- 290 тис. км
- Кривий Ріг
- Дизель, 1.87 л.
- Ручна / Механіка
В робочому стані, сів і поїхав. Все інше за телефоном **********
В робочому стані, сів і поїхав. Все інше за телефоном **********
авто в гарному стані,заміна ременя ГРМ,і Генератора,АКБ 1-рік,заміна-фазорегулятора ,і теплообмінник на желізний корпус,масло тільки 5/40 ,заміна газовий редуктор ,авто не бите не фарбоване,я є власником ,газ вписаний в т/п
Продам авто в гарному стані з документами, я власник авто. Продаж тільки з переоформленням. За авто завжди слідкую. За більш детальною інформацією телефонуйте.
Продам власний автомобіль на ходу кожен день нічого не стукає є дрібні сколи і царапини ремені ролики помпа замінена 16 тис. Км. Тому замінені передні 2 ричаги з шаровими 2 передні стійки та ще багато чого детальніше по телефону
Продаю власне авто, повністю на ходу. За додатковою інформацією звоніть.
Продам власний автомобіль,яким володію 2 роки. Авто у гарному стані на свої роки. Встановлено якісне ГБО. Замінено ГРМ. Місяць тому замінено комплект щеплення. Всі питання по телефону.
Авто в гарному технічному та візуальному стані. Рідна фарба та елементи кузова. Кращій в своєму класі. Зроблено ТО. Коробка звичайний гідротрансформатор, надійний двигун к4м. Дуже приємний світлий шкіряний/велюр салон. Два комлекти гуми, чохол на авто в подарунок. Дуже великий об'єм багажника. Тихий та плавний в ходу. Комлектація : Безключевий доступ ( два ключа ), Запуск з кнопки. Датчики світла та дощу Доводчики скла. Зачиняеться з кнопок дверей, та багажника. Свіжозаправлений кондиціонер 2 комплекта килимов. За подробицями в месенджер, та по телефону. Прохання, майданчики та перекупів не турбувати.
Авто на повному ходу Мотор без зауважень По ходовій нічого не стукає все в нормі По салону нічого не стукає та не гримить Переоформлюється без проблем 16 диски Авто нікуди не тягне їде прямо Авто світло Авто дощ Клімат Доводчики всіх 4 вікон
Дзвоніть на вайбер
Микола **********
Володію авто з серпня 2023 року, зберіглася сервісна книжка з Данії, де машина обслуговувалася до 270 тис км. В машині була заміна грм, фазикі, аморти та пружини передні та задні, рульові наконечники, та ще низка всього. З приємностей, це автозвук з сабвуфером, чохли з еко шкіри, литі 16 диски, та комплектація з кондиціонером, круіз контролем та лімітом швидкості. Замінені штатні галогенні лінзи на біледи, видно дуже гарно. Машина справна та готова до експлуатації.
продам авто технічно справне, замінено масла, фільтра. Замінено масло в коробці. стан на фото, потрібно красити бампери та поріг та провисла стеля.. їздила дружина. надійний мотор, масло не бере.
Продам Рено Меган.Пробіг 266.200км.Нещодавно було замінено мастило в двигуні,а також ГРМ.Гарне сімейне авто.Є не великі проблеми по заднім аркам і коробам,з'явилися рижики все видно на фото ,якщо є питання чи більше фото дзвоніть. Все що міняв розповім.Дмитро
Продам свій автомобіль, був пригнаний зі Швейцарії, перший власник в Україні. Хороший технічний та косметичний стан, працює кожна кнопка. По машині багато чого робилося: ходова повністю, передні стійки в зборі, заміна теплообмінника/термостата, заміна сальників привідних валів кпп, заміна подушок двигуна, заміна гальмівних колодок, профілактика супортів, заміна охолоджуючої рідини, заміна гальмівної рідини, заміна оливи в кпп, новий акумулятор, нова гума, робився ремонт кондіціонера (подробиці при спілкуванні), та багато інших дрібниць. Пробіг по Україні менше 20 тис.км. По кузову є невеликі подряпини/притертості, точкові дефекти на фарбі.
Авто повністю обслужене, 2 власник в Україні , економічне та надійне авто
Renault Megane 2, 2006 рік — 5700$ Свіжопригнаний автомобіль з Нідерландів. Без пробігу по Україні. Авто в хорошому стані, повністю готове до експлуатації — сів і поїхав, без вкладень. ? Двигун та коробка: • 1.6 бензин — надійний та економний ?? Комплектація (максимальна): • Клімат-контроль • Безключовий доступ • 2 ключі • Датчик дощу • Датчик світла ? Стан: • Технічно без зауважень • Двигун працює рівно • Ходова частина в порядку
Пригнаний з Німеччини, є сервісна книга та TUV з Європи. по Україні проїхав 30 тыс. замінено комплект ГРМ(15 тис. назад), гальмівні колодки з дисками та ступічні в круг, рульові тяги, рульова рейка, радіатор кондіціонера+осушувач+трубка тиску +запрвака, каталізатор вирізан був перекупом тому встановлено пламегасник. машина надійна, ніколи не підводила. Можливий обмін на авто після 2011 року на автоматі.
