- 163 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаю власне авто. Автівка стоїть без руху вже понад 2,5 роки так як на даний момент служу в ЗСУ. Через це вирішено продати. Приганяв сам в 2022 році з Німеччини та є першим власником в Україні, є всі відповідні сервісні книги з відмітками про обслуговування. В Україні встиг наїздити менше 4000 км, що свідчить цифра з пробігом від останнього обнулення бортового комп'ютера. По підвісці питань жодних, двигун працює чудово, електроніка вся адекватно працює, протитуманні фари, титани r17 на літній гумі, два ключ-карти, механічна шестиступка, парктронік задній, шкіряне мульти-кермо, присутня гарнітура "вільні руки", круїз контроль, датчик дощу, підігрів передніх сидінь, кондиціонер (працює), тонована в круг (задній ряд та багажник мають заводське тонування), сидіння і салон досить охайні хоча після простою не завадила би хімчистка, рідні по кругу скло. Чудовий і надійний атмосферний двигун та перевірений часом на кількох поколіннях. З недоліків: лобове скло рідне але перед самою службою отримав "зустрічний камінець" і отримав тріщину. Відсутня запаска, нема можливості її передати хіба що в майбутньому при можливості. На жаль, присутнім при перереєстрації не зможу бути тому 2 варіанти: перереєстрація через ДІЮ або зняття по дорученню моєю дружиною. Я військовий і прошу не витрачати мій час на "дурниці", максимально зробив опис, якщо не зможу відповісти на дзвінок то залиште СМС і я відпишу з меседжеру.
