- 182 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто у відмінному стані!!! Обслужене!!! Без вкладень!!! Газ !!!
Авто у відмінному стані!!! Обслужене!!! Без вкладень!!! Газ !!!
Машинка в доброму стані ..потрібна заміна щеплення .їздить тільки на 3ох передачах..а так то все працює
Продам комфортний та економний автомобіль у хорошому стані. Мотор працює добре, коробка та ходова без нарікань. Авто доглянуте, салон охайний. - Просторий салон з трансформацією сидінь - Кондиціонер - Круїз контроль - Електросклопідйомники - Центральний замок - Хороша шумоізоляція - Гарна гума літо і зимня - Авто вкладень не потребує – сів і поїхав - Дуже економне в обслуговуванні Ідеальний варіант як для міста, так і для дальніх поїздок. Надійний сімейний автомобіль за доступною ціною. Авточехли були куплені на ********** салон білий не вбитий Обмін на авто 7 місце або більше. Всі деталі за телефоном
Хороший автомобіль. Дзвоніть. Дивіться
Автомобіль у дуже гарному стані, все рідне, салон як новий, замінені ходові розхідники, мастило, акумулятор. З авто йде комплект зимової гуми. Не великий торг при огляді. Ідеальне сімейне авто, дуже зручний салон, сидіння. Власниця жінка, бережне ставлення.
Продається сімейний мінівен у гарному стані. • Двигун: 1.6 бензин, працює рівно, не димить, масла не бере. • Коробка: механіка, перемикається чітко. • Кузов: рідна фарба на більшості елементів, є певні не значні пошкодження які при бажанні легко можна виправити. • Салон: просторий, чистий, трансформовані сидіння, клімат-контроль, електросклопідйомники, бортовий комп’ютер. • Ходова доглянута, нічого не стукає. • Документи в порядку. • Тоновані задні вікна, є рідні коврики та килимки ЄВА, також є чохли на сидіння темного кольору. Автомобіль економний, зручний для сім’ї та далеких подорожей.
Продаю. RENAULT MEGANE SCENIC 2011 року. Машина в хорошому стані. Про ціну домовимося. Я власник машини. ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!!
Пригнаний з Франції, на обліку, повністю обслужений, можливий мінімальний торг.
Тонування керамічне по круговій, колеса R 20 / 195 /55 дуже круто виглядає, 5 режимів ( еко ,спорт , комфорт, нейтральні, особливий) , декор підсвітка салону можно міняти за власним бажанням ( завод) , сидіння другий та третій ряд електро складання , як з монітора медиа , так і з пульта в багажника , передній підлокітник також мае електро регулювання , бардачок відкривається сенсорної кнопкою , багато поточних ніш в ногах з переді та с задній частині та в багажному відділенні , салон трансформер , все працює , всі агрегати обслуговуванні вчасно По тех паспорту об'єм двигуна 1749 , власник один після перегону переоформив на брата так так ніколи займатись продажем на підтвердження , цьому при огляді вам покажуть . Що казати , сів та поїхав з насолодою та радістю )два комплекти гуми
продам Сценік в хорошому стані двигун працює як годинник є нюанси по кузову телефонуйте все розповім! я третій власник , кілька разів авто переоформляли в колі родини!
Машина в гарному стані,дизель,Комфортна та обслужена
Без підкрасів! Сценік 1,5 дизель у відмінному стані. Кондиціонер заправлений. Обслужена повністю. Форсунки тільки з реставрації. Документи в порядку.
Продам свою автівку. Не погана комплектація.Без ключовий доступ,датчик світла та дощу, кріплення ISO fix.Все працює і їде кожного дня. Кого цікавить пишіть або дзвоніть.
Надійний 7 містний мінівен Reno MEGAN SCENIC 2011 року випуску , перша регістрація лютий 2012 . Євро 5 . Сімейне , надійне , економне авто . По салону (чистенький , не зашурований) Мотор працює добре , коробка перемикає плавно .Замінені цепки ГРМ , та масляного насоса. Рідний пробіг . Перший власник . Реальном покупцеві, 6500 ,без торгу . Всі питання тільки за телефоном , на сайті буваю рідко , тому не читаю .Звоніть.
Продам Рено гранд сценік 7 місний.Автомобіль в хорошому стані,капіталовкладень не потребує.В авто встановлено ГБО
Продам власне сімейне авто. Подовжена база, 7 місць. Придбане мною в січні 2023року з пробігом 211 тис км, завезене в Україну було в червні 2022року. Авто в справному стані, їзджу на ньому щодня. Чудовий сімейний автомобіль, встановлено ГБО (вписане в тех-паспорт). Всі ТО робились вчасно, масло фільтра мінялись кожні 8 тис км. ГРМ було замінено двічі перший раз при покупці і другий на пробігу 268 тис. км. Двигун масла не бере, по коробці питань не має. Ходова, гальмівна система обслужена: гальмівні диски, колодки замінені, амортизатори, пружини, сайлентблоки, стійки стабілізатора також замінено. з недоліків: підвиває компресор кондиціонера і почав глючити ручник" На обмін дивлюсь авто з пробігом до 215 тис до 11000$: рено меган 3 дизель пежо 308, 3008 дизель вольво V50, V60 шкода або гольф 7
5 тисяч назад зроблено велике то, масло мотор, коробка, повністю ходова перебрана, тормозні колодки, фільт салона, повітряний, палевний.
Продам дійсно хороший автомобіль. Більше інформації за телефоном;)
