- 300 тис. км
- Нова Ушиця
- Дизель, 1.46 л.
- Автомат
Автомобіль у відміному стані як на свої роки,все працює,замінено гр,форсунки по оригіналу.Докладніше по телефону...
Автомобіль у відміному стані як на свої роки,все працює,замінено гр,форсунки по оригіналу.Докладніше по телефону...
Вітаю.Megane 3 GT line.Підігрів сидінь передніх,дзеркал,підігрів заднього скла,круїз контроль,задні парктроніки,esp з можливістю відключення,протитуманні фари,датчик світла,датчик дощу,доводчики скла на всих дверях,закривання скла з пульту, hands-free,клімат контроль 2-х зонний .Автомобілем володію майже 2 роки,я перший власник в Україні,рік назад перереєстрував авто на матір.По авто зроблено дуже багато,робилось для себе. Замінено масло в коробці(ELF),троса ручника(ATE),колодки по колу TRW,гальмівна рідина,задні гальмівні диски(SNR),всі супорта перебрані,ремінь ГРМ по Gates разом з насосом охолодження по SNR,замінений сервісний ремінь,передні стійки Sachs,замінені опорні підшипники,відбійники амортизаторів. Новий радіатор кондиціонера.Мінялись сайлентблоки в передніх ричагах ,ліва шарова по SNR,кермова тяга по TRW,подушка двигуна. Встановлений металевий захист двигуна 2,5 мм.Екологія на місці,2 ключі. Заміна прокладки під вакуумним насосом. Заміна розпилювачів і ущільнюючих кілець під форсунками на Бош Дизель сервіс. Є багато документації про оплату.В авто вкладено більше 2000$ за 2 роки володіння.Зараз встановлена нова зимова резина Kumho. З дрібниць ще міняв задні динаміки на JBL,нові оригінальні коврики в салоні.Салон та кузов на свій вік в досить доглянутому стані.Двигун досить динамічний в порівнянні з 1.5,витрата палива по місту десь 7,5 л,в залежності які пробки,по трасі при швидкості 100-120 буде приблизно 5.5 л.Фільтра і масла міняв кожні 8 тис,масло не підбирає. Можу бути не на звʼязку,пишіть в телеграм або вайбер я обовʼязково передзвоню.Продаж не терміновий,купив інше авто в родину. Автобізнесмени і тому подібне прошу не займати час.Недолугі пропозиції залиште при собі.Всим гарного дня і мирного неба
Чудове, економічне авто, вкладень не потребує взагалі, косметичний стан та салон без нюансів, два комплекти резини! Можливий обмін, розтермінування та доставка по Україні!
Перший власник в Україні. Перекупам не турбувати. Продаж у зв'язку з купівлею іншої машини.Дзвоніть все розповім.
Продаж від власника Авто в доброму стані Зроблене повне ТО Замінений комплект ГРМ Олива з фільтрами Обслужена ходова 2 комплекта гуми 2-зонний клімат контроль Круїз контроль Датчики світла та дощу Парктронік Кнопка Start/stop Доставка по Україні та Європі За більш детальною інформаціє і відео оглядом авто переходьте в наші соціальні мережі у TikTok, Instagram:
Перший власник в Україні, стан авто як на фото, всі недоліки по авто на фото.
Продам власне авто Renault Megane 3, 2011рік, 1.5 дизель, механіка. Машина в хорошому стані, доглянута, все обслуговувалось вчасно — грошей не жалілось. комплектація: — якісна музика — система старт-стоп — та інші зручності для комфортної їзди Авто використовувалось акуратно, вкладень не потребує — сів і поїхав. Причина продажу — не термінова. Прохання: з дурними пропозиціями “заберу за копійки” не турбувати.
Автомобіль в хорошому стані, гаражне зберігання стоїть хороше освітлення. На 330тис замінено комплект грм, нова резина поставлена у грудні минулого року. Решта інформації по телефону ?
Авто в хорошому стані.Всі деталі по телефону)
Продам авто сімейне . За вашим бажанням перевірка на будь-якому СТО,авто повністю обслужене за додатковою інформацією звертайтеся за телефоном
Автомобіль в хорошому стані, гаражне зберігання, економний. Все обслужено. За більш детальною інформацією дзвоніть за номером
Renault Megan 3! Моє авто, я перший і єдиний власник в Україні! авто у хорошому стані, пробіг рідний, все зроблено і замінено вчасно, авто щодня на ходу! за деталями дзвоніть!
авто в дуже хорошому стані ,всі замінники мілись вчасно,за деталями розкажу.
Нещодавно повний сервіс, а також: заміна супортів, тощо З найближчих дій: глянути до кондиціонеру Дивитись, або забрати в Буковелі, або Великому Бичкові. Є можливість пригнати Вам, але тільки за попереднім авансом та на платній основі. Пишіть тільки повідомлення на Вайбер, без дзвінків. Перекуп чи для себе мене не цікавить, ціни нижчої не буде. Авто краще ніж більшість за які просять дорожче. Зараз авто їздить дуже рідко
Продам Renault Megane 3 2011 р.в. Авто приганялося під себе з Нідерландів. Проводились роботи по заміні щеплення в коробці передач на 260 тис.. На даний час 300 тис. оригінального пробігу, Комбінований салон. Прохання по об'яві телефонувати з 9 до 18.
Продам власне авто в гарному стані. Авто в гарний комплектації, каробка та мотор в ідеальному стані. В авто присутній сабуфер. Питання про телефону
Продам власний автомобіль збережений не фарбований у гарному стані всі вікна рідні (Один власник) відам комплект зимової гуми новому власнику всі деталі за телефоном.
Продам Renault Megan 3 . Замінювалось: комплект ГРМ, помпа, охолоджуюча рідина, новий стартер, передні тормозні диски, колодки, салін блоки ричагів та підрамника, встановленні LED лампи більш детальніше телефонуйте. Компетенція, задні парктроники , датчик дощу, датчик світла, круїз контроль, клімат контроль, електро дзеркала з підігрівом, start stop, навігація. Авто вже на літній резині(зимову віддам з авто) Авто варте вашої уваги.
