- 220 тис. км
- Охтирка
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Пригнаний з Швейцарії з оригінальним підтвердженим пробігом переглядайте фото документів і відео огляд!!!
Продам сімейний автомобіль , 5 місць Комплектація максимальна . Авто з двигуном 1.6 DCI на 130 к.с , їде бодро, .По двигуну та КПП зауважень немає, двигун масла не їсть, КПП переключає ідеально , резина в доброму стані, 100% рідний пробіг, без шпаклівки та без рижиків , кожна кнопочка працює, салон не затертий , та в салоні не курили ніколи, росхід 5-6 л(залежить від того як їхати) По телефону надам більше інформації, авто варте уваги
Рік 2010 Свіжопригнаний із Європи Renault Grand Scenic 3. Продаю машину! Для справжнього клієнта! Пробіг на фото - 194139 км З питань огляду авто у Дніпрі Кузов повністю оцинкований, на 100% у рідному забарвленні - сірий металік. У машині багато бардачків, розеток, 10 подушок безпеки. Салон акуратний, передні сидіння з бічними та поперековими підтримками, підлокітник - бардачок, задні сидіння багатофункціональні, з регулюванням кута нахилу та вильоту, швидкознімні з можливістю кріплення isofix. Надійний двигун 1.4, 16 клапанний, в парі з 6 ст коробкою передач дають можливість економити паливо. Багата комплектація: двозонний клімат-контроль, протитуманні фари, парктронік передній та задній, дзеркала з обігрівом та функцією складання, круїз-контроль, безключовий доступ, оригінальні легкосплавні диски, актуальна в Україні навігація, сучасний бортовий комп'ютер з відображенням інформації про витрату палива, температур навколишнього середовища, залишку до заправки та багато іншого. Якісна європейська гума. Автомобіль обслуговувався на офіційному дилері, у наявності вся документація, що підтверджує рідний пробіг і проходження технічних оглядів. Надам товщиномір, готовий до перевірок на будь-якому СТО. Будь-який вид оформлення. Можливий обмін з доплатою, Trade-in. Машина в хорошому стані кузов в хорошому стані технічно без зауважень електрика вся справна помилок немає салон в Ідеальному стані за більш детальною інформацією телефонуйте як що прзазоною можете на вайбер
Доброго дня в продажі Renault Scenic 3! З мотором 1.5dci економний 2011рік 300тис оригінальний пробіг обслужена,хороша комплектація.Замінено масло і фільтра,та колодки.Можливий обмін на бус на обмін ціна дорожче
Авто в нормальному стані, перекупів прошу не турбувати
Продам чудовий автомобіль! Вкладень не потребує. Не знаю як гарно описати, телефонуйте , розповім)))
Продам Renault Scenic III в комплектації BOSE. Повністю обслужене, доглянуте, без додаткових вкладень. НЕ ПЕРЕКУПСЬКЕ авто (не треба платити за сертифікат, першу постановку на облік, сезонну резину і т.п., економите від 500$ до 1000$), в одній родині з 2020 року. Основні зроблені роботи та обслуговування: - Замінено комплект ланцюга ГРМ, масляний насос, комплект ланцюга маслонасосу, помпу, сальник колінвалу. - Замінено компресор і радіатор кондиціонера. Проведена повна профілактика системи кондиціонування, все чітко працює. - Проведена профілактика стартера та генератора. - Замінені подушки двигуна. - Ходова постійно обслуговувалася. - Плюс була зроблена купа інших робіт. - ТО виконувалось кожні 7-8 тис. - Повністю зроблене світло під ключ: полірування фар, затягнення в дорогу бронеплівку, заміна штатного адаптивного бі-ксенона на якісний бі-лед через рамку (тобто повністю збережена преміальна функція повороту лінз за кермом). Тому за світло можна не переживати більше. - Також були розблоковані штатні ходові вогні. Два комплекти гуми літо-зима в гарному стані. Присутні два ключі. Авто технічно в дуже хорошому стані і не потребує вкладень. Можливий торг.
Продам авто в хорошем состоянии. Авто не бито некрасиво, только передний бампер перекрашивался потому что был в сколах. Двигатель в отличном состоянии, еще никто к нему не лазил. Менялись только комплект ГРМ и масла и фильтра. Ходова все сделано заменены все саленблоки и все, что нужно было сделать сделано. Хороший электропакет. Датчики дождя и света, двухзонный климат контроль, навигация, аукс, блютуз, USB, партроники, фаркоп, семи местная, чехлы на всех сидениях (недешевые) новая зимняя резина и оригинальные титановые диски. Свет все на хороших ледах. Авто продаётся в связи с выездом за границу. Любой вид переоформления. Обращаться: нуль-девяност
Renault Scenic 3 Сімейне авто мами та дитини. Чисте та доглянуте.
Продам Афто в хорошому стані не бита не фарбована 1 власник в країні
в ДТП не була , кузовні елементи не мальовані , більшу частину пробігу їздила по європі
Сімейне авто,збережене,пройдене ТО.Можливий торг.
Продам власний Renault Scenic у збереженому та повністю обслуженому стані. Ідеальний автомобіль для сім'ї, щоденних поїздок або далеких подорожей. Автомобіль дуже місткий, комфортний та неймовірно економний. Автомобіль обслуговувався для себе, грошей на якісні запчастини не шкодували. Пройдено найважливіші та найдорожчі процедури: Встановлено новий комплект зчеплення (працює ідеально м'яко, коробка перемикається чітко). 20 тис. км назад замінено комплект ГРМ разом із помпою. Найближчі кілька років про цей вузол можна взагалі не думати! Неймовірна економічність! Місто — близько 6-6.5 л/100 км, траса — 4.5-5 л/100 км. Ходова частина: Обслугована, їде збито та м'яко, без сторонніх стуків чи скрипів. Кузов: У гарному кольорі. Рівний, без ДТП, корозія відсутня (кузов повністю оцинкований з заводу). Все скло рідне. Задній ряд сидінь складається або повністю виймається за пару хвилин, що перетворює багажник на величезну вантажну зону з рівною підлогою. Повний порядок, я власник за техпаспортом. Тільки офіційне переоформлення.
Продам надійне і економне авто. Я перший власник в Україні. Володію авто вже майже 3 роки, за ці роки багато чого відремонтував і замінив, більш детально розповім по телефону. Також скину звіт carvertical, щоб ви не витрачали гроші. Вам залишається тільки їздити і насолоджуватись.
торговим майданчикам та перекупам не турбувати щоб не піти за кораблем, якщо тільки ціна не буде адекватною.
Авто без зауважень,сів і поїхав Деталі по номеру телефона **********
Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном.
Власне авто в чудовому стані. Все працює без нарікань. Повністтю обслужене, доглянуте. Салон чистенький та охайний. Пробіг оригінал. В рідній фарбі. Диски R17. Щойно замінено масло та всі фільтри. Також замінено масло в коробці. Замінений комплект ГРМ з помпою. Зроблена ходова.
