- 285 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Всі деталі по телефону,відповім на всі питання
Всі деталі по телефону,відповім на всі питання
Колеса викопані з сусідської клумби — протектор ще є, навіть до проволоки не дійшло. Двигун заводиться стабільно… якщо перед цим прочитати «Отче наш» і не дивитися йому в очі. Коробка — окрема історія. Працює як симфонічний оркестр: на кожній передачі своя мелодія. По електриці все просто: Щось світиться, щось моргає, щось живе своїм життям. ABS то є, то нема — як натхнення. Салон — після дітей, кави, філософських роздумів і стратегічних ночей десь в лісі з дівкою, з сільського клуба. По кузову — є нюанси. По документах — ще більше нюансів. По душі — машина душна. Ідеально підійде: для перекупа з фантазією для блохера з камерою для того, хто любить ризик і пригоди або просто щоб поставити на дачі як арт-об’єкт А якщо серйозно автівка в одній сімʼї з салону, переоформлення було між родичами (можу розповісти історію кожної подряпини). Пробіг оригінальний (можу частково підтвердити). Без ДТП, фарбоване одне переднє крило (на ньому поліз лак) та задній бампер. Все скло рідне. Кондиціонер працює. Встановлений адаптер для музики - є можливість слухати з «флешки». Встановлений газ, внесений в тех. паспорт. Новий акумулятор. Вів запис всіх робіт проведених з авто. Ні натяку на іржу. Встановлений дебелий захист двигуна. Торг тільки біля капота і тільки якщо мотор заведеться з першого разу. Обмін можливий на щось ліквідне: бункер або нервову систему без пробігу.
Номер власника:
Продам Renault Megane 2.0л. Газ/бензин 2004 р.в. Авто купував для себе саме з 2-літровим мотором. Перший власник в Україні. По авто багато чого зробив... Починаючи від капітального ремонту двигуна, до заміни стелі (перетягнули як із заводу) Так само замінено: Помпа та ГРМ, всі витратні матеріали (свічки прокладки, вкладиші) розширювальний бачок ОЖ, ремені та ролики, в тому числі і газова магістраль. Замінено всі радіатори, 3 тижні тому встановлено новий АКБ. 5-7 тис. тому замінено ходовку перед - нові амортизатори - оригінал з пакетом "погані дороги", ориг. опорників та ориг. підшипників... Так само по колу замінені на ориг. всі сайлентблоки передка та задньої балки. По електриці замінив косу задньої кришки (хворе місце), встановлено програвач Kenwood та передні динаміки EDGE. Так само в головному світлі стоїть хороше Led освітлення з гарантією, в протитуманках теж Led. Світло виставляли на стенді у офіційних дилерів. Пів року тому натягнули стелю. Машина продається на хромованих R17 дисках. Машина на продаж НЕ готувалася. Є сліди експлуатації... В деяких місцях точково нанесли лак (на швидкість не впливає). Загалом працює кожна кнопка, від дотягування вікон до обігріву сидінь. Продаж не поспішний, скоріше вимушений через сімейні обставини... Чекаю на вас на угоді)
Гарно авто за свої гроші. Сів і поїхав
Меган в отличном состоянии, газ вписан, любые проверки на СТО
Рідний пробіг, косметика 3 деталі два компл гуми!тел
Авто в норм. Состоянии последние две зимы не ездили..газ пропан установлен и вписан в2023 г. Кондиционер работает.сстеклоподьемники на 4 окна..датчик света..датчик дождя..я хозяин.. переоформление любое...торг..
гарне авто для своїх років. Газ 4 покоління, розхід радує. на повному ходу. літня гума в подарунок. за авто слідкували, вкладень не потребує. сів поїхав.
Продам Рено Меган 2.Рік випуску 2005 в гарному стані.Вся в рідній фарбі.Газ,бензин акамулятор новий, ходовка зроблена, масло поміняне 500 км назад. Салон в гарному стані. +**********
гарне авто
Продам доглянуте та чудове авто. Робити зооовсім нічого не потрібно. Економний універсал в чудовому стані. Газ 4 покоління. Два комплекти гуми, які на різних титанових дисках. Перебрана ходова, пройде любе СТО. Мастило замінювалось через кожні 8000. Салон дуууже доглянутий, переконаєтесь при зустрічі, сидінні постійно були у чохлах, стан майже ідеал. Ева килимки, магнітола з камерою заднього огляду. Тонована. Світло чудове, ксенон, та нові леди в протитуманках. Замінений радіатор та термостат. Реальному покупцеві реальный торг, якщо буде за що.... Чекаю
Продам свой автомобиль пригнан из Германии, стоит ГБО 4 поколения, два комплекта резины, хорошая тонировка. Автомобиль полностью обслужен поменян ремень ГРМ ролик и помпа.
Меган бомба ідеальний!
Продаю авто в чудовому стані. Технічно все добре. Двигун працює без нарікань. Передачі всі працюють, нічого не хрустить і не вибиває. По ходовій частині нічого не стукає та не тре. Салон чистий, акуратний, не прокурений, не потертий, не поцарапаний. По кузову немає глибоких вмятин та подряпин. Торг. На інші питання відповім по телефону
Продам автомобіль в гарному стані. Другий власник в Україні. Автомобіль в володінні з 2023 року. За цей час на авто наїздили декілька тисяч км. На автомобілі встановлене гбо 4 покоління, що робить авто в даний час дуже вигідним. Тонований в коло, без лобового. Встановлені чохли на сидіння, ева килимки,є фаркоп. Куплений свіжий страховий поліс та повністю технічно обслужене. Зроблені гальма(замінені та зроблені супорта, троси та колодки), переглянута та зроблена вся ходова, зроблений та заправлений кондиціонер(замінений радіатор та резинки). Відполіровані фари, замінені свічки. Замінена підсвітка номерного знака, передніх габаритів та встановлені якісні лед лампи ближнього світла, лампи птф. Замінені передні колонки. Два комплекта резини в гарному стані. Зроблено то гбо. Авто продається на штампах з ковпаками. Окремо можу продати диски з фото. Гарне сімейне авто, корозія відсутня. Торг біля авто.
Авто на ходу. Потребує трохи вкладень. Потрібен ремонт кузовам (на фото видно). Продаю як є. Якщо цікаво дзвоніть Обмін на авто з АКПП
Автомобиль в хорошем техническом состоянии. Все узлы и агрегаты работают отлично. Произведена замена масла, фильтров, комплекта ГРМ, ремня, ролика на генератор, втулки, тяжки стабилизатора. Машина работает ровно как на бензине так и на газу. По машине есть пару подкрасов, есть сколы, все таки машина в эксплуатации 13-й год. Не бита.
