- 263 тис. км
- Харків
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані розмитнне та сиртифіковане. Зроблене то поміняний грм та помпа . Вкладень не потребує . Всі запитання по телефону В експлуатації з 12-го року. Вже українськой регістрації.
Авто в гарному стані розмитнне та сиртифіковане. Зроблене то поміняний грм та помпа . Вкладень не потребує . Всі запитання по телефону В експлуатації з 12-го року. Вже українськой регістрації.
6-ступка. Рестайлінг. Нове зчеплення. Форсунки після реставрації. Сажевий не вирізався. Комплектація з підігрівом антифризу. Майже максимальна комплектація: голосове управління, датчики світла, дощу, безключовий доступ, навігація, клімат контроль, адаптивний круїз, автоскладання дзеркал і тд. Обслугована: заміна антифризу, нове зчеплення, новий дмрв, демпфер зчеплення, заміна ременів, нові колодки перед і зад, заміна радіатора кондиціонера, новий термостат. Два ключі, повний комплект документів. Проблем з переоформленням не має. Двигун у відмінному стані, коробка, як нова, форсунки Siemens(Continental).
Автомобіль в нормальному стані на свої роки, був завезений з Європи в 2023 р. перша реєстрація, перший власник по Україні, мотор не димить і не бере масло, коробка працює чудово, ходова не стукає, кондиціонер обслужений працює, кузов без гнилі, торг біля авто.
Без вкладень, торг присутнiй.
Я другий власник. Обслуговано від А до Я. Заміна грм, ходової, мастила, фільтра. Екологія мозги не робить, обслужено. Доглянутий салон без дефектів. Світло не штатне, покращене. Тонування дороге, американське. Музика не штатне, JBL stage 3 (в коло) сабвуфер прихованого типу в запасці (не на місце, а разом із запасним колесом). Комплект літо/зима. По кузову питань немає. Торг доречний в межах розумного біля авто. Документи в порядку, страховка є, переоформлення без проблем.
Автомобіль придбаний з салона у 2012р., один власник. Машина у хорошому стані, більшість часу зберігалась у гаражі. Переважно використовувалась для коротких поїздок по місту, тому має невеликий пробіг. Є незначні подряпини на задньому та передньому бампері, без вм’ятин. Салон доглянутий — без плям, дірок чи інших пошкоджень, не потребує хімчистки. Є природні потертості на кермі та ручці передач від використання. Технічний стан справний, авто регулярно проходило обслуговування. Не потрапляло в ДТП, не фарбоване, усі деталі рідні — жодних зовнішніх замін не проводилось. У комплекті — літня резина на оригінальних дисках та зимова на металевих.
Меган 1.9 дизель, 2011 рік, 130 коней, dci, це один з найкращих двигунів у Рено F9Q. Проводив велике ТО (усі ремені, олії, фільтра, ГРМ + помпа, генератор), також нові стойки в зборі+опори+шарові+развал. Свіжо заправлений кондиціонер. Машина чіпована,видаленно каталізатор та сажовий. Дзвоніть тільки на Київстар або Вайбер, Ватсап.
Авто у гарному стані, всі розхідники замінено, масла, фільтра - замінено, ходова зроблена, новий акум., комп.діагностика зроблена - помилок "0", вся електроніка працює. Авто варте уваги! Було не велике ДТП в передній бампер, збоку. Бампер стоїть на місці, є не значні пошкодження Обмін не цікавить.
Авто в хорошому стані. Не бите, не фарбований жоден елемент. Оригінальний пробіг. В одного власника з 2019 року. Поміняне масло і всі фільтра 10 тис км тому, комплект Грм і помпа, також задні тормозні диски з колодками, блок Абс, поміняно троси в ручнику, свічки накала , новий акумулятор,передні амортизатори,тяги.Вкладень не потребує на даний момент.
пропоную до продажу власне авто, користуюся більше 5 років, комфортний і экономний автомобіль, в комлекті нова літня резина goodyear+комплект зимової резини (не нова), обслуговувалась вчасно, коробка робот edc працюе без нарікань, готовий до перевірок на сто, авто підфарбовувалось, е невеликі дефекти лкп, стан салону без нарікань, оббивка салону комбінована, накидки на крісла залишаються, килмки eva car, автомобіль частково шумоізольований попереднім власником, в салоні нічого не стукае не скрипить
Авто в хорошому доглянутому стані, я власник. Рідний пробіг, екологія на місці. Їздила по трасі. По авто нічого робити не потрібно. Працює кожна кнопочка. По техніці питань не має. Скло рідне все, окрім лобового. З останнього що замінювалося: -пружжини по колу. - передні ричаги взборі. -опори передніх стійок. - стійки стабілізатора + втулки -задні гальмівні диски з колодками + комлект літньої ризини. Телефонуйте, відповім на всі запитання.
Продам власне Рено Меган 3 з мотором К9К 1,5 дизель.Машина в гарному стані,поміняні форсунки нові,новий АКБ.Заводитбся працею без нарікань,есть зимня резина на дисках в гарному стані Есть стеклоподйомники,кондиціонер і тд.дзвоніть все розповім(**********)
Хороше та економне авто) 2 комплекти гуми (літня та зимова) Реальному покупцю можливий торг
машина в гарному стані сів і поїха телефонуйте спрашуйте
Продам власний автомобіль Renault Megane III 2011 рік 1.5 dCi дизель, 5-ступенева механічна КПП Пробіг 250 000 км Економний та надійний автомобіль у хорошому стані. По технічній частині: • ГРМ замінений 20 тис. км тому • замінено комплект зчеплення • замінено масло в КПП • перебрана ходова • замінені технічні рідини • двигун працює рівно, масло не споживає • турбіна та форсунки працюють без нарікань • автомобіль не димить Екологія на місці, нічого не вирізалось. Система працює штатно, регенерація проходить при відповідних умовах експлуатації. Комплектація: • двозонний клімат-контроль • круїз-контроль • підігрів передніх сидінь • електрорегулювання та підігрів дзеркал • підігрів заднього скла • датчик дощу • електросклопідйомники • омивач заднього скла Салон охайний, кермо та сидіння не затерті. Авто на зимовій гумі (2 сезони). Є косметичні підкраси по кузову. Огляд у зручний час, можливий будь-який огляд на СТО.
Авто в відмінному технічному стані. Деталі за телефоном **********
