- 229 тис. км
- Бровари
- Дизель, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному технічному та косметичному стані. Комплект ГРМ та масло замінено нещодавно, два ключі, салон в гарному стані, все працює… Більш детально за номером телефону.
Автомобіль в гарному технічному та косметичному стані. Комплект ГРМ та масло замінено нещодавно, два ключі, салон в гарному стані, все працює… Більш детально за номером телефону.
Продам сімейний автомобіль , 5 місць Комплектація максимальна . Авто з двигуном 1.6 DCI на 130 к.с , їде бодро, .По двигуну та КПП зауважень немає, двигун масла не їсть, КПП переключає ідеально , резина в доброму стані, 100% рідний пробіг, без шпаклівки та без рижиків , кожна кнопочка працює, салон не затертий , та в салоні не курили ніколи, росхід 5-6 л(залежить від того як їхати) По телефону надам більше інформації, авто варте уваги
в ДТП не була , кузовні елементи не мальовані , більшу частину пробігу їздила по європі
Авто без зауважень,сів і поїхав Деталі по номеру телефона **********
Продам власний автомобіль. По автомобілю зауважень немає ніяких. Все вчасно обслуговувалось. Салон чистенький, в автомобілі не курили. Гарна BOSSE акустика. Ходова не стукає. Мотор потужний, працює чудово, замінено ланцюг. Також замінено масла, фільтра. На даний час нічого робити не потрібно. Кого цікавить гарно доглянутий автомобіль, телефонуйте, відповім на всі питання.
До вашої уваги Рено Сценік 2012 року випуску в комплектації BOSE!!! Авто тільки пригнаний із Нідерландів. Приїхав своїм ходом! В дуже хорошому стані. Без підкрасів і вм?ятин. З оригінальним пробігом. Є підтвердження. Можна дзвонити (писати) у Вайбер або Телеграм. Авто вартує уваги! Всім гарних покупок!
Авто повністю справне.Пригнане з Франції.Масло з фільтрами поміняне 27 03 ********** 5v30
Авто купив в жовтні 2023 у людина яка пригнала її з европи, пробіг тоді був 151т.км., зараз пробіг 162т.км. Коли купив авто, поміняв всі ремені та помпу, тобто до 180т.км міняти це не потрібно. На 161т.км місяць назад поміняв масло та фільтра, тоді ж під час огляду машини, виявилося що тріснута пружина і спереду по ходовій є елементи які треба замінити. По ітогу поміняв, опори амортизатора(оригінал) та підшипники (оригінал), 1 пружину (оригінал БУ), амортизатори(оригінал), стійки стабілізатора, лівий наконечник та ричаги. Тобто ходову спереду ще довго не потрібно буде ремонтувати. Коли знімали амортизатори, прочистили весь дренаж. Зараз стоїть зимова резина контіненталь, стан на фото. Є комплект літньої Нокіан 2024 року. Запаски немає. В машині все працює, є сервісна книга з історією обслуговування за кордоном та є всі записи по машині які робив в Україні, ремонтував машину на сто ЮНІК на Видубичах. Три ключі.
Пригнаний з Європи. Перший власник. Авто у гарному стані. Гаражне зберігання . Без ржавчиничи будь яких дефектів. Сімейне авто. Третій ряд сидінь. Обслуговування на Рено центр. Найближчим часом жодних капіталовкладень не треба. Використовувався для сімейних потреб, поїздок. Новий акумулятор. По побажанню перевірка на Вашому СТО.
Продам авто в хорошому стані. Рік 2012 Пробіг 297000тис Мотор 1.5 дизель Коробка механіка Ціна 7200 можливий торг
Продам машину, на ходу. Стан хороший. Всі питання по телефону
Пропонується до продажу Renault Scenic з рест ,дизельним двигуном K9K та автоматичною коробкою передач. Автомобіль був пригнаний з Німеччини та знаходиться в чудовому технічному стані. Ідеальний варіант для тих, хто цінує економічність, комфорт та надійність. Не пропустіть свій шанс!
Машина в хорошем состоянии, росходники и масло поменяно
Чудовий автомобіль для любого комфортного пересування! Є все а саме головне все працює без зауваження. Готовий до перевірки на вашому СТО. Гарна комплектація! Салон в гарному збереженому стані. Телефонуйте питайте все розповім.
Автомобіль в хорошому стані, технічно все працює, модель у максимальній комплектації, хороша акустика BOSE, датчики світла, дощу, омивач фар, повний електро пакет, панорамний дах, всі розхідники замінені, хороший автомобіль,комфортний для подорожі та повсякдення,можливий невеликий торг. Для більш детальної інформації телефонуйте.
