- 238 тис. км
- Баришівка
- Дизель, 1.87 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доглянутому стані, один власник в Україні.Рідна фарба.
Авто в доглянутому стані, один власник в Україні.Рідна фарба.
машина дуже в гарному стані, без жодного підкрасу, всі вікна рідні, працює кожна кнопка в автомобілі, один власник в Україні. телефон власника авто **********.
Авто в хорошому стані 250000 т. міняв грм, помпу масла фільтра,ходовку.
СТОСУЄТЬСЯ БАРИГ,МАЖОРІВ І ТИХ ДЯТЛІВ ХТО НЕ ЧИТАЄ ОПИС,А КИДАЄ НА ОБМІН!Авто на зимній резині!!!ЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ УВАЖНО!!!НА ОБМІН ДОРОЖЧЕ!МОЖЛИВО З МОЄЮ ТА ВАШОЮ ДОПЛАТОЮ,К НА К..( Жоповозки на бензині,білого кольору,АКПП не пропонувати!Продам своє авто.Можливе переоформлення через додаток ДІЯ.Двигун капіталився 04.02.2024 року.На сьогоднішній день біля авто нічого робити не потрібно.Є бортовий журнал.Запчастини купувалися всі в оригіналі від виробника(є чеки).Кондеціонер заправлений,фаркоп,багажник на криші,4-и склопідйомники,кузов оцинковка...дуже гарна комплектація.Резина зима(195/70/15 на залізних дисках),літо(195/65/15-нова).Ціна стоїть з торгом.Кому дорого і не хоче торгуватися,допобачення.Дзвоніть Водимирович,т.Торги біля авто реальному покупцю.НА ОБИІН ДОРОЖЧЕ!!! Не підтверджено оплатою
Машина в гарному стані фарба стекла рідні
Авто в гарному стані в рідній фарбі , їде чудово , коробка переключається добре. Доглянута.
Авто в хорошому стані.Не гнилий не битий.Я перший власник.Знімається з обліку без проблем.Детальніша інформація по авто по телефону.
Продаємо наше сімейне авто в добрі руки. Було придбане влітку 2016 року з пробігом 193 000 км. Пригнане з Німеччини. Відслужило вірою і правдою. Досить екологічне та зручне в керуванні для дружини та доньки. Планове ТО проводилось регулярно та з якісними матеріалами. Всі «плюшки» та «навороти» справно працюють. Майже нова зимова гума R15. 100% гарантія, що авто не фарбувалось та в ДТП не було. Згідні на будь-які перевірки за ваші кошти. Прохання площадки з продажу вживаних авто не турбувати!
машина на повному ходу.по кузову без підкрасів.мотор чистий масла небере.машина їздить кожного дня проблем не було ніколи.
Доброго дня. Продаю свій автомобіль. По машині питань нема все працює сів поїхав хороша комплектація звичайно є косметичні моменти так як машина не нова. По комплектації: Електро скло підйомники Підігрів сидінь Електро регулювання зеркал Регулювання руля. Круіз контроль Камера заднього виду Мульти руль Кнопка старт стоп. (+2 ключі) Магнітола (Blutus,Aux,FM.) За деталями дзвоніть за номером ********** або пишіть на вайбер **********(це вайбер)
Продам хороший автомобіль. Більше детально по телефону. Дякую.
Автомобіль у чудовому технічному стані, все працює нічого не стукає) будь яка перевірка) будь яке переоформлення Дія чи МРЕО
WhatsApp автомобіль на даний момент не в Україні. Деталі по телефону. Перевіз авто в Україну за мій рахунок
Авто в гарному стані Ходова зроблена, двигун в ідеальному стані, по коробці теж питань немає Обслуговувалась на сертифікованому СТО (всі видаткові з моменту покупки збереглись), новий акб. Круїз контроль, датчик світла та дощу, безключовий доступ, магнітола з CarPlay та AndroidAuto, камера заднього виду. Кондиціонер працює. Олива та фільтра замінювались кожні 7-8 тисяч пробігу. Обслуговувалось все вчасно Диски R17 (є металеві R15). На всі питання відповім, бажано писати в будь який зручний для Вас месенджер або в авторіа (на дзвінки можу не відповідати).
Продаю автомобіль сестри, в сім?ї трішки більше 1 року, по документам повний порядок, свіжа страховка, нова зимова гума, та новий АКБ. по автомобілю нюансів, немає кожного дня на ходу, мотор коробка ідеально, по підвісці треба глянути передню частину мінімальне підстукування. Дах працює ідеально не тече! Телефонуйте домовимося
Продам власний автомобіль. В користуванні 2 роки. Авто повністю обслужене, на зимовій резині . Авто в рідній фарбі. Технічний стан готовий до перевірок. Всі питання по телефону.
Авто у гарному та доглянутому стані. Датчики дощу та світла, кондиціонер, ABS, ESP, електропідсилювач керма, чотири склопідйомники з доводчиками, 6 подушок безпеки, два ключа, килимки ЄВА, лед фари. 15 тис. кілометрів тому був замінений ГРМ з помпою, радіатор кондиціонера, теплообмінник, зроблена ходова частина. Дуже приємний, практичний, вмісткий сімейний автомобіль. Торг присутній.
Автомобіль вихідного дня. Була зроблена перетяжка салону. В теперішній час проводиться тюнінг авто. 500км назад проведено комплексне ТО: заміна мастил, заміна ГРМ, нові амортизатори, нова АКБ, придбана січень 2025р, нова літня гума на легкосплавних дисках R17 Дах складається і розкладається відмінно, стараюсь не користуватись авто взимку, є комплект легкосплавних дисків R 16, входить у вартість авто. Ведеться сервісна книжка. Торг .
Автомобіль на ходу,двигун на паливні сіменс(Євро 4 без сажового)масла на бере,коробка 6 передач(1 потрібно деколи шукати)ходова в нормі стук присутній,кузов потребує підкрасу,електрика жива майже,під заміну шлейф руля і по бажанню підігрів дзеркал,вільні руки працює.Датчики світла,дощу справні.2 ключкарти в наявності,кондиціонер працює,на зимовій резині
