- 280 тис. км
- Гадяч
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Деталі по телефону. Переоформлення обовʼязково.
Деталі по телефону. Переоформлення обовʼязково.
Авто в хорошому стані 250000 т. міняв грм, помпу масла фільтра,ходовку.
Свіжопригнана з Франції,розмитнена,сертифікована. Без жодного підкрасу,пробіг оригінал 100%,два ключі. Технічно все супер. Торг виключно біля авто,запрошуємо на тест драйв,авто однозначно сподобається.
Продам власне авто, використовувалось в особистих цілях, не таксі і т.д. Машина в гарному стані. По технічній частині немає ніяких питань. Двигун працює чітко не стучить не димить, масло не бере. АКПП без питань. Ходова частина зроблена,більше інформації на фото.Машина не вимагає вкладень, нічого робити не потрібно. ТО завжди робилось вчасно раз в 7000. Я власник, продаж тільки через переоформлення. Всім гарного дня та мирного неба)
Авто в гарному стані, приїхало з Німеччини, в Україні другий власник, повністю обслужений, всі накладні з робіт є. Машиною володію з 2019 року. Перекупів та авто майданчики прохання не турбувати. Торг в межах розумного.
СТОСУЄТЬСЯ БАРИГ,МАЖОРІВ І ТИХ ДЯТЛІВ ХТО НЕ ЧИТАЄ ОПИС,А КИДАЄ НА ОБМІН!Авто на зимній резині!!!ЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ УВАЖНО!!!НА ОБМІН ДОРОЖЧЕ!МОЖЛИВО З МОЄЮ ТА ВАШОЮ ДОПЛАТОЮ,К НА К..( Жоповозки на бензині,білого кольору,АКПП не пропонувати!Продам своє авто.Можливе переоформлення через додаток ДІЯ.Двигун капіталився 04.02.2024 року.На сьогоднішній день біля авто нічого робити не потрібно.Є бортовий журнал.Запчастини купувалися всі в оригіналі від виробника(є чеки).Кондеціонер заправлений,фаркоп,багажник на криші,4-и склопідйомники,кузов оцинковка...дуже гарна комплектація.Резина зима(195/70/15 на залізних дисках),літо(195/65/15-нова).Ціна стоїть з торгом.Кому дорого і не хоче торгуватися,допобачення.Дзвоніть Водимирович,т.Торги біля авто реальному покупцю.НА ОБИІН ДОРОЖЧЕ!!! Не підтверджено оплатою
авто в технічному хорошому стані всі росхідники замінено ходова вся зроблена треба тільки підварити праву арку (на фото видно) обмін з моєю доплатою до 2500?
Авто у володінні три роки. Технічно доглянуте, все робилося вчасно, обслуговувалось на СТО Carinex в Тернополі. Пробіг 344тис.км. Коли що робилося: -24 тис назад: повний ремонт передньої і задньої ходової с заміною передніх стійок (на оригінальні) та заміною задніх ступиць з дисками! -17 тис назад: заміна ременя генератора та задньої подушки двигуна. -7 тис назад: заміна ГРМ -4 тис назад: заміна оливи та фільтрів. Ну і інше - квитанції з СТО всі є. Недоліки: є дрібні косметичні нюанси зовні: трищина на задньому стопі, немає частини пластику на одному боковому дзеркалі, пошкодження від ременя зі сторони водія, проблема з затягуванням ременя виправлена. У всьому іншому доглянуте різве авто, має офігенний накат - невеличка горка і вона вже розганяється! Взимку заводиться в любий мороз відмінно. Масло від заміни до заміни рівень на місці! Екологія на місці. Резина всесезонна в дуже хорошому стані.
Все вопросы по телефону **********
терміново без торга !!! в продажі Renault Megan III GT-line 1.6. 2012 року випуска Авто в чудовому стані, є декілька невеликих сколів, тріщена на лобовому склі, на фото все видно, ТО робилосявчасно, Авто користуюся рік без нарікань кожен день в дорозі Я другий власник по Україні, Авто пригнали з Польщі у 2020році за детальною інформацією телефонуйте
рік як в Україні один власник в рідній фарбі повністю обслужнний
Машина в гарному стані фарба стекла рідні
торг у автомобіля площадки прошу не турбувати нова передня ходова нова оптика
Відмінний доглянутий автомобіль, обслужений повністю, не вимагає жодних вкладень, економічний за витратою палива, кузов і салон в ідеальному стані, їздила дівчина, продаємо тільки через купівлю машини вищого класу, два комплекти гуми, перекупів і майданчика прохання не турбувати, віддам тільки в хороші руки!
Продам авто, в ідеальному стані. Сів і поїхав. росхідники замінені. Авто не бите. Є легкі піддкраси бокових дверей, із-за подряпин невеликий. Освіжив лакокраску для себе. Є датчики дождю та світла. Є задні парктроніки.
Авто в хорошому стані, не потребує вкладень. Пробіг рідний, пригнана з Європи та в Україні в одних руках Економна в обслуговувані. В комплектації додатково стоїтьVebasto та лінзовані дальне світло
хороший обслужене автомобіль цікавить звоніт6
**********
