- 240 тис. км
- Ужгород
- Дизель, 1.46 л.
- Автомат
Продам автомобіль Renault Megane 3 2011 року випуску, колір сірий, в кузові Хетчбек в нормальному справному стані, сів та поїхав. На механіці 6-ти ступка. Двигун 1.4 бензиновий. Перший власник в Україні. Поставлена на облік в 2021 році. Комплектація BOSE. Крісла комбіновані шкіра та тканина. Є підлокітник. Встановлена якісна мультимедія фірми BOSE. Півтора роки тому було перебрано майже всю ходову частину авто. Обслуговано систему кондиціонування, замінено радіатор кондиціонера. Регулярно кожні 8-9 тисяч км змінювались фільтра та мастило фірми Motul. Встановлено рідні 17 дюймові диски BOSE. Eva коврики. Розхід по місту 8,5. Траса 7,3. Завжди заправлялось тільки якісне пальне 95 puls. Встановлено новий акумулятор. Зроблено повністю нове зчеплення за 1000 дол. Нова літня гума. Також присутні коцки на ЛФП капот, дах, ліве переднє крило, вмятина на лівому порозі, тріщина на лобовому склі фото усіх недоліків додаю В авто є: 1. Мультируль. 2. Електропідйомники передніх та задніх вікон. 3. Електро регулювання дзеркал та система складування дзеркал. 4. Безключовий доступ. 5. Запуск з кнопки. 6. Мультимедіа BOSE 7. Датчик дощу. 8. Датчик світла. 9. Клімат контроль. 10. Навігаційна система. 11. Підігрів сидінь. 12. Регулювання фар. 13. Електронний спідометр. 14. Круїз контроль. 15. Лімітер швидкості. 16. Bluetooth. 17. AUX. 18. USB. 19. Задній Парктронік. 20. Обігрів дзеркал та заднього скла. Обслуговано систему кондиціонування. Продажа не термінова, на додачу віддам зимову гуму фірми Bridgestone на штампах, 2 ключ-карти. Торг.
продаю власне авто, володію більше року,машинка в дуже гарному стані має яскравий вигляд, привертає увагу, повністью обслужене замінені всі розхідники,замінено комплект ГРМ, заводится з пів оберту у будь яку пору року, їде дууже бадьоро, приємний розхід палива (траса 4.5 місто 6)встановлено stage 1 (прошита) їде як ракета детальніше за телефоном
Продам Рено Меган 3 вгарному білому кольорі,в збереженому стані,Максимально обслужений.Заміна комплекту ГРМ,Масло в коробці і моторі.Нова резина 25р.
Автомобіль у відміному стані як на свої роки,все працює,замінено гр,форсунки по оригіналу.Докладніше по телефону...
Вітаю.Megane 3 GT line.Підігрів сидінь передніх,дзеркал,підігрів заднього скла,круїз контроль,задні парктроніки,esp з можливістю відключення,протитуманні фари,датчик світла,датчик дощу,доводчики скла на всих дверях,закривання скла з пульту, hands-free,клімат контроль 2-х зонний .Автомобілем володію майже 2 роки,я перший власник в Україні,рік назад перереєстрував авто на матір.По авто зроблено дуже багато,робилось для себе. Замінено масло в коробці(ELF),троса ручника(ATE),колодки по колу TRW,гальмівна рідина,задні гальмівні диски(SNR),всі супорта перебрані,ремінь ГРМ по Gates разом з насосом охолодження по SNR,замінений сервісний ремінь,передні стійки Sachs,замінені опорні підшипники,відбійники амортизаторів. Новий радіатор кондиціонера.Мінялись сайлентблоки в передніх ричагах ,ліва шарова по SNR,кермова тяга по TRW,подушка двигуна. Встановлений металевий захист двигуна 2,5 мм.Екологія на місці,2 ключі. Заміна прокладки під вакуумним насосом. Заміна розпилювачів і ущільнюючих кілець під форсунками на Бош Дизель сервіс. Є багато документації про оплату.В авто вкладено більше 2000$ за 2 роки володіння.Зараз встановлена нова зимова резина Kumho. З дрібниць ще міняв задні динаміки на JBL,нові оригінальні коврики в салоні.Салон та кузов на свій вік в досить доглянутому стані.Двигун досить динамічний в порівнянні з 1.5,витрата палива по місту десь 7,5 л,в залежності які пробки,по трасі при швидкості 100-120 буде приблизно 5.5 л.Фільтра і масла міняв кожні 8 тис,масло не підбирає. Можу бути не на звʼязку,пишіть в телеграм або вайбер я обовʼязково передзвоню.Продаж не терміновий,купив інше авто в родину. Автобізнесмени і тому подібне прошу не займати час.Недолугі пропозиції залиште при собі.Всим гарного дня і мирного неба
Чудове, економічне авто, вкладень не потребує взагалі, косметичний стан та салон без нюансів, два комплекти резини! Можливий обмін, розтермінування та доставка по Україні!
Перший власник в Україні. Перекупам не турбувати. Продаж у зв'язку з купівлею іншої машини.Дзвоніть все розповім.
Продаж від власника Авто в доброму стані Зроблене повне ТО Замінений комплект ГРМ Олива з фільтрами Обслужена ходова 2 комплекта гуми 2-зонний клімат контроль Круїз контроль Датчики світла та дощу Парктронік Кнопка Start/stop Доставка по Україні та Європі За більш детальною інформаціє і відео оглядом авто переходьте в наші соціальні мережі у TikTok, Instagram:
Перший власник в Україні, стан авто як на фото, всі недоліки по авто на фото.
Продам власне авто Renault Megane 3, 2011рік, 1.5 дизель, механіка. Машина в хорошому стані, доглянута, все обслуговувалось вчасно — грошей не жалілось. комплектація: — якісна музика — система старт-стоп — та інші зручності для комфортної їзди Авто використовувалось акуратно, вкладень не потребує — сів і поїхав. Причина продажу — не термінова. Прохання: з дурними пропозиціями “заберу за копійки” не турбувати.
Автомобіль в хорошому стані, гаражне зберігання стоїть хороше освітлення. На 330тис замінено комплект грм, нова резина поставлена у грудні минулого року. Решта інформації по телефону ?
Авто в хорошому стані.Всі деталі по телефону)
Продам авто сімейне . За вашим бажанням перевірка на будь-якому СТО,авто повністю обслужене за додатковою інформацією звертайтеся за телефоном
Автомобіль в хорошому стані, гаражне зберігання, економний. Все обслужено. За більш детальною інформацією дзвоніть за номером
Renault Megan 3! Моє авто, я перший і єдиний власник в Україні! авто у хорошому стані, пробіг рідний, все зроблено і замінено вчасно, авто щодня на ходу! за деталями дзвоніть!
авто в дуже хорошому стані ,всі замінники мілись вчасно,за деталями розкажу.
Нещодавно повний сервіс, а також: заміна супортів, тощо З найближчих дій: глянути до кондиціонеру Дивитись, або забрати в Буковелі, або Великому Бичкові. Є можливість пригнати Вам, але тільки за попереднім авансом та на платній основі. Пишіть тільки повідомлення на Вайбер, без дзвінків. Перекуп чи для себе мене не цікавить, ціни нижчої не буде. Авто краще ніж більшість за які просять дорожче. Зараз авто їздить дуже рідко
