- 282 тис. км
- Доброслав (Комінтернівське)
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Мотор і коробка ( 6 передач )в хорошому стані По ходовій все добре Кондиціонер заправлений і працює Ксенон заводський Сидіння в чохлах, під чохлами комбінована шкіра в гарному стані Також є комплект зимової гуми Є партроники і встановлений фаркоп На всі питання відповів по телефону Панорама працює добре
продам власне авто, купувалось як навчальне для дружини, і за чого на фото видно сліди експлуатації. Реальному покупцю хороший торг. На авто стоїть заводська газова установка.
Авто повністю на впевненому ходу.ходова вся замінена не стукає не грюкає,з новою рульовою рейкою шрусами,підшипниками,шаровими і т.д,замінено масло,ГРМ,антифриз,кондиціонер працює,ручний тормоз електро працює.Гарний сімейний ,економний автомобіль для міста та далеких поїздок.Пробіг рідній.Більше інформації про авто по телефону.
Продам своє авто рено сценік 2.макс комплектація.в дтп небуло.ржавчини немає.кузов оцинкований.2007 року 1,6 бензин,коробка механіка 6стиступка.Приганялось для себе 4,5роки назад з Голандії.за ті роки що володію даним авто ніразу непідводило.мінялося все по аато по регламенту,так як для себе.
Машина в хорошому технічному та візуальному стані)всі деталі по телефону
Renault Scenic III, 1.6dCi, дизель, 2011рік Продаю надійний мінівен Renault Scenic третього покоління (1.6 дізель), 2011 року. Автомобіль в гарному технічному стані, без аварій, доглянутий. Замінене мастило фільтра, відновлений кондиціонер, замінені форсунки на оригінал бош, Двигун: 1.6dCi (дизель), економічний, витрата палива 6-7 л/100 км КПП: механіка 6ст Кузов: мінівен, сірий Салон: чистий, акуратний, комбінована шкіра Комплектація: клімат-контроль, електросклопідйомники, центральний замок, мультируль,панорама,датчик світла,дощу,всі витратні замінені...
Рено сценік 2 2004 року 1,6 бензин заводится нормально їде теж по ходовій питань немає нічого не стукає передні 2 стойки нові ремінь грн новий ремінь генератора новий детальніше пишіть дзвоніть
Машина на повному бойовому ходу, з комплектом гуми літо/зима на дисках з датчиками тиску, технічно все справно, осблужена чітко по регламенту, є повна історія робіт по авто з додатком Мій автомобіль, обслуговується на СТО Мотор Черкаси - по французах. ДВС був замінений на інший з ремонтом та заміною вкладишів, кілець тощо по причині неправильної заміни ГРМ)) Тому бігати ще буде довго. Все працює чітко, датчики світла й дощу, електронне стоянкове гальмо обслужене, замінені троси на оригінальні, стійки каяба по колу, диски гальмівні замінені, щеплення, олива в коробкі тощо. Я би сказав сідай та їдь, по кузову є сліди експлуатації природні для таких років, було в мене невелике пошкодження по лівому задньому крилу, що видно на фото. Готовий до перевірок.
Автомобиль Пригнаний з Німеччини дуже гарний стан. Повністю розмитнений готов до постанови на облік у МВС України. Круіз контроль Клімат контроль 2х зоний .Все процює.Два ключі.Севісна книжка. Готовий до перевірки на будь яком СТО.Вся в рідній фарби без жодного підкраса. Мотор працює гарно,шепленя також.Коробка працюе ідеально ! Торг. Вся інформація за телефоном.Є можливість подивитись в Харкові.
Авто у гаражі не стояло. Дідусь не їздив.Тому видно сліди експлуатації.Ціна знижена для виправлення дефектів. Кондиционер працює. Газ вписаний у техпаспорт. Розхід на газу приемний, на зараз актуально. Можливо оформлення через ДІЮ.
Авто в гарному стані. Замінено ГРМ, помпу, масло, амортизатори, пружини, салінблоки ричагів, зетки. Радіатор Не бите. В Україні перший власник Ціна договірна!!!
Продам живе та доглянуте авто без прихованих проблем. Перший власник в Україні. 2004 рік, пробіг — 217 тис. км. Автомобіль технічно у дуже хорошому стані. Двигун працює відмінно, ходова збита, електрика без проблем, потрібно заправити кондиціонер. Машина їде впевнено та комфортно. Готовий до будь-яких перевірок на СТО — приховувати нічого. За останній час в авто вкладено багато грошей та сил: • повне ТО • заміна сальників • перепаковка ГБЦ • заміна ременя ГРМ • заміна щеплення • заміна передніх ричагів • заміна лямбда-зонда • заміна гальмівних колодок по колу • заміна задніх амортизаторів • заміна антифризу • заміна прокладок колектора Технічно авто без питань — сів і поїхав. З нюансів: • потрібно перетягнути стелю • на передньому бампері місцями злазить лак Продаж не терміновий, тому смішні пропозиції не цікавлять. Авто варте своєї ціни. Хто шукає живу машину, а не «втомлений» варіант — телефонуйте.
Авто кожен день на ходу. Резина нова, гри ще 20 тисяч можна їздити, вся в рідному окрасі. Детальніше по телефону. Торг присутній.
Авто свіжопригнане, розмитнено, сертифікат в наявності. Технічно без проблем! Кузов в рідній фарбі З комплектації: - датчик світла - сенсор дощу - клімат контроль - круїз контроль - навігація - BOSE - тримання в полосі - без ключовий доступ - камера заднього виду - парктроніки QR-Code (останнє фото в оголошені) перехід в групу у Viber є різні пропозиції, та будь яке авто під замовлення. Додатково фото, відео Можлива доставка авто. Також цікавий обмін на дешевший автомобіль
Гарний стан, зберігалася завжди в гаражі. Усі ТО проходили вчасно. Фото трохи застарілі, але на стан автомобіля це ніяк не впливає — машина як на фото, а то й краще. Авто повністю розмитнено і на українських номерах. Додаткова інформація по телефону або в повідомленнях. Машина зараз у Чернігівській обл. З 4 серпня за запитом може приїхати до Києва.
продам Меган сценік на повному ходу газ бензин 1.6
всі питання по телефону
Продам авто пригнаний з Данії в гарному стані.Авто без дтп та в рідній фарбі.Все скло рідне.Кузов без іржі.Продажа 03.2009року.Коробка звичайний автомат.Гарна комплектація.Технічно питань немає.
