- 214 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Дуже надійний, економний, повністю обслужений автомобіль! Обслуговувався на офіціалі і у детейлінгу! Фари і стійки у плівці! Салон в ідеальному стані! Нарікань немає!
Дуже надійний, економний, повністю обслужений автомобіль! Обслуговувався на офіціалі і у детейлінгу! Фари і стійки у плівці! Салон в ідеальному стані! Нарікань немає!
Продається сімейне авто Рено Сценік 3 (Х- МOD)масла фільтра все замінено,також замінено масло в коробці.В автомобілі ніхто не палив тому в салоні чисто та акуратно.Авто. має все необхідне для комфортної їзди,клімат контроль,круїз контроль,кондиціонер,камера заднього виду, передні та задні парктроніки,електоручник,датчик дощу,система утримання в полосі,автоматичне переключення фар,сенсорний екран,авто динамічне та економне.Хорошому покупцеві буде хороший торг.Всі деталі по телефону,на повідомлення не відповідаю
Продам хороший автомобіль 2010 р.в., з двигуном 1,9 dci (96 кВт,130к.с.) Мастило замінено та усі фільтра Кондиціонер заправлений Коробка 6-ступка без нарікань По кузову присутні незначні сліди експлуатації Салон чистенький 7-місць Більш детальна інформація по телефону
Код товара: 76734 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Renault Megane Scenic 2014 року випуску. Автомобіль із Європи, один власник в Україні, пробіг 187 тис.км. По кузову відмінний стан, рідне забарвлення, кузов оцинкований. Оснащений дизельним двигуном 1.5л. механічною коробкою передач та системою переднього приводу. Комплектація: салон текстиль (7 місць), мультимедіа, клімат, парктроніки та інше. Подивитися та купити авто за адресою: м.Харків проспект Аерокосмічний 23, навпроти автовокзалу левада, в нашому Автосалоні Autopark!
Гарне сімейне авто, повністю справне, все замінено, все працює. Шикарний багажник, влазить все і всі. Просторий і зручний у відмінному стані. Пробіг рідний.
Авто в гарному стані, все працює і їздить ідеально.У власності біля двох років. Висока і зручна посадка на сидінь. Непогана комплектація з кліматом, датчиками світла дощу. В компелект зимня резина на литих дисках.
Авто пригнане з Німеччини у 2018 році з 2022 року перебувало в Німеччині. Вчасно обслуговувалось: замінено масла, фільтра, ремні ГРМ, комплектація stereo Bose, два комплекти дисків та резини.
Машина очень в хорошем состоянии всё работает как часики звоните пишите расскажем если нужно и покажем..
2008 рік 1.5 мотор 5 місць ходова перебрала авто в хорошому стані перший власник приганяв для себе
Чудовий автомобіль для любого комфортного пересування! Є все а саме головне все працює без зауваження. Готовий до перевірки на вашому СТО. Гарна комплектація! Салон в гарному збереженому стані. Телефонуйте питайте все розповім.
Продам авто Renault Scenic 2, 2008 року в гарному стані пригнаний з Німеччини, перша реєстрація. 6300 $. Нічого робити не потрібно, автомобіль кожен день на ходу.
Продам авто пригнане с Нідерландів , авто без пробігу по Україні! Renault Scenic Рідкісна комплектації ,, CONQUEST “ 2008 р випуска! Без жодного підкрасу, машина вся рівненька , салон в охайному стані, самий надійний мотор 1,6 бензіин 6 ст коробка передач,без ключовий доступ, навігація, Всі документи готові на постановку в Мрео сертіфікат також є!
Автомобіль у відмінному стані, не фарбований не крашений. В одних руках. Гаражного збереження.
Авто пригнане у 2018 році для себе. З того часу один власник. Використовується для сім'ї. Семимісний. В нормальному стані. Регулярна заміна мастила та інших розхідників. В наявності літні та зимові шини.
Дзвоніть на viber за додатковою інформацією
Свіжо пригнаний з Німеччини з Оригінальним пробігом!!! Уважно переглядайте фото документів!!! Пробіг підтверджений. Він код відкритий любі перевірки. Технічно гарний стан. Коробка і двигун працюють без зауважень, чек не світиться. Переглядайте також відео Огляд .
Надійне сімейне авто, купували для сім'ї. Мотор надійний 1.9 масло не їсть, не димить, робить рівненько, пробіг оригінальний. 5 тис тому замінено грм помпу, ролики і масло, було замінено зчеплення, новий стартер. по ходовій все відмінно, по кузову є сліди експлуатації. Нова зимня гума + ще один комплект не нової зимньої гуми, ева килимки. Всі інші питання по телефону. **********
