- 210 тис. км
- Дубно
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Свіжопригнаний! Гарний технічний та косметичний стан! Все працює!
Свіжопригнаний! Гарний технічний та косметичний стан! Все працює!
Свіжопригнане авто з Німеччини. Чудовий стан, повністю в рідній фарбі!! Багата комплектація, оригінальний пробіг- документально підтверджений. Перебрана ходова, нічого не гримить , не ступить!! Нові гальмівні колодки та диски. Двигун не димить, не сапунить. Масло не бере! Збережений чистий непрокурений салон. Хороша, як нова зимова гума. Повністю обслужена і не потребує вкладень. Замінено масло та фільтра та комплект ГРМ, помпу. В травні цього року робилось переоформлення (в зв'язку з законом про мобілізацію), фактичний власник залишився тим самим. Можливий торг!
Продається третій сценік ,короткий ,в останньому рестайлінгу.Все працює,є нюанси по лакофарбі,ніяких критичних моментів,стандартні мілкі царапки.Гарна комплектація,двухзонний клімат,старт-стоп,круіз,сидіння в чохлах,зимова гума 22рік,4 склопідіймачі,автоскладання дзеркал.Основні переваги вже багато разів описували в ютубі,величезна кількість шухляд в салоні і розхід по місту 5.5 літрів
Автомобіль в хорошому стані, на ходу, є невеличкі сліди експлуатації, гарна комплектація, 7-ми місний, економний, сімейний автомобіль. Наявна панорама яка відкривається, наявний підігрів передніх сидінь, датчик дощу, круїз контроль, електронний ручник. Механіка на 6 передач, економна витрата палива 5,5-6,5 л. Дизель 1.9.
Продам хороше, економне, сімейне авто Рено Сценік 3. Рідний пробіг В рідній фарбі Замінено грм. Екологія вирізана. Поміняні свічки накалюванння і реле свічокнакалювання. Замінені втулки стабілізатора і тяги стабілізатора. Замінене масло в мкпп Замінено задні сайлентблоки Торг. Можливий обмін. Є царапини на бампері, які видно на фото.
Renault Scenic 3, 2011 рік, 1.6 dCi Авто пригнане з Франції у 2022 році для себе, не під продаж. За час користування машина обслуговувалась вчасно і без економії. Є сервісна книга до 200 тис. км, в Україні авто обслуговувалось на UNICA Auto (Київ). Планове ТО проводилось регулярно, приблизно кожні 9–10 тис. км. Нещодавно пройдено планове ТО: замінено масло в двигуні, масляний, паливний, повітряний та салонний фільтри. Також проведена діагностика ходової — по ходовій частині все добре, без зауважень. По технічній частині автомобіль у хорошому стані, сів і поїхав. Двигун 1.6 dCi (R9M) — економний, тяговитий і комфортний як для міста, так і для траси. Scenic сам по собі дуже зручний і практичний автомобіль: просторий салон, комфортна посадка, багато місця для сім’ї, поїздок або щоденного користування. Комплектація хороша, є все необхідне для нормальної комфортної їзди. По кузову є сліди експлуатації, нічого не приховую — все, що зміг, показав на фото. Машина не нова, тому дрібні моменти присутні, але в цілому авто доглянуте і варте уваги. Машина моя, їздив сам, тому хотілося б продати людині, яка шукає нормальний живий автомобіль, а не “картинку”. Два комплекти резини - зима та літо. Дві ключ-карти. Автобізнесменів і перекупів прохання не турбувати.
Продам свіжопригнаний автомобіль,13рік,з самим надійним двигуном 1.5 дизель,K9K, 81квт,авто без капіталовкладень ,уже на реєстрації, деталі за телефоном
пригнаний з Франції.В ідеальному стані.Не битий ,не фарбований.Клімат контроль,круїз контроль,телефонний зв'язок,дотяжка вікон з ключаОригінальний пробіг.Технічно обслужений.Двигун,коробка , зчеплення,ходова частина в відмінному стані.вкладень не потребує.два комплекта,ковриків,Хороша зимова резина.Дуже збережене авто.Два ключа.Замінено комплект ГРМ з помпою,масло ,паливний,повітряний,салонний фільтр .Авто з аукціону.
Гарне сімейне авто, користуюсь 2 роки, нова АКБ, замінено щеплення, повністю обслуговане. Віддам комплект зимової гуми. Деталі за телефоном.
Продам Надійний автомобіль, в сімʼї майже 5 років в користуванні, Не ржавий без жодного Рижика Оцинкований Обслужена ремні, ролики ,масло ,фільтра, колодки Нові стойки подушки опорні підшипники задні салінблоки По автомобілю брати і їздити БезТоргу ну на каву з поваги…
Авто доглянуте., у хорошому стані. Обслужене від підвіски до коробки... Коробка з мокрим щепленням, 7-ступка... Машина тихо працює, відмінно тримає дорогу. Вкладень не потребує. В комплекті є зимова гума. Авто від господаря, догляд постійний. Реальному покупцю -- відмінний торг.
повністю обслужене авто вкладень не потребує незначкі пошкодження торг присутній звертайтеся **********
Автомобіль у хорошому стані вкладень не потребує.
Авто в доброму робочому стані, ремні роліки помпа з амінив , резина нова зима. Ходовка не гримить вкучі.ремонт форсунок був 5 тис назад масла мотор не бере.
