- 320 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону.
Всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані.Є додаткова сигналізація PANDORA.Всі деталі по телефону або пишіть на вайбер, якщо не беру трубку.
Renault Megane II 1.6 (112к.с) 16V Dynamique. ГАЗ - БЕНЗИН (Газ 4те покоління, вписаний в ТП). Автомобіль у хорошому Косметичному та Технічному стані. Нічого варити та фарбувати не потрібно. Без дирок, рижиків та гнилі. Двигун працює відмінно, маслом не харчується. КПП переключається чітко. Ходова перебрана, без постороніх стуків. Салон в хорошому стані. Лобове без тріщин. Комплектація: Клімат контроль, АБС, Гідропідсилювач, Коректор фар, Автосвітло, 4 Електростіклопідіймачі, Електродзеркала, СТАРТ – СТОП, Центральний замок, Регуліровка руля по висоті та по вильоту, Рейлінги, ДХО, Бортовий Компютер, Подушки Безпеки. Магнітола Андроїд (Оперативка 2GB, Вбудована пам'ять 64 GB), Камера заднього виду, Шторки для пасажирів. Авто знаходиться м.Славута. Переоформлення. ЦІНА НИЖЧЕ РИНКОВОЇ !!! ДОДАЮ ВІДЕООБЗОР НА САЙТ !!!
Меган Продам надійне та економне авто.Мотор не димить ,не коптить.Заводиться з пів оберту. По коробці питань немає..Дуже економна як по місту (5.0) так і по трасі (4-4.5).По ходовій нарікань немає. По документам повний порядок, можна переоформити через ДІЮ. ціна без торгу
Renault Megane 3 2010р.. Пробіг 237 000км., 1,5дизель К9К 830 86к.с євро 4 (по заводу без сажевого фільтра, і без демпфера, (класичні маховик зі щепленням)). 5 передач, механіка. На 230 000 замінено комплект щеплення, гальмівна рідина і масло в кпп. Чудове, справне авто, з пробігом в Україні не більше як 5-6 тис./км. По комплектації: підсилювач керма, ABS, круіз, центральний замок, скло-підіймачі, підігрів дзеркал і заднього скла, кондиціонер, коректор фар, регульоване, в двох проекціях кермо, сидіння водія з регулюванням по висоті. Авто на зимових шинах, не дуже свіжих, проте з, майже, не зношеним протектором, і маю комплект коліс з літніми шинами але шини зношені.
Коробка 6-ступка, ремні,роліки. фільтри поміняні своєчасно.
Продам авто, пригнане з Бельгії, я є перший і єдиний власник в Україні, авто обслужено, дуже гарний стан. Пробіг рідний 1000000%. В автівці все працює, помилок та чеків не має. Авто не бите не мальоване, вся екологія на місці та працює. Є підтвердження пробігу та обслуговування з офіційного сайту, прикріпив фото з вінкодом з офіціалу. Всі питання за телефоном, або пишіть у вайбер.
Всі питання по телефону
Авто в рідній фарбі. Вкладень не потребує. На 160тис. замінено ГРМ. Ходова частина та двигун без нарікань .
Авто в хорошому стані.Не гнилий не битий.Я перший власник.Знімається з обліку без проблем.Детальніша інформація по авто по телефону.
Технічно на ходу, їздить щодня. Є вікові нюанси по кузову Стан відповідає ціні! Великий+ -дуже економна у витраті палива Непоганий варіант для тих, хто шукає недороге авто під доведення до ладу.
Не ТАКСИ, не РЖАВАЯ, масло не берет!! Без подкрасов!!! Без ДТП, БЕЗ ПРОБЕГА ПО УКРАИНЕ! Авто від першого власника з Німеччини, не фарбоване і не підфарбоване, оригінальний пробіг, кондер запоавлений, повністью обслужена, та готова до эксплуатации. Розмитнено на фірму! Ціна обумовлена роком, станом, пробігом! Всі авто що я продаю пригнані з Німеччини!!! В авто стоїть надійний мотор, оцинкований кузов, проста ходова! В таксі не каталося, в ДТП не було!
Выкатаным Металоломом не торгую! Без подкрасов, без подмазов! Без ДТП, БЕЗ ПРОБЕГА ПО УКРАИНЕ! Бесключовий, клімат, 2 ключа, каталізатор на місці, термостат поміняний, фазорегулятор не гримить, щойно з Німеччини, від власника. Ходова не гримить, НОВИЙ ГРМ, генератор, та багато іншого! Всі питання по телефону. Всі мої авто куплені в Німеччині!
машина на повному ходу.по кузову без підкрасів.мотор чистий масла небере.машина їздить кожного дня проблем не було ніколи.
Автомобіль в гарному стані, кузов весь в рідному забарвлені, жодного підкрасу чи натяку на ДТП, технічно повністю обслужений, двигун працює відмінно, рідний пробіг, нове щеплення, рестайлінг. Готовий до перевірок на СТО.
Автомобіль в задовільному стані, технічно без нарікань, останні декілька років в одній родині, все обслуговування своєчасне, двигун 1.5 дизель K9K, по автомобілю працює абсолютно все. Готовий до перевірки на вашому СТО.
