- 187 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
продам хороший автомобіль повністю робочий на ходу
продам хороший автомобіль повністю робочий на ходу
авто в гарному стані,не бите не крашене один господарь в2022р. пригнано з германії
Автомобіль куплено в оф.ділера Арма Моторс Україна. Адаптовано для українського ринку, збільшено кліренс і на заводі підготовлено під встановлення ГБО. Я єдиний власник. До 2022 стояв в теплому гаражі. Останні 55000 км пробіг по Європі. Є зауваження по косметичному вигляду авто. Додаткові фото і відео надам додатково через Гугл Диск. Торг біля автомобіля. Автомобіль знаходиться у м. Славутич.
Продам своє авто пригнана 2020р,стоїть гбо 4пок.Всі питання за тел.
авто в гарному стані повністю обслуговане, першій власник в Україні
Продам власне авто Renault Scenic,гаражне зберігання,в гарному стані,не битий,не фарбований,з документами все добре
Продам Ценіка куплявся для жінкі. Замінено розхідникі
Авто в дуже гарному стані, рік випуску 2006. Їздив дідусь по вихідних, проблем з машиною нема, Вкладень не потребує, за додатковою інформацією звертайтесь за телефоном
Renault scenic 3. Свіже пригнаний розмитнений вже на українській реґістрації1.6 газ бензин двигун MPI. Титани 17 гарний стан.Замінено комплектГРМ,ремінь фільтра та масла за регламентом.Авто в рідній фарбіі.два комплекти гуми.Наразі робити нічого не потрібно,запуск кнопкой,два робочих ключ карти
продам власне авто у відмінному стані, в автомобілі працюе кожна функція, дуже гарна комплектація, обслужена робити нічого не потрібно, два комплекта гуми.
Відмінний технічний стан. Двигун, коробка та ходова все в нормі. Кузов луджений без іржі все в рідній фарбі.
в хорошому стані салон кожна +алькантара понорама
Авто у гарному стані, сів в поїхав, продаємо за непотрібністю. Є незначні пошкодження, усі видно на фото, все робе справно. Шини нові, дорогі, килимки EVA, ГБО 4 покоління. З 6 передачами. Вся електроніка працює справно, усі рідини поміняни. Торг на місці.
Продам свой полностью обслуженный автомобиль 2005 года выпуска В Украине второй владелец, заехала в 22 году Отремонтировано и поменяно ВСЕ, что только можно себе представить!!! Просмотр в удобное для Вас время по договоренности!!!
Машина в доброму стані. Запитання по телефону. Можливий обмін на трафік, віваро 1.9 з моєю доплатою.
Чудовий сімейний автомобіль. Замінено було масло ремні , помпа фазік .Якщо неможете дозвонитися пишіть в вайбер
Авто повністю обслужене, деталі за телефоном
Авто приганяли для себе, мотор 1.6 стан добрий робити нічого по ньому не потрібно сіли поїхали.Є пару жуків на дверях багажника,по салону має царапинки,але це легенько виправити,машина не нова,десь сколи,але критичного немає тому і не виправляли, для продажу авто не готувалось.В цілому авто в задовільному стані,прошу замітити що ми не являємся перекупами і д.,кожне слово відповідає реальному стану авто,від того часу як вона у нас нічого з авто серйозного не було тільки планові заміни деталей які виключно були з дорощого сигменту.
авто не бит не крашен сел и поехал по украине не ездил
