л газу по місту, бензину 8л, кузов не гнилий в хорошому стані, мотор не димить, не сапунить, по ходовій без стуків, встановлено проставки перед і зад для підвищення кліренсу, колеса хороші, зроблено новий страховий поліс, також куплено новий акб, автомобіль вкладень не потребує. По комплектації кондеціонер робочий,2 склопідіймачі працюють також встановлено задній парктронік працює, замок на коробку передач, автомобіль доглянутий, газ працює добре, вписаний в тех.паспорт, хороше бюджетне авто, невибагливе і просте. З документами без проблем.
авто після дтп
авто технічно обслугованн є нюанси по лкп технічно в чудовому стані
Авто в гарному стані , газ 4 покоління вписаний в ТП .,кондиціонер працює, ремень , помпа, масло замінене 2000 км.,назад .
Авто в доброму стані. Повна комплектація, клімат контроль. електро скло підйомники. стоїть гбо. Авто обслужено. Оцинкований кузов.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Один власник з салону,торг біля авто.
Продаю власне авто в повністю справному стані
Продаю власне авто в повністю справному стані, ТО проходжу кожні 10000 км, газ 4-го покоління, салон охайний, не курилось, встановлений парктронік, в магнітолу встановлено AUX, все працює, в фарах встановлені гарні світлодіодні лампи, фари проклеїні бронеплівкою, стоять противотуманки, стекла рідні та тоновані, гарна зимня резина придбана в 2023 році, електродзеркала, електро скло підйомники передніх дверей
Авто у гарному стані , реєстрація можлива , подробиці за телефоном Газ/бензин Без кондера
